X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 11 lipca, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Na codzień czuje się raczej tak samo. Oprócz zwykłego zmęczenia życiem nic mi nie dolega. Jak idziemy gdzieś w góry to wtedy odczuwam ze szybko się męczę. Krew utajona robiłam, jest ujemna. Dodatkowo w gastro i kolono nic nie wyszło, żadnych wrzodów czy nadzerek
    Kurde to co Ci tak zjada 🤔 miesiączki też masz normalne prawda? Bo moja mama miała tragiczne wyniki, ale wydłużały jej się i były bardzo mocne, a to z powodu mięśniaków. Tyle, że Ty nasz to pod kontrolą...

    Myszko może ktoś mi dopisał tych tygodni 😉

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4363 6650

    Wysłany: 11 lipca, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nome helico w gastro ujemne.

    Blador miesiączki mam normalne, dwa dni obfitsze, 3 dni słabsze, bez jakiś ekscesów. Nawet trochę mniej obfite pod tym ostatnim HSG

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 11 lipca, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Nome helico w gastro ujemne.

    Blador miesiączki mam normalne, dwa dni obfitsze, 3 dni słabsze, bez jakiś ekscesów. Nawet trochę mniej obfite pod tym ostatnim HSG
    To nie pasuje, poza tym Twój mięśniak malutki i pod kontrolą. Oby lekarz miał jakiś pomysł✊️

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4363 6650

    Wysłany: 11 lipca, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blador ja obstawiam że wkradł ki się ten stan zapalny w żołądku i on utrudniał wchłanianie. Bo do tej pory parametry miałam w porządku, nawet bez suplementacji. Badane miałam minimum raz na pół roku i zawsze wpolowach norm. A teraz od grudnia to tak leci.

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 11 lipca, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa na żołądek, jak już go wyleczysz to fajnie działa osłonowo siemię lniane

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 11 lipca, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Nome super, że wszystko w porządku. Podeślij Nam jakieś fotki Bąbli jak dostaniesz, mega mnie ciekawi jak wyglądają bliźniaki. 😀

    Ja melduję się po wizycie. Młody waży ok. 2460g więc gigantem nie jest, ale przybiera miarowo i jak to pan doktor powiedział "jest symetryczny". 🙂
    Szyjka macicy sformowana na opuszek. 😯 Także mam się oszczędzać, kolejna wizyta 24 lipca. Rozmawiałam dziś z położną na temat porodu. Także coraz bliżej. Jeszcze niecałe 2 tygodnie i ciąża donoszona także trzymajcie kciuki, żebym dotrwała. 🙂

    Lola93, blador2, Myszkaaa20, Butterfly23, Alysa, Nomeolvides, aszin, Pusshka, Viii, PoczątkującaPisarka, Kasiajasia90, kasia97, Liyss🧚🏻, Edithka, Muuu., Effiii, Bulbasek, Paula9463, bonassola lubią tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 11 lipca, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września, 09:09

    Cerva lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9391 9970

    Wysłany: 11 lipca, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Blador matko bosko kiedy? 🫣 jeju jak ten czas pędzi…
    🌿Cerva a co to znaczy sformowana na opuszek?
    Na pewno donosisz 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca, 16:16

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4363 6650

    Wysłany: 11 lipca, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Alysa na żołądek, jak już go wyleczysz to fajnie działa osłonowo siemię lniane
    Jak gadałam dziś z rodzinna to mi powiedziała że jak to żelazo spadnie to będziemy musiały włączyć suplementację i wtedy obowiązkowo dodatkowa osłona na żołądek, mówiła o czymś na receptę.

    Cerva kawał bąbla tam nosisz. Zobacz że to tylko 2 tygodnie.

    Blador właśnie kiedy te tygodnie Ci zleciały? Chociaż moja szwagierka jest podobnie jak Ty, dobija właśnie do 30tc i też jak mi to dziś powiedziała to miałam takie wtf? Przecież dopiero co mi mówiła że jest w ciąży.
    Swoją drogą zrobiło mi się trochę smutno bo po tym jak wrociły jej regularne miesiączki po pierwszym porodzie cykle miałyśmy co do dnia identyko. Także gdyby nie niepłodność może byłabym na tym samym etapie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca, 16:20

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa wrote:
    Blador właśnie kiedy te tygodnie Ci zleciały? Chociaż moja szwagierka jest podobnie jak Ty, dobija właśnie do 30tc i też jak mi to dziś powiedziała to miałam takie wtf? Przecież dopiero co mi mówiła że jest w ciąży.
    Swoją drogą zrobiło mi się trochę smutno bo po tym jak wrociły jej regularne miesiączki po pierwszym porodzie cykle miałyśmy co do dnia identyko. Także gdyby nie niepłodność może byłabym na tym samym etapie...

    🥺🫂

    Alysa lubi tę wiadomość

  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 11 lipca, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września, 09:02

    Alysa lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 11 lipca, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alysa🫂 szczerze to od połowy lecą jak szalone😱 sama się dziwię jak patrzę na suwak... dopiero co ryczałam w szpitalu nie wiedząc czy bobas żyje... jeszcze 4 tygodnie i będę już prawie spokojna🙏

    Alysa lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4363 6650

    Wysłany: 11 lipca, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka a co na kopalni?

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 11 lipca, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    🌿Blador matko bosko kiedy? 🫣 jeju jak ten czas pędzi…
    🌿Cerva a co to znaczy sformowana na opuszek?
    Na pewno donosisz 😘

    Rozwarcie na ok. 1 cm, ale jakoś się tym mega nie stresuje. Kobietki chodzą tygodniami z takim. Myślę, że dotrwam. 🤞🏼🙂 Czuję się bez zmian dobrze. Skurczy brak. Młody wieczorami jest niżej na pewno i wali mnie rękoma 🤣 więc może to przez to, że się tak pcha. 😛

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 11 lipca, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września, 09:02

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4363 6650

    Wysłany: 11 lipca, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Nieoficjalnie Mąż mówi że jeden górnik nie żyje, drugiego szukają, z tego co się dowiedział poszukiwany jest nasz kolega ze studiów 😔
    Współczuję... 🫂 A w mediach cisza

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4628 9712

    Wysłany: 11 lipca, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    🌿Myszka jakiś wstrząs był w kopalni. Mam nadzieję, że to nie Wasze okolice i Twój Mąż jest cały i zdrowy. Daj znać! ♥️
    Właśnie też jak dzisiaj w radiu usłyszałam, to pomyślałam o Twoim mężu Myszka, dobrze że jest bezpieczny. Trzymam kciuki za akcję ratowniczą 🙏

    🍷Paula, no właśnie w domu mam cztery całe opakowania, więc muszę coś włożyć do jednej i drugiej, żeby zawsze mieć przy sobie 🙈

    🍷Anka, znam i uwielbiam ten wierszyk 😂❤️

    🍷Nome, Cerva dobre wieści z wizyt 🥰

    Myszkaaa20, Paula9463 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9391 9970

    Wysłany: 11 lipca, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Alyska 🫂🫂🫂
    🌿Myszka straszne to 🥺
    🌿Cerva tak myślałam 😁

  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2387 4625

    Wysłany: 11 lipca, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Alysa a moze celiakie masz? Ona tez wyzera zelazo i ferrytyne

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1634 4324

    Wysłany: 11 lipca, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko 🫂

    Cerva już coraz bliżej! A synek pięknie rośnie 😍 Fotek nie mam ładnych dzisiaj, mąż mówi że na tym usg widział najmniej ze wszystkich i faktycznie dzieciaki są już na tyle duże że we dwójkę się w aparacie nie mieszczą, jednego w całości też się już nie złapie. Mam jakieś fotki buziek w 3D ale nie za wiele tam widać 🙈 W piątek za tydzień idę do mojej drugiej lekarki i może tam będzie lepiej, bo i sprzęt lepszy 😁

    Alysa a pasożyty? Może coś Ci dosłownie to żelazo zjada? Podobno najlepiej badać w okolicach pełni i w konkretnych labach

    Cerva lubi tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
‹‹ 3065 3066 3067 3068 3069 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ