Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 12 września 2024, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniAnkowa wrote:
    Dobrze tu wrócić 🥹❤️
    Aniu, a możesz zmienić avatar? Niekoniecznie na ten co miałaś, może być emotka, krajobraz. Bo ten avatar to taki obcy jest. A Ty jesteś nasza 🥹

    aszin, nick nieaktualny, Królikkicek, Lola93, Effiii, blador2 lubią tę wiadomość

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 12 września 2024, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Aniu, a możesz zmienić avatar? Niekoniecznie na ten co miałaś, może być emotka, krajobraz. Bo ten avatar to taki obcy jest. A Ty jesteś nasza 🥹
    O tym samym myślałam, od razu mam przed oczami wyskakującego zza krzaków noname’a 🫣🤣

    nick nieaktualny, Królikkicek, Butterfly23, blador2 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2024, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    O tym samym myślałam, od razu mam przed oczami wyskakującego zza krzaków noname’a 🫣🤣

    Miałam tak dzisiaj, że popatrzyłam na swoj brak awatara i pomyślałam "kur, co to za jedna?!" 🤣🤣

    Butterfly23, blador2 lubią tę wiadomość

  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 12 września 2024, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniAnkowa wrote:
    Miałam tak dzisiaj, że popatrzyłam na swoj brak awatara i pomyślałam "kur, co to za jedna?!" 🤣🤣
    To ja jeszcze nie czytam „paniAnkowa” tylko „Piankowa”🤣

    Butterfly23, blador2 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2024, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    To ja jeszcze nie czytam „paniAnkowa” tylko „Piankowa”🤣

    Bardzo lubię marshmallows 🥹❤️

  • Paula9463 Autorytet
    Postów: 2033 2484

    Wysłany: 12 września 2024, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka ❤️❤️❤️✊️✊️✊️ o mamo moim zdaniem to się dzieje ❤️❤️❤️ I teraz niech tylko rośnie pięknie ❤️❤️

    paniAnkowa dzień dobry ❤️ ło jeziu 😍, o rudzielec ale super 😳

    Kasiajasia90 jakieś prognozy na wyjście? Mnie trzymali przeze mnie a ja myślałam że tam jajo zniosę 🤦‍♀️ może jutro wyjdziecie 🫂

    Królikkicek kurde może ten żółty plyn an rany by pomógł żeby szybciej się goiło? Rinoval czy rivanol jakoś tak, też lepiej komuś pokazać ja nawet rodzinnemu

    Aszin aż sikam 🤣🤣

    Mój synek mówi do mnie ,,mamo daj mi torze idę na zakupy (Chusteczki mokre się skończyły), pa buziaczki,,❤️🤣🤣



    Frutellka lubi tę wiadomość

    29.09.25 31dc test na tak
    02.10.25. 34dc beta 846
    11.10.25 43dc beta 12758 progesteron 22
    17.10 pęcherzyk w macicy z pęcherzykiem żółtkowym bez zarodka, według lekarza 5tc
    20.10 beta 31396
    21.10 beta 31378
    23.10 ❤️ 0.84
    7.11 ❤️2.80
    27.11 🩷 prenatalne 12+5
    1.12 niskie ryzyka 🥰
    05.12 wizyta🩷
    2.01 wizyta 🩷
    5.02 prenatalne 9:00 22+1 549
    6.02 wizyta 8:50
    6.03 wizyta 13:50
    2.04 wizyta 11:10
    3.04 prenatalne 10:00 30+6

    Om 6.06.2026

    2024👶grudniowyG 38+2 3930g 55cm
    2023 💔 (10tc syn Michaś)👼 trisomia chromosonu 9
    2021👶 listopadowy K 38+5 4130g 55cm
    2018💒 czerwiec
    2016💔(6tc)
    2012👩‍❤️‍👨

    Insulinoopornosc
    age.png

    preg.png
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1920

    Wysłany: 12 września 2024, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Dziękuję dziewczyny ! Każda z Nas zasługuje i do każdej wyjdzie słońce;)

    Anka dokładnie - musiałabym ich zamykać tzn. Pelę i Tuska tak się nazywają moje koty;)


    Gratulacje 🥰🥰

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2024, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍷Effiii, haha dokładnie kochana. Dzisiaj nasz wątek wrócił do formy, po pracy mam kilka stron do nadrobienia!
    A tu proszę i nasza Anka wróciła - też podejrzewałam, że wrócisz i bardzo się cieszę ❤️❤️ A kitek jaki słodziak, wyprzytulałabym 🥰

    🍷Frutti, zaciskam mocno kciuki, ja tam wyczuwam kropka na pokładzie 🥹✊
    Co do aplikacji proga w pracy, no ja niestety musiałam, bo swego czasu miałam zalecenie na 4x dziennie 🙈

    🍷Lola, ja dostałam Relanium, wykupiłam ale nie brałam. Mój ginekolog mówi, że nawet teraz mogę brać w razie stresów, bo w sumie ja z natury spokojna i cierpliwa jestem, ale w środku mnie często łapie taki irracjonalny strach czy serducho zaczyna szybciej bić. Ale staram się bez pomocy medycznej podejść do tematu ☺️

    🍷Caro, kciuki za wizytę ✊

    Ja się dzisiaj w końcu pochwaliłam stanem błogosławionym w naszym pokoju w firmie, nie spodziewałam się takiej pozytywnej reakcji 🥹

    Lola93, Effiii, Ccarolinaa, Paula9463, Muuu. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2024, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    🍷Effiii, haha dokładnie kochana. Dzisiaj nasz wątek wrócił do formy, po pracy mam kilka stron do nadrobienia!
    A tu proszę i nasza Anka wróciła - też podejrzewałam, że wrócisz i bardzo się cieszę ❤️❤️ A kitek jaki słodziak, wyprzytulałabym 🥰

    🍷Frutti, zaciskam mocno kciuki, ja tam wyczuwam kropka na pokładzie 🥹✊
    Co do aplikacji proga w pracy, no ja niestety musiałam, bo swego czasu miałam zalecenie na 4x dziennie 🙈

    🍷Lola, ja dostałam Relanium, wykupiłam ale nie brałam. Mój ginekolog mówi, że nawet teraz mogę brać w razie stresów, bo w sumie ja z natury spokojna i cierpliwa jestem, ale w środku mnie często łapie taki irracjonalny strach czy serducho zaczyna szybciej bić. Ale staram się bez pomocy medycznej podejść do tematu ☺️

    🍷Caro, kciuki za wizytę ✊

    Ja się dzisiaj w końcu pochwaliłam stanem błogosławionym w naszym pokoju w firmie, nie spodziewałam się takiej pozytywnej reakcji 🥹


    Wróciłam bo Winiarą się jest a nie bywa chociaż teraz w przeciwieństwie do Was priorytety mam zupełnie inne 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2024, 16:37

    Effiii, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 12 września 2024, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Królik a może spróbuj produkt typu Nutridrink, ale innej firmy? Nestle mają coś takiego jak Resource. Też wysokokaloryczny i wysokobiałkowy. Ale smakowo zdecydowanie lepiej. Nutridrinki dla mnie okropne są, bo ja w nich czuję "proszek". Może być gorsza dostępność w aptece od ręki, ale bez problemu powinni Ci zamówić. Albo przez neta kupić. 🙂

    🌿Pusshka ale fajnie. Nie domyślali się nic? 😀

    Królikkicek lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2024, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenita wróciła ze szkoły, @Pusshka zobacz 🥹
    https://ibb.co/4d3TLwX

    Butterfly23, nick nieaktualny, aszin, Nomeolvides, Małgosiagosia, Królikkicek, Kasiajasia90, Paula9463, Alysa lubią tę wiadomość

  • Effiii Autorytet
    Postów: 3942 6397

    Wysłany: 12 września 2024, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniAnkowa wrote:
    Helenita wróciła ze szkoły, @Pusshka zobacz 🥹
    https://ibb.co/4d3TLwX
    Wzrusz 🥹🥹❤️❤️❤️


    Puszinka Ty jesteś tak wspaniałą i ciepła osoba, że współpracownicy nie mogli zareagować inaczej 🥰

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2024, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Wzrusz 🥹🥹❤️❤️❤️


    Puszinka Ty jesteś tak wspaniałą i ciepła osoba, że współpracownicy nie mogli zareagować inaczej 🥰
    🥹❤️
    paniAnkowa wrote:
    Helenita wróciła ze szkoły, @Pusshka zobacz 🥹
    https://ibb.co/4d3TLwX
    Omg, coś pięknego 🥹❤️ Nie mogę się doczekać jak od swojego dzieciaczka będę dostawać takie rysunki!

    🍷Cerva, o dziwo nie, ale starannie dobierałam ubiór do biura 😂🤭

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 12 września 2024, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka wrote:
    Omg, coś pięknego 🥹❤️ Nie mogę się doczekać jak od swojego dzieciaczka będę dostawać takie rysunki!

    🍷Cerva, o dziwo nie, ale starannie dobierałam ubiór do biura 😂🤭

    U mnie się domyślali po częstszych wycieczkach do toalety. 🤣🤣🤣

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 12 września 2024, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusshka mam 2x Cyclogest 2x Besins i 1x Prolutex więc jak do IVF to nie są duże dawki 1 Cyclogest i Besins biorę 5.15 rano razem z Euthyrox, o 16 Prolutex , o 18 Cyclogest i przed snem drugi Besins;) Także bije rekordy chyba tego progesteronu bo jestem w szoku że osiągam takie wartości…

    KarolinaJ0702, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 12 września 2024, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ja też mam teraz inne priorytety 🥺

    Ale no nie ucieknę z forum bo bez Was sobie nie poradzę 😍❤️ no i muszę Was poinformować w razie gdyby się okazało że nie będzie szczęśliwego zakończenia leczenia

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2024, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Aniu ja też mam teraz inne priorytety 🥺

    Ale no nie ucieknę z forum bo bez Was sobie nie poradzę 😍❤️ no i muszę Was poinformować w razie gdyby się okazało że nie będzie szczęśliwego zakończenia leczenia

    Napisałam jak napisałam bo wierzę, że wygrasz z dziadem a potem wrócicie do starań jeśli będziecie tego chcieli 🥹
    Ale póki co trzymam kciuki najmocniej jak potrafię za to żebyś była zdrowa ❤️

    Królikkicek lubi tę wiadomość

  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 12 września 2024, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniAnkowa wrote:
    Napisałam jak napisałam bo wierzę, że wygrasz z dziadem a potem wrócicie do starań jeśli będziecie tego chcieli 🥹
    Ale póki co trzymam kciuki najmocniej jak potrafię za to żebyś była zdrowa ❤️
    Lekarz mi odradzał starania o ciążę nawet jakbym już się wyleczyła.
    Zresztą tyle czasu nie udało się więc nawet nie ma na co liczyć. No i ja amh nie badałam nigdy więc obawiam się że mój wynik może być na minusie 🤣

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2024, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Lekarz mi odradzał starania o ciążę nawet jakbym już się wyleczyła.
    Zresztą tyle czasu nie udało się więc nawet nie ma na co liczyć. No i ja amh nie badałam nigdy więc obawiam się że mój wynik może być na minusie 🤣

    O, nie wiedziałam, że lekarz odradzał, przykro mi 🥺
    Nie wiem czy można mieć amh na minusie ale jakby można było to wkrótce osiągnę ten poziom bo moje już szura po dnie 😅

  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 12 września 2024, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2024, 14:52

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
‹‹ 3400 3401 3402 3403 3404 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ