X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 1 sierpnia, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku, Effiii dokładnie😊 to zasługa mojego męża bo on kocha mnie tak samo w rozmiarze 36 jak i 46, nigdy nie sprawił mi wagowej przykrości. Zapytałam się a co będzie jak nie schudnę to mnie "wyśmiał" i zapytał a co ma być, czy to coś zmienia w życiu i czy wolałabym nie być w ciąży a z figurą.

    Sprawdziłam i dzisiaj byłby 38tc0 cb...może dzisiaj bym rodziła. Jakoś mimo radości z obecnej sytuacji rozwalił mnie ten sen

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3910 6376

    Wysłany: 1 sierpnia, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę Gośka ze chyba jesteście jedyne ;) sikacie jakoś w równym czasie ?? Aszin 5-tego a Ty ?


    Blador mąż na medal 🏅🏅🏅🏅 Winiarki da z niego dumne ;)
    Pomiziaj bejbe i odsun smutki kochana na bok 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia, 09:35

    blador2 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 1 sierpnia, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko aktualizacja suwaczka Cię czeka w najbliższym czasie 😂😂😂

    blador2 lubi tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5293 9858

    Wysłany: 1 sierpnia, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia!

    Aszin kciuki za wyniki ✊🏻

    Krolikkicek wydaje mi się, że synuś tak śpi przez nową sytuację, że jest zostawiany z babcią. Pewnie też potrzebuje czasu 🥹

    Co do kg w ciąży to ja się nie przejmuję, najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe. Ja zawsze po ciąży mogę zrzucić parę kg. Moja siostra w ciąży przytyła prawie 30kg przez leki a startowała z prawidłowej wagi. Potem szybko wróciła do siebie.

    Myszka jak człowiek się ogarnie to od razu jak nowo narodzony 🥹

    Ja Was podziwiam za wasze plany o kolejne dzieci będąc jeszcze w ciąży albo świeżo po 😁😘

    aszin, Myszkaaa20 lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3910 6376

    Wysłany: 1 sierpnia, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się Wam wygadać może mnie to trochę uspokoi.
    Sama wyznaje zasadę że każda z Nas powinna jeśli czuję potrzebe się wygadać w każdej sytuacji bez względu na powód to powinna to zrobić.
    Mi jest jakoś niezręcznie, bo boje się oceny że nie potrafię docenić obecnej sytuacji....
    No więc nie wiem czy ja nie jestem gotowa jeszcze do procedury czy co ale ja od wczoraj jestem mega roztrzęsiona. Bo w głowie mam że to są ostatnie drzwi, ale co jeśli nie wyjdzie ??
    Wiem że nie powinnam tak do tego podchodzić, ale to jest silniejsze ode mnie.
    Już pisałam do mojej pani psycholog żeby przyspieszyć wizytę, bo czuję się sparalozowana.
    Dajcie mi jakiegoś kopniaka mobilizującego 🦵🦵

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia, 09:57

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • aszin Autorytet
    Postów: 5217 11145

    Wysłany: 1 sierpnia, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Muszę się Wam wygadać może mnie to trochę uspokoi.
    Sama wyznaje zasadę że każda z Nas powinna jeśli czuję potrzebe się wygadać w każdej sytuacji bez względu na powód to powinna to zrobić.
    Mi jest jakoś niezręcznie, bo boje się oceny że nie potrafię docenić obecnej sytuacji....
    No więc nie wiem czy ja nie jestem gotowa jeszcze do procedury czy co ale ja od wczoraj jestem mega roztrzęsiona. Bo w głowie mam że to są ostatnie drzwi, ale co jeśli nie wyjdzie ??
    Wiem że nie powinnam tak do tego podchodzić, ale to jest silniejsze ode mnie.
    Już pisałam do mojej pani psycholog żeby przyspieszyć wizytę, bo czuję się sparalozowana.
    Dajcie mi jakiegoś kopniaka mobilizującego 🦵🦵
    Jak teraz nie wyjdzie, to spróbujecie kolejny raz. To zrozumiałe, bo ivf to ostatnia furtka, ale najczęściej ona się w końcu otwiera, a za nią stoi upragnione szczęście. Trzeba tylko cierpliwości i wiary w powodzenie. Pierwszy transfer często się nie udaje, nawet drugi czy trzeci, ale na szczęście państwo nam w końcu trochę pomaga i mamy możliwość podchodzić do kolejnych procedur. Myślę, że musisz ułożyć sobie wszystko w głowie, bo zrobiliście dopiero pierwszy krok, ale z każdym kolejnym będziesz coraz bardziej oswojona z tą podróżą 🍀😘

    blador2, Nomeolvides, Butterfly23, Cerva, Effiii, Pusshka, bonassola, Bulbasek, ezra lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9385 9960

    Wysłany: 1 sierpnia, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Effiii kilka lat temu powiedziałam, że w życiu nie podejdę do in vitro. Bo nie zniosę porażki. Nie wyobrażam sobie wrócić do domu z zarodkiem w środku, żyć kilka dni nadzieją, że on tam jest i żeby miało mi to zostać zabrane. Do procedury trzeba dojrzeć. To jest cholernie ciężkie. Ja Ciebie rozumiem i nie zamierzam dawać Ci kopniaków 😘 musisz poukładać sobie to w głowie. Cały czas in vitro było tą „opcją B” że jeśli się nie uda, to przecież jest jeszcze ivf.
    Aż tu nagle, któregoś dnia okazuje się, że to jedyna opcja. I to może sparaliżować. Bo to przekreśla wszystkie marzenia małej dziewczynki. Nie tak to sobie wyobrażałyśmy. Ale to jest do przepracowania. To co teraz czujesz, minie 🫂

    aszin, blador2, Cerva, Effiii, ezra lubią tę wiadomość

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 1 sierpnia, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii podpisuję się pod tym co Aszin napisała w 100%. Myślę, że ta świadomość "ostatniej deski ratunku" tak działa. To jest ostateczny krok ale pamiętaj, że możesz go powtarzać🫂 czyli pani psycholog ostatecznie Ci podpasowała?

    Krolik co do snu to może to być pobyt z babcią, a może też cała otoczka która ostatnio jest w Waszym domu, wiesz dobrze, że dzieci to barometry uczuć.

    O. Pojechał z mężem w trasę więc dzisiaj mam wolne do 17/18 🫣 chyba poszukam jakiegoś serialu

    Butterfly23, Effiii lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 1 sierpnia, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!

    🌿Megi ja miałam ok. 4kg na plusie. Teraz ok. +11kg więc wcale nie tak mało. A Dzidzia mała. W sumie to nie wiem gdzie te kilogramy, bo mam wrażenie, że tylko brzuch mi urósł. 😅 Więc nie patrzę bardzo na ten przyrost. Ty wyglądasz prześlicznie, nie stresuj się. 🥰 Ja też w drugim trymestrze najwięcej przybrałam, potem waga stanęła.

    🌿Aszin kciuki za wyniki. 😀

    🌿Blador okropny sen... 😥 Ale za to Mąż na medal. To się ceni. 🥰

    🌿Effiii my wszystkie na maksa trzymamy kciuki i życzymy żeby zaskoczyło za pierwszym razem, to oczywiste. Ale jeśli nie wyjdzie to co? Na pewno będzie przykro, ciężko. Ale to Cię nie złamie! Podniesiesz koronę i podejdziecie jeszcze raz, bo idziesz po swoje dziecko. ♥️

    Butterfly23, Effiii, Megipta lubią tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9385 9960

    Wysłany: 1 sierpnia, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadłam na śniadanie omlet z 3 jajek i pół miarki białka czekoladowego. Pęknę 🫣 ale taki omlecik posmarowany jogurtem greckim i borówkami to tylko 330 kcal.
    Zdradzę Wam mój tip redukcji 😁 jeśli lubicie serki słodkie to polecam jogurt grecki wymieszać z frużeliną owocową. Ja mam z sfd owoce leśne. Pycha jest 😍 i do omletów idealne

    Cerva, blador2, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

  • Maj.a Autorytet
    Postów: 412 711

    Wysłany: 1 sierpnia, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września, 09:41

    1️⃣7️⃣ cs
    🧬PAI-1 - homo MTHFR 1298A>C hetero
    ✅️HSG
    ➡️Start stymulacji Lametta
    Wynik na pasożyty ❔️
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1629 4319

    Wysłany: 1 sierpnia, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blador okropny sen, może właśnie przez ten ból brzucha np od pełnego pęcherza tak ci się śniło, podświadomość wyczynia cuda

    Megi ja na dzisiaj mam jakieś 2,5 kg na plusie, ale zaczynałam z 70kg i mi też ta waga trochę spędza sen z powiek… od lekarki mam zielone światło na jakieś 16kg, chciałabym maks 12 🙈

    Effiii 🫂 ja mogę podpisać się pod tym co napisała Aszin. Mam nadzieję że pani psycholog będzie dla Ciebie wsparciem w tym procesie 🫂

    Aszin kciuki 🤞🏼

    Effiii lubi tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2825 2117

    Wysłany: 1 sierpnia, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wagi to nie pamiętam ile przytyłam w 23 tc, później zerknę w kartę ciąży. Ale cieszyłam się ostatnio, że waga przestała mi przyrastać aż… wpadłam na to, żeby zmienić w niej baterię. Obecnie plus 15 kg. 😢 Mam nadzieję, że to zejdzie.

    🍀 Króliczku, pewnie nowa sytuacja dla małego i nie może się tak szybko przyzwyczaić, że więcej zostaje bez was. 🫂
    🍀 Effiii, na szczęście można brać udział w wielu procedurach, więc to nie tak, że to ostatnia szansa. 🫂 Ale porozmawiaj z psychologiem, na pewno Ci pomoże zmienić tor myślenia.
    🍀 Aszin, Gosia, wy chyba sikacie mniej więcej tak jak wypada mój termin porodu, więc mój brzuszek idzie do jednej z was. 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia, 10:27

    Effiii, goska000, Cerva lubią tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6711 11446

    Wysłany: 1 sierpnia, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efii, jeszcze nie wiem dokładnie kiedy sikać, mam jeszcze chwilę czasu 🫣 Co do Twoich przemyśleń,w pełni rozumiem i nie dam żadnego kopniaka. Do myśli o In Vitro trzeba przywyknąć, oswoić ją i przyjąć od życia co Nam daje. Też jakiś czas temu powiedziałam do Kuby, że jeszcze niedawno myśl o procedurze nawet nie przemknęła mi przez myśl, a teraz chciałabym mieć zielone światło. Tymczasem nadal tkwię w zawieszeniu bo niepłodność podobno Nas nie dotyczy. Ciekawe co usłyszę 7 sierpnia w kolejnej, już ostatniej klinice :)

    Maja, nadzieję trzeba mieć zawsze. Obyś miło się zaskoczyła ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia, 10:35

    Effiii lubi tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02. 2024 r. 💔
    11.04. 2024 r. 💔
  • Astereae Autorytet
    Postów: 1641 923

    Wysłany: 1 sierpnia, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 21:38

    Effiii lubi tę wiadomość

    A1298C hetero
    APA ++
    04.2023 usunięcie przegrody macicy
    04.2023 CD138 + 7/10 [start leczenia]
    06.2023 kontrolna biopsja CD138 OK 💚

    starania od 2015r.
    6 poronień na etapie 6-8
    Allo MLR 44%🍀

    "Może to o czym marzysz nie stanie się z dnia na dzień... ale jeśli zrezygnujesz, nie stanie się wcale."
  • metkamniedrapie_87 Autorytet
    Postów: 753 1921

    Wysłany: 1 sierpnia, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta wrote:
    Dzień doberek 🌺

    Codziennie się ważę i powiem Wam, że jestem lekko przerażona jak waga mi skacze do góry w tydzień...🫣 a w sumie to od 20tc wariujee-wiem, że w tygodniach 20-30tc to największy skok i przybierania no ale...

    Pamiętacie ile przybrałyście w 23tc?


    @Megi, ja długo nie przytyłam prawie nic, jakoś do 20tc było ciągle 2,5 kg na plus, do tego stopnia to podobno było dziwne, że mierzyli mi ilość wód płodowych. Aktualnie jestem 28+4 i przytyłam 6kg, ale właśnie nie zaliczyłam największego przyrostu jakoś, z wizyty na wizytę jest +/- 2kg 🤷🏽‍♀️, więc chyba dobrze. Pamiętam jednak, że przy córce tyłam w oczach, ale miałam cukrzycę i nadciśnienie i strasznie dużo obrzęków. Wtedy przytyłam 31kg w całej ciąży, z czego po porodzie na drugi dzień miałam -14kg, tak spuchnięta byłam. Z synem przytyłam 11kg więc szybko poszło.
    Teraz zobaczymy…. Latko i upały nie pomagają, czuję sama jak „nabieram wody”.
    Jakoś przeżyję… mam nadzieję, że obejdzie się bez CC i szybko bede mogla wrócić do aktywności po porodzie 😊.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia, 10:49

    Megipta lubi tę wiadomość

    👩🏼‍🦰1987
    🧔🏽‍♂️1993

    👦🏽2007
    👧🏼2012


    💊wit D 4000
    💊Magnez + B6
    💊B12
    💊Kwas Foliowy 800
    💊Inozytol
    💊DHA
    💊Cholina

    09.02.2024r.: ⏸️ - 🥹 zostań!

    09.02.2024r.: beta 38 mIU/ml, progesteron: 13,74ng/mL

    Luteina od 11.02. do 12tc

    12.02.2024r.: beta 249,90 mIU/ml 😍
    progesteron: 28,99ng/mL

    27.02.2024r. - I-sza wizyta - mamy♥️
    21.03.2024r. - USG - 2,7cm bobasa, ♥️160 ud/min 🥹😍 TP: 20.10.2024r.
    08.04.2024r. - wszystko ok, bardzo ruchliwa dzidzia 😍
    11.04.2024r. - Prenatalne I trymestr: USG ✅, 6.3cm dzidziolka, na 85% dziewczynka. Czekamy na Pappa 🤞🏼
    23.04.2024r.- Wyniki Pappa ✅
    13.05 - 120g ruchliwej dzidzi 👧🏽
    03.06 - 350g zdrowej dziewczynki👧🏽
    18.06 - prenatalne II trymestr - 500g Sary, wszystkie parametry ✅

    preg.png
  • Bodzenka Autorytet
    Postów: 364 615

    Wysłany: 1 sierpnia, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    IMG-20240801-104321.jpg

    Witam się z domku najszczęśliwsza na świecie najmłodsza to chyba ode mnie w ogóle nie odejdzie a najstarsza córka stwierdziła że wyglądam jak Mumia. Cóż za radość usiąść na swojej kanapie położyć się na swoim łóżku i nie słyszeć chrapania na stereo.

    Cerva, blador2, Anka32, Liyss🧚🏻, aszin, metkamniedrapie_87, goska000, Effiii, Astereae, Butterfly23, Królikkicek, Alysa, Lola93, Małgosiagosia, klaudia_23, Muuu., Pusshka, Myszkaaa20, Niebieska Gwiazda, Edithka, bonassola, ezra, Bulbasek, Paula9463 lubią tę wiadomość

    Walka o 3 szczęście od września 2023
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 1 sierpnia, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bodzenka wrote:
    IMG-20240801-104321.jpg

    Witam się z domku najszczęśliwsza na świecie najmłodsza to chyba ode mnie w ogóle nie odejdzie a najstarsza córka stwierdziła że wyglądam jak Mumia. Cóż za radość usiąść na swojej kanapie położyć się na swoim łóżku i nie słyszeć chrapania na stereo.

    W domu to inny poziom regeneracji. Silna babka z Ciebie! ♥️

    Bodzenka lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Bodzenka Autorytet
    Postów: 364 615

    Wysłany: 1 sierpnia, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    W domu to inny poziom regeneracji. Silna babka z Ciebie! ♥️
    Żadna silna po prostu mega zdeterminowana 💪 i prawda co dom to dom od razu mi lepiej. Chociaż wkurzył mnie bałagan 🤣

    Walka o 3 szczęście od września 2023
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5293 9858

    Wysłany: 1 sierpnia, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Muszę się Wam wygadać może mnie to trochę uspokoi.
    Sama wyznaje zasadę że każda z Nas powinna jeśli czuję potrzebe się wygadać w każdej sytuacji bez względu na powód to powinna to zrobić.
    Mi jest jakoś niezręcznie, bo boje się oceny że nie potrafię docenić obecnej sytuacji....
    No więc nie wiem czy ja nie jestem gotowa jeszcze do procedury czy co ale ja od wczoraj jestem mega roztrzęsiona. Bo w głowie mam że to są ostatnie drzwi, ale co jeśli nie wyjdzie ??
    Wiem że nie powinnam tak do tego podchodzić, ale to jest silniejsze ode mnie.
    Już pisałam do mojej pani psycholog żeby przyspieszyć wizytę, bo czuję się sparalozowana.
    Dajcie mi jakiegoś kopniaka mobilizującego 🦵🦵

    Kochana ale to są normalne emocje. Nowa sytuacja też na pewno w jakiś sposób stresująca, też myślę, że na forum jesteś dłuższy czas i też nie raz naczytałaś się różnych historii, też masz pewnie w głowie, że nie każda procedura się udaje za pierwszym podejściem. Wg mnie pozwól sobie na te emocje, strach przed nieznanym albo przed „porażką” jest normalny. Człowiek, któremu bardzo zależy to przeżywa takie sytuacje. Dobrze, że nam się tutaj wygadałaś i dobrze, że przegadasz to z psychologiem. Postaraj się jak najmniej myśleć o tym i zrób coś fajnego dla siebie 🥹
    A dużo transferów udaje się za 1 podejściem 🥹✊🏻

    Effiii lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
‹‹ 3213 3214 3215 3216 3217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ