X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9393 9974

    Wysłany: 6 lipca, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Aszin u mnie dobrze 😁choć waga niestety tego nie pokazuje, ale ja się czuję lepiej. Nie jestem taka spuchnięta ani wzdęta. Co tam na jutro w menu? 😁
    🌿Gośka fajny ten Twój Leo 😍
    🌿Myszka super, że wszystko gotowe. To zostało już tylko urodzić 😁 ale masz rację, niech sobie jeszcze posiedzi w brzuszku ☺️

    Myszkaaa20, goska000 lubią tę wiadomość

  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11448

    Wysłany: 6 lipca, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ciocie, przekażę Leośkowi :)

    Anka, tak, na Netflixie :)

    Obudził mnie deszcz po 20 minutach snu. Rąbie niemiłosiernie po oknach dachowych 🤨

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca, 23:56

    Myszkaaa20, Anka32 lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9393 9974

    Wysłany: 7 lipca, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Obudził mnie deszcz po 20 minutach snu. Rąbie niemiłosiernie po oknach dachowych 🤨
    Ja też nie mogę spać. Nawet melatonina nie pomaga 😫 chyba będę musiała sięgnąć po coś mocniejszego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ❤️

    Ja już po spacerze z Mią, po 7 planujemy wyruszyć ale Helena jeszcze w proszku 😅

    Śniły mi się moje dwa pozytywne testy ciążowe, jednym był na pewno strumieniowy Facelle a drugim chyba Clearblue bo pamiętam z tego snu plusik 🤣
    Pamiętam radość Pana Anka i to jak powiedziałam do niego, że na razie nawet Dziewczynom na forum nie wstawiam bo się boję co dalej.

    Dobrego dnia dla Was 🤗

    Myszkaaa20, bonassola, Paula9463 lubią tę wiadomość

  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3248

    Wysłany: 7 lipca, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! ☀️

    @Myszka super! To teraz pozostaje tylko czekać na moment kiedy Mikołaj (dobrze pamiętam?) postanowi przyjść na świat 🥰

    @Anka niech to będzie sen proroczy! ❤️😁

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 5228 11158

    Wysłany: 7 lipca, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ☕️

    🌻Motylku, dziś na śniadanie pieczona owsianka czekoladowa, później może pójdziemy na kiełbaskę z ogniska, obiad rosół a kolacja bułka z pastą z tuńczyka albo pizza twarogowa, jeszcze nie wiem 😁
    🌻 Anka, z Twoimi snami to liczę, że to proroczy 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca, 07:52

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4363 6650

    Wysłany: 7 lipca, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Witam się z pracy - ktos niestety musi 🤪 Mam nadzieję że chociaż Wy miło i aktywnie spędzicie ten dzień. Ja wczoraj zazywalam słońca bo byliśmy u teściów. Przy okazji zrobiłam ich psu podwórkowe spa 🤪 na początku psina nie chciała wejść do miski a potem jak poczuła kąpiel i ochłodzenie to klapła tyłkiem i nie chciała wyjść 🤣 Trochę jej pozazdrościła bo nie mamy basenu a tez bym się pochlapala.

    Ania z Twoimi snami to jak Aszin mówi, jak na razie prorocze 🥹😉

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9393 9974

    Wysłany: 7 lipca, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Witam się po ciężkiej nocy. Nie wiem o co cho 😫 mój wykres w tym miesiącu jest jakiś śmieszny 🙈 dziś zrobię owulaki żeby sprawdzić czy mi wychodzą, bo owulacja chyba jutro będzie. Stary chodzi za mną jak pies, ale no niestety, musi obejść się smakiem 🤣 los naprawdę bywa złośliwy i jak nie trzeba to się dzieje, także nie będę kusić 😂 a zabezpieczać też się nie zamierzam 🙈
    🌿Anka miałam się odnieść do Twoich słów ostatnich i zapomniałam. Widać, że bardzo chcecie drugiego dziecka. Tylko tak jakbyście nie chcieli się do końca do tego przyznać, ale myślę, że to wynika po prostu ze strachu. I jak najbardziej niekorzystanie z pomocy medycznej jest ok, tak zabezpieczanie się to już by było grubą przesadą 🤣 cieszę się bardzo, że jednak dajecie sobie cały czas szansę na zajście w ciążę. Co ma być to będzie, tak jak pisałam wcześniej, jeśli jest Wam pisane drugie dziecko, to będziecie je mieli 😘i nawet antykoncepcja by tu nie pomogła 😂
    I czekam na test clearblue, bo chyba u nas na wątku takiego jeszcze nie było 😍

    Anka32 lubi tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9393 9974

    Wysłany: 7 lipca, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Dzień dobry ☕️

    🌻Motylku, dziś na śniadanie pieczona owsianka czekoladowa, później może pójdziemy na kiełbaskę z ogniska, obiad rosół a kolacja bułka z pastą z tuńczyka albo pizza twarogowa, jeszcze nie wiem 😁
    🌻 Anka, z Twoimi snami to liczę, że to proroczy 😁
    Kiełbaskę bym zjadła, rosołek też. A na kolację poproszę tą pizzę 😁 w sumie na śniadanie też mogę przyjść 😂

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4363 6650

    Wysłany: 7 lipca, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin a masz więcej tego rosołu? Bo też bym przyjęła ;)

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w drodze powrotnej będzie maczek 🥹 spróbuję raspberry & white chociaż latte 😍 I dla równowagi sałatka z kurczakiem 🤣

  • Megipta Autorytet
    Postów: 1729 3733

    Wysłany: 7 lipca, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 🌺

    Gosiu czy Ty dzisiaj siusiasz na test czy coś pomyliłam? 🫶

    👱‍♀️ 34l. 🧔‍♂️28l. 👶 02.12.2022 💙
    ______________________
    26.03.2024 r. ⏸️🥹Beta: 40,00 mlU/ml🔸️ 28.03.24 r. Beta: 216,00 mIU/ml 🫣440%! 🫨🔸️ 02.04.24 r. Beta: 2722,00 mlU/ml
    ______________________
    🩺17.04.24r. 7tc+0 6,6mm i ♥️
    🩺08.05.24r. 10tc+0 2,93cm ♥️
    🩺03.06.24r. 13tc+5 8,02cm chłopczyk?🩵🦋
    🩺19.06.24r. 16tc+0 🩵Chłopiec na pokładzie🩵
    🩺17.07.24r. 20tc+0 🥰 321g słodyczy
    🩺23.07.24r. 20tc+6 II prenatalne 🫶 392g
    🩺21.08.24r. 25tc+0 740g🩵
    🩺18.09.24r. 29tc+0 1360g🤗
    ______________________
    Termin 🎄🎅06.12.24r.☃️🌟

    preg.png
    ______________________
    🧬Pai-1 4G/5G hetero -💊Acard150 +💉Clexane 0,4 +💊Luteina 100mg + 🧪 Sorbifer2x1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Dzień dobry. Witam się po ciężkiej nocy. Nie wiem o co cho 😫 mój wykres w tym miesiącu jest jakiś śmieszny 🙈 dziś zrobię owulaki żeby sprawdzić czy mi wychodzą, bo owulacja chyba jutro będzie. Stary chodzi za mną jak pies, ale no niestety, musi obejść się smakiem 🤣 los naprawdę bywa złośliwy i jak nie trzeba to się dzieje, także nie będę kusić 😂 a zabezpieczać też się nie zamierzam 🙈
    🌿Anka miałam się odnieść do Twoich słów ostatnich i zapomniałam. Widać, że bardzo chcecie drugiego dziecka. Tylko tak jakbyście nie chcieli się do końca do tego przyznać, ale myślę, że to wynika po prostu ze strachu. I jak najbardziej niekorzystanie z pomocy medycznej jest ok, tak zabezpieczanie się to już by było grubą przesadą 🤣 cieszę się bardzo, że jednak dajecie sobie cały czas szansę na zajście w ciążę. Co ma być to będzie, tak jak pisałam wcześniej, jeśli jest Wam pisane drugie dziecko, to będziecie je mieli 😘i nawet antykoncepcja by tu nie pomogła 😂
    I czekam na test clearblue, bo chyba u nas na wątku takiego jeszcze nie było 😍


    Jeśli kiedykolwiek wstawię Wam tu swojego clearblue to tylko pozytywnego 😂 Chociaż czuję, że sobie na niego poczekacie 😜

    Motylku a zdradzisz na jaki kierunek studiów się wybierasz? 🥹

  • aszin Autorytet
    Postów: 5228 11158

    Wysłany: 7 lipca, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosołu zawsze robię dużo, więc dla każdej chętnej się znajdzie 😁

    A to moja owsianeczka 😁
    IMG-2768.jpg

    Butterfly23, Lola93, blador2, Alysa, Cerva, Myszkaaa20, Viii, PoczątkującaPisarka, siesiepy lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9393 9974

    Wysłany: 7 lipca, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Jeśli kiedykolwiek wstawię Wam tu swojego clearblue to tylko pozytywnego 😂 Chociaż czuję, że sobie na niego poczekacie 😜

    Motylku a zdradzisz na jaki kierunek studiów się wybierasz? 🥹
    Diagnoza, rewalidacja i terapia pedagogiczna. Od roku myślałam już o studiach i nie mogę się już doczekać 😁
    Na pewno szybko puknę się w głowę za ten pomysł jak mi przyjdzie co drugą niedzielę o 6 rano wstawać 🤣

    Anka32, Viii lubią tę wiadomość

  • Edithka Autorytet
    Postów: 1684 3048

    Wysłany: 7 lipca, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek! Piękna pogoda się dziś zapowiada, więc życzę Wam pięknego dnia.
    Aniu, Tobie troszkę zazdroszczę Warszawy, ale może po porodzie się wybiorę. 😅

    👱34
    🧔32
    👶08.2020
    👶07.2024



    ⏸️11.11.2023 ❤️ w 9cs
    14.11.2023 beta hcg 1460
    16.11.2023 beta hcg 3335
    28.11 7mm szczęścia, serduszko na USG. 😍
    16.01. prenatalne, dziecko rozwija się prawidłowo. ❤️
    13.02. 240g. zdrowego chłopca.
    05.03. 382g.
    26.03. połówkowe 640g. misia ❤️
    16.04. Przekroczony kilogram! 1070g.
    14.05. trzecie prenatalne, 1715g.😍
    31.05. waga 2260g. 😍
    28.06. 3400g. ❤️
    12.07. 4000g. 😳
    15.07. już jesteśmy razem 😍
    3970 g. 56 cm ❤️

    age.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 7 lipca, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    🌿Carolina bardzo mi przykro, że tyle stresu Cię teraz spotyka. 🥺 Niezmiennie jednak trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie tych zawirowań.

    🌿Anka oby sen był proroczy. 🤞🏼🙂

    🌿 Motylku a to teraz u Was kalendarzyk i unikanie dni płodnych, że taki biedny ten Mąż? 😅 Myślałam, że naturalne starania zostają i jak "będzie to będzie". 😛 A to studia weekendowe? Jak będziesz z pracą godzić?

    Ccarolinaa lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9393 9974

    Wysłany: 7 lipca, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    🌿 Motylku a to teraz u Was kalendarzyk i unikanie dni płodnych, że taki biedny ten Mąż? 😅 Myślałam, że naturalne starania zostają i jak "będzie to będzie". 😛 A to studia weekendowe? Jak będziesz z pracą godzić?
    Ja nie wierzę w naturalne poczęcie z naszej strony. Ale wierzę w złośliwość losu 🤣 i bardzo bym nie chciała po miesiącu czy dwóch zajść w ciążę w nowej pracy. Od 1.08 jestem na bezrobociu, będę miała miesiąc przerwy między jedną a drugą pracą, więc tym bardziej wolałabym uniknąć „wpadki” 😂
    Studia weekendowe, praca pon- pt, więc pogodzę bez problemu ☺️

  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 7 lipca, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września, 09:12

    Butterfly23, aszin lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • aszin Autorytet
    Postów: 5228 11158

    Wysłany: 7 lipca, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idziemy z mężem i psem do lasu, pies się trochę wykąpie w jeziorze, będzie zachwycony 😁 miłego dnia kochane ☀️

    Alysa, Butterfly23, Viii lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
‹‹ 3034 3035 3036 3037 3038 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ