X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1653 4382

    Wysłany: 22 czerwca, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula jedno dziecko wczoraj miało 65 mm a drugie 60 mm co odpowiadało 12+5 i 12+2 chyba. Lekarka mówiła że dzieci duże i już się tak wygodnie nie mierzy. Dodatkowo jedno było mocno ściśnięte przez drugie no i ten mój wypełniony pęcherz 🤦🏼‍♀️. Trzymam kciuki, żeby u Ciebie udało się zmieścić jak trzeba. Najważniejsze jest żeby to CRL nie przekroczyło 84 mm.

    Dzieki dziewczyny. Na NFZ już się nie uda, chyba że we wtorek w szpitalu coś wymyślą. Znalazłam termin prywatny u gina z certem FMF i umówiłam się na środę. Jesli w szpitalu powiedzą ze nie zrobią w terminie to pójdziemy do niego.

    Im więcej czytam tym spokojniejsza jestem szczerze mówiąc. Większość historii jest bardzo pozytywna i nawet ryzyka 1:4 nie oznaczały chorych dzieci. U nas też będzie dobrze. Tego się trzymam

    Motylku 🫂 Daj sobie może jeszcze jeden dzień na odstawienie leków

    Sunny bawcie się super! Świetna impreza przed Wami 😁

    Gosiu klinika leci w kulki moim zdaniem… niefajnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca, 13:40

    blador2, goska000 lubią tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4803 5954

    Wysłany: 22 czerwca, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Frut, dziękuję za odpowiedź. Pierwsza IUI buła w sierpniu, wcześniejsze informacje powizytowe mają info o niepłodności. Ruszę temat na kolejnej wizycie i wtedy podejmiemy z Kubą decyzję co robimy.

    Sunny, zazdraszczam ;*

    Miłego dnia Kochane, podeślę później na FB jakieś foto jeśli nie zapomnę zrobić :p

    Nawet nie musisz mieć wpisane niepłodność wystarczy potwierdzenie starań. Także nie dajcie się zrobić Klinice w bambuko.. tak samo z opłatami wizyt kwalifikacyjnych - to jest bezpłatne tak samo badania do procedury, jedynie płaciłam za cytologię i MUCha bo to trzeba mieć świeże i dłużej się czeka, a na wizycie trzeba to mieć, żeby jak najszybciej móc rozpocząć procedurę. W ramach programu finansowane są wszystkie badania z ustawy.

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4803 5954

    Wysłany: 22 czerwca, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    No my mamy prawie 1.5 roku :/ Przed immunologiem na pewno scratching bo taką mają kolejność. No nic. Na razie skupiam się na tym co jest dziś. Właśnie mi Mąż powiedział, że zrobi wszystko żebym dostała wymarzony prezent na urodziny i rocznicę ślubu 🥹❤️

    A jeśli immunolog to już się zapisuj lepiej bo długo się czeka w Polsce mamy 3 dobrych Paśnik, Sydor i mniej dobry starszy Malinowski...

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 22 czerwca, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia a tak brzydko pomyślałam, może oni chcą na ten s... ( sorki nie pamiętam nazwy 🫣) naciągnąć, żebyś u nich w klinice zrobiła, a za miesiąc powiedzą ok kwalfikujemy już do in vitro🤔 bo immunologia to chyba nie jest popularny temat przed pierwszym transferem, raczej dopiero po nieudanych.
    A to w Radomiu inaczej bo tam sobota, niedziela i chyba od 10 cały dzień, a potem nocne

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4644 9727

    Wysłany: 22 czerwca, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍷Gośka, przypomnij mi kochana wy nie jesteście teraz u tej samej dr co my, prawda?
    Porusz ten temat na przyszłej wizycie, ale trzymam kciuki żebyście nie musieli podchodzic do IVF 😊
    W tym tygodniu wyszła interpretacja MZ, że wszystkie zamrożone zarodki przed 1 czerwca mogą być transferowane w ramach programu rządowego, czyli za darmo i pary nie muszą przechodzić kwalifikacji (bo skoro mają zarodki, bo wskazania do in vitro mieli). Napisałam wczoraj do Koordynatorki i odpisała, że już jesteśmy w trakcie procedury i nas to nie dotyczy. Ale oczywiście, gdy transfer się nie powiedzie, to wtedy wskoczymy do programu... Różnie kliniki to interpretują, bo z wątku ivf wiem, że niektóre dziewczyny miały transfery za darmo już na początku czerwca. Ale my od początku się nastawialiśmy, że podejdziemy komercyjnie i tyle.

    🍷Lola, trzymam mocno kciuki! Niech pęcherzyki pięknie rosną i dzieje się magia 🥺❤️✊️

    🍷Sunny, udanego koncertu! Baw się dobrze 🤩

    🍷Motylku 🫂 Ciągle trzymam kciuki!

    🍷Nome, cieszy mnie, że piszesz ze większy spokój w Ciebie wstępuje 🫂

    U mnie dziś nastrój kiepski, wróciły do mnie tematy z terapii. Muszę przez weekend zadbać o siebie, żeby w poniedziałek podejść do transferu z pozytywnym nastawieniem 😇

    Butterfly23, Lola93 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9408 9990

    Wysłany: 22 czerwca, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    A jeśli immunolog to już się zapisuj lepiej bo długo się czeka w Polsce mamy 3 dobrych Paśnik, Sydor i mniej dobry starszy Malinowski...
    Jeśli chodzi o Malinowskiego, to z tego co się orientowałam bardzo nalega na szczepienia. Młody zresztą też. Ja polecam dr Sydora pomimo pierwszej wizyty, z której wyszłam niezadowolona. Po prostu chyba myślałam, że wyjdę z tej pierwszej wizyty obładowana receptami, zaleceniami itp. Po biopsji dostałam to co chciałam, leki do starań naturalnych.
    I jeszcze dr Jarosz jest polecana- immunolog z Gdańska. Taki plus, że pierwsza wizyta może być tele.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca, 13:57

  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11448

    Wysłany: 22 czerwca, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka, nie, jesteśmy u tej u której mieliśmy pierwszą wizytę.

    Frut, trzymam kciuki za powodzenie akcji ✊❣️ Do immuno mamy iść oczywiście do tego, który pracuje w Klinice :D Najpierw scratching ewentualny, a później o Immuno dopiero pomyślę, ale jak dla mnie to dość wcześnie.

    Frutellka, masz jakąś rozpiskę, które badania są refundowane, a które nie w ramach procedury?

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9408 9990

    Wysłany: 22 czerwca, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Pusshka złap oddech w ten weekend, zrób coś dla siebie, odpocznij żebyś z wolną głową mogła iść w poniedziałek po swojego kropka 🥹 pamiętaj o skarpetkach w 🍍! I po transferze jedźcie koniecznie na frytki z maka 😁✊🏻

    aszin, Pusshka lubią tę wiadomość

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4803 5954

    Wysłany: 22 czerwca, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Jeśli chodzi o Malinowskiego, to z tego co się orientowałam bardzo nalega na szczepienia. Młody zresztą też. Ja polecam dr Sydora pomimo pierwszej wizyty, z której wyszłam niezadowolona. Po prostu chyba myślałam, że wyjdę z tej pierwszej wizyty obładowana receptami, zaleceniami itp. Po biopsji dostałam to co chciałam, leki do starań naturalnych.
    I jeszcze dr Jarosz jest polecana- immunolog z Gdańska. Taki plus, że pierwsza wizyta może być tele.

    Aż tak się nie orientuje w immunologii przytoczyłam nazwiska trzech którzy są znani, najbardziej znany jest oczywiście docent Paśnik, Sydor bardzo w porządku i krócej się czeka niż do Paśnika, a Malinowski to nie wiem bo jest najmniej znany ;) dr Jarosz to nie kojarzę, póki co u mnie immunolog chyba nie potrzebny;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9408 9990

    Wysłany: 22 czerwca, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Aż tak się nie orientuje w immunologii przytoczyłam nazwiska trzech którzy są znani, najbardziej znany jest oczywiście docent Paśnik, Sydor bardzo w porządku i krócej się czeka niż do Paśnika, a Malinowski to nie wiem bo jest najmniej znany ;) dr Jarosz to nie kojarzę, póki co u mnie immunolog chyba nie potrzebny;)
    Dlatego ja napisałam co wiem 😁 bo zaznajamiałam się z tematem

    Frutellka lubi tę wiadomość

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4803 5954

    Wysłany: 22 czerwca, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Pusshka, nie, jesteśmy u tej u której mieliśmy pierwszą wizytę.

    Frut, trzymam kciuki za powodzenie akcji ✊❣️ Do immuno mamy iść oczywiście do tego, który pracuje w Klinice :D Najpierw scratching ewentualny, a później o Immuno dopiero pomyślę, ale jak dla mnie to dość wcześnie.

    Frutellka, masz jakąś rozpiskę, które badania są refundowane, a które nie w ramach procedury?

    Badania kobieta:
    Anty-HIV-1,2
    HbsAg
    VDRL
    Anty-HCV-Ab
    Grupa krwi
    Anty-Hbc
    Badanie w kierunku chlamydii (PCR)
    Toksoplazmoza
    Badanie cytologiczne
    Badanie czystości pochwy
    Badanie przeciwciał różyczki
    Badania wymagane przez anestezjologa:
    Morfologia
    Układ krzepnięcia
    Elektrolity
    EKG
    Badania mężczyzna:
    Anty-HIV-1,2
    HbsAg
    VDRL
    Anty-HCV-Ab
    Anty-Hbc
    Grupa krwi

    Ja dodatkowo miałam AMH i badanie nasienia z refundacji; wiadomą sprawą jest że badań poziomu witamin nie refundują tak jak pisała na jeden z grup o IVF jedna dziewczyna;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca, 16:04

    goska000 lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4803 5954

    Wysłany: 22 czerwca, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Pusshka, nie, jesteśmy u tej u której mieliśmy pierwszą wizytę.

    Frut, trzymam kciuki za powodzenie akcji ✊❣️ Do immuno mamy iść oczywiście do tego, który pracuje w Klinice :D Najpierw scratching ewentualny, a później o Immuno dopiero pomyślę, ale jak dla mnie to dość wcześnie.

    Frutellka, masz jakąś rozpiskę, które badania są refundowane, a które nie w ramach procedury?

    A jeśli chodzi o immunologa to do tego z Kliniki bym nie poszła jeśli immunolog to tylko Paśnik lub Sydor, są najlepsi;)

    goska000 lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • aszin Autorytet
    Postów: 5247 11174

    Wysłany: 22 czerwca, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżymy z mężem przed tv, on ogląda jakieś filmiki na yt i nagle mówi „kupmy sobie wydrę!” 😅

    goska000 lubi tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4644 9727

    Wysłany: 22 czerwca, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    🌿Pusshka złap oddech w ten weekend, zrób coś dla siebie, odpocznij żebyś z wolną głową mogła iść w poniedziałek po swojego kropka 🥹 pamiętaj o skarpetkach w 🍍! I po transferze jedźcie koniecznie na frytki z maka 😁✊🏻
    🥺❤️
    Skarpet w ananasy nie mam, ale ubiorę szczęśliwe które miałam podczas punkcji! Przyniosły dobre rezultaty 🥰
    No i jeszcze jestem gotowa na picie koktajli poprawiających implantację - w sumie może przy naturalnych staraniach też dobrze spełniałby rolę 🧐 Tylko nie wiem czy da się przełknąć:
    - Burak surowy 80g
    - Imbir 2g
    - Arbuz 200g
    Wszystko zblendować, można dodać mielony len, który złagodzi trochę smak

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1420 2027

    Wysłany: 22 czerwca, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunny to będziesz dzisiaj blisko mnie!:)
    Ja idę jutro na Dawida :)🔥

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9408 9990

    Wysłany: 22 czerwca, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Leżymy z mężem przed tv, on ogląda jakieś filmiki na yt i nagle mówi „kupmy sobie wydrę!” 😅
    🤣🤣🤣

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9408 9990

    Wysłany: 22 czerwca, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    🥺❤️
    Skarpet w ananasy nie mam, ale ubiorę szczęśliwe które miałam podczas punkcji! Przyniosły dobre rezultaty 🥰
    No i jeszcze jestem gotowa na picie koktajli poprawiających implantację - w sumie może przy naturalnych staraniach też dobrze spełniałby rolę 🧐 Tylko nie wiem czy da się przełknąć:
    - Burak surowy 80g
    - Imbir 2g
    - Arbuz 200g
    Wszystko zblendować, można dodać mielony len, który złagodzi trochę smak
    Daj znać czy da radę to pić 🙈

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4365 6655

    Wysłany: 22 czerwca, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Moze czesc z Was zauwazyla ze jest mnie tu troche mniej, moze czesc cześć nie. Tak czy inaczej odzywam sue, daje znac ze żyję. U mnie wszystko po staremu, nic nowego, czekam na badania i tyle. Co do stran no to nie pykło, robilam test 13dpo jest biel, najjasniejsza jaka może być. Czekam na Królową licząc ze bedzie łaskawa. Nawet choroba w tym cyklu przez całe wakacje płodne i po nie pomogła. Teoretyczny termin @ jest na jutro, czyli w dzien ojca. Zeby bylo smieszniej w zeszlym miesiacu @ przyszla w dzien matki. Czy odniosłam wrazenie ze zyciue mowi mi ze te dni nigdy nie beda naszym świętem? Jak najbardziej....

    Wybaczvie ze sie nie odzywam. Caly czas jestem z Wami, staram sie byc na bieżąco. Po prostu czesto nie jestesm w stanie Wam nic doradzic, odniesc się , bo rozmawiacie o rzeczach mi obcych, o ktorych nie mam pojęcia. Tak bylo m. in Gosia o Twoim scratchingu, musialam wygoglowac co to, Nome nie doradze nic z papą oprocz tego że to tylko statystyka, bardzo wrażliwa, co do wyprawek tez Wam nie pomogę.

    Trzymam za Was wszystkie kciuki, Pushka chyba bardziej stresuje sie Twoim transferem w pon niż moim USG.

    Lola, Frutelka trzymam kciuki za Wasze kurniki.🤞🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    Carola za Twojego kropka też, oby ladnie sie pokazał🤞🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    Siesiepy Tobie co moglam juz napisalam na priv, ale powiem jeszcze, że majonezowa i krateczkowa ciotka trzyma kciuki za Twoje małe skarpetki. ❤️

    Wyybaczcie ale naprawde nie mam ostatnio sił zeby byc tu tyle co wcześniej, jestem w stanie odnosic się i wypowiadac w tematach ktore znam. Mam nadzieje że to zrozumiecie. Musze w najblizszym czasie podjac kilka decyzji, duzo też zalezy od wyników moich badań.
    A do podgladaczy jeżeli tu są, to nie, nie chce atencji, nie mowie ze norkuje, nie chce zeby dziewczynny co troche mnie wywoływały. Potrzebuje dystansu.

    siesiepy, Anka32, Lola93, Ccarolinaa lubią tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4644 9727

    Wysłany: 22 czerwca, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Daj znać czy da radę to pić 🙈
    Jutro chyba zrobię próbę 😂

    🍷Alysa, kochana ❤️ Chyba przejęłaś ten stres ode mnie tak jak obiecałaś, bo u mnie na razie spokojnie na szczęście. Trzymam kciuki za wyniki badań, dawaj znać co tam u Ciebie na bieżąco, ślę tulasa 🫂

    Alysa lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10505 14233

    Wysłany: 22 czerwca, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Hej dziewczyny. Moze czesc z Was zauwazyla ze jest mnie tu troche mniej, moze czesc cześć nie. Tak czy inaczej odzywam sue, daje znac ze żyję. U mnie wszystko po staremu, nic nowego, czekam na badania i tyle. Co do stran no to nie pykło, robilam test 13dpo jest biel, najjasniejsza jaka może być. Czekam na Królową licząc ze bedzie łaskawa. Nawet choroba w tym cyklu przez całe wakacje płodne i po nie pomogła. Teoretyczny termin @ jest na jutro, czyli w dzien ojca. Zeby bylo smieszniej w zeszlym miesiacu @ przyszla w dzien matki. Czy odniosłam wrazenie ze zyciue mowi mi ze te dni nigdy nie beda naszym świętem? Jak najbardziej....

    Wybaczvie ze sie nie odzywam. Caly czas jestem z Wami, staram sie byc na bieżąco. Po prostu czesto nie jestesm w stanie Wam nic doradzic, odniesc się , bo rozmawiacie o rzeczach mi obcych, o ktorych nie mam pojęcia. Tak bylo m. in Gosia o Twoim scratchingu, musialam wygoglowac co to, Nome nie doradze nic z papą oprocz tego że to tylko statystyka, bardzo wrażliwa, co do wyprawek tez Wam nie pomogę.

    Trzymam za Was wszystkie kciuki, Pushka chyba bardziej stresuje sie Twoim transferem w pon niż moim USG.

    Lola, Frutelka trzymam kciuki za Wasze kurniki.🤞🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    Carola za Twojego kropka też, oby ladnie sie pokazał🤞🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    Siesiepy Tobie co moglam juz napisalam na priv, ale powiem jeszcze, że majonezowa i krateczkowa ciotka trzyma kciuki za Twoje małe skarpetki. ❤️

    Wyybaczcie ale naprawde nie mam ostatnio sił zeby byc tu tyle co wcześniej, jestem w stanie odnosic się i wypowiadac w tematach ktore znam. Mam nadzieje że to zrozumiecie. Musze w najblizszym czasie podjac kilka decyzji, duzo też zalezy od wyników moich badań.
    A do podgladaczy jeżeli tu są, to nie, nie chce atencji, nie mowie ze norkuje, nie chce zeby dziewczynny co troche mnie wywoływały. Potrzebuje dystansu.
    Kochana, nadchodzi taki moment w staraniach, że ma się wszystkiego dość. Ja niejednokrotnie upadłam, później otrzepywałam się i ruszałam dalej. Tak to już my staraczki długoterminowe mamy. Nadchodzi ten moment, że myślimy że ten moment nigdy nie nadejdzie. Jeżeli potrzebujesz oddechu to oddychaj głęboko i wróć jak będziesz gotowa 🥰 nikt na pewno tutaj nie będzie Ci miał tego za złe, ba masz tu na pewno ogrom wsparcia w tym gorszym okresie ❤️ wierzę, że dla każdej w końcu po tym gradobiciu wychodzi słoneczko ❤️ mocno trzymam kciuki, żeby zaświeciło dla Ciebie jak najszybciej ! ☺️

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3 dojrzałe 🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27->16.06 263,26-> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹24.09 18+6 300 g modela 💙
    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
‹‹ 2921 2922 2923 2924 2925 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ