X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    haha nie wiem czy Gdynia Ci po drodze :) ale chętnie podam w razie czego ;)
    No naprawdę jestem w szoku, mąż już jakiś czas sie do tego zabierał, trochę ograniczał ale nie mógł jakoś tego rzucić mąż potrzebuje konkretnych wyjaśnień, jakiś dowodów itp wiec jak ten mu trochę nagadał, i to oczywiście z przykładami itp to chyba na niego tak wpłynęło ze stwierdził ze już nie chce sie truć i nie chce sobie nic wyrzucać ze nie zrobił wszystkiego co mógł, także dumna jestem z niego :)

    Z Krakowa to bardzo 😜
    Jak pojedziemy nad morze to nie w celach diagnostycznych, ten etap już za nami 🥹

    Ccarolinaa lubi tę wiadomość

  • aszin Autorytet
    Postów: 5211 11144

    Wysłany: 13 września, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efffiii, a jak u Ciebie w pracy? Coś się poprawiło z 🐄?

    Caro, moim zdaniem lekarz dobrze się zapowiada, czekamy na dalsze wskazówki i ciągle trzymam kciuki za kariotypy ✊🏻

    Ccarolinaa lubi tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 13 września, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniAnkowa wrote:
    @Ccarolinaa jakbyśmy się dalej starali to bym poprosiła o namiary na tego lekarza. Jak taki wpływowy to może i Pan Anek by rzucił 😅😂
    Super, że jesteś zadowolona z wizyty 😊

    Ja już po pracy 😃 Teraz tylko wrócić do domu i piesek, koteł i CSI Las Vegas pod kocykiem 😍
    Udanego relaksu 🙂🙂🙂
    U mnie póki co lecą bajki 🤣 młody mnie ciągnie na podwórko a dla mnie pogoda nie bardzo 🙄🙄🙄 boje się infekcji 🥺 już i tak mam ten ból pleców po co mi nowy problem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września, 14:53

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Udanego relaksu 🙂🙂🙂
    U mnie póki co lecą bajki 🤣 młody mnie ciągnie na podwórko a dla mnie pogoda nie bardzo 🙄🙄🙄 boje się infekcji 🥺 już i tak mam ten ból pleców po co mi nowy problem.

    Dzwoniła właśnie teściowa z pytaniem czy może wpaść pomoc przy dziecku. No mówię ok. ( Nie jestem zadowolona ale cóż). Dzwonię do męża i mówię jakiego będę mieć gościa a ten zdziwiony bo mówi że jelitowka u nich w domu panuje i nawet wczoraj u lekarza podobno była bo już się bała że się odwodnia 😡😡😡😡
    No więc dzwonię i pytam czy taka prawda że są chorzy? A ta mi mówi, że noo była kilka dni chora, że była wczoraj u lekarza i dał jej jakieś leki i dziś już jest ok 😡 nooo kurde sorry ale to jest nieodpowiedzialne ! Zarazi mnie albo dziecko i będziemy się bujać my po ośrodkach 😡


    U nas Helenita w szkole ale właśnie wstał Kabanos i domagał się wzięcia na ręce 😍 Pan Anek go wziął a ja głaszczę Mię żeby nie czuła się odrzucona 😊

    Ta Twoja teściowa to jest agentka 😅

  • aszin Autorytet
    Postów: 5211 11144

    Wysłany: 13 września, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królik, w Twoim przypadku musisz unikać każdej infekcji, a teściowa widzę ciągle trzyma poziom 🙄

    paniAnkowa, blador2, Paula9463 lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1820 1733

    Wysłany: 13 września, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Ccarolinaa nie zgadzam się z lekarzem co do suplementacji, masz super suple, w wszystkie preparaty multi są do d*upy ;)
    Brawo dla męża ! Niech trwa w tym postanowieniu ;)
    Dodatkowo super że lakarz Was nie pcha na siłę do in vitro, bo wiadomo aktualnie wielu lekarzy zapomniało o naturalnym staraniu ...



    Lola jak się czujesz, udało Ci się trochę zrelaksować ?
    Ja też się z nim nie zgadzam co do supli, ale to jedyna rzecz póki co z którą się nie zgadzam :) też uważam że te multi są do dupy.. więc zostaje przy tym co mam...
    Dziękuje, mąż daje radę :)
    Tak chociaż ja liczyłam że usłyszę że może inseminacja.. chyba za bardzo chcę, muszę trochę odpuścić i zaufać lekarzowi, widać ze chce dobrze i właśnie nie pcha w in vitro.

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny

    Badanie kariotyp - ?

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1820 1733

    Wysłany: 13 września, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniAnkowa wrote:
    Z Krakowa to bardzo 😜
    Jak pojedziemy nad morze to nie w celach diagnostycznych, ten etap już za nami 🥹
    Rozumiem i szanuję decyzję :) jak będziesz się wybierać to daj znać umówimy się na kawkę :)

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny

    Badanie kariotyp - ?

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1820 1733

    Wysłany: 13 września, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Efffiii, a jak u Ciebie w pracy? Coś się poprawiło z 🐄?

    Caro, moim zdaniem lekarz dobrze się zapowiada, czekamy na dalsze wskazówki i ciągle trzymam kciuki za kariotypy ✊🏻
    Dziękuje :) tak myślę że w końcu trafiłam na dobrego lekarza i wierzę że nam pomoże :)

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny

    Badanie kariotyp - ?

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1406 1985

    Wysłany: 13 września, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effiii wrote:
    Ccarolinaa nie zgadzam się z lekarzem co do suplementacji, masz super suple, w wszystkie preparaty multi są do d*upy ;)
    Brawo dla męża ! Niech trwa w tym postanowieniu ;)
    Dodatkowo super że lakarz Was nie pcha na siłę do in vitro, bo wiadomo aktualnie wielu lekarzy zapomniało o naturalnym staraniu ...



    Lola jak się czujesz, udało Ci się trochę zrelaksować ?
    Trochę, piję meliskę, ale w nocy znowu się obudziłam i coś nie mogłam spać. W pracy to sobie głowę zajmuje chociaż trochę. :)
    Ccarolinaa właśnie o dziwo dostaliśmy uwaga 10 dni wcześniej 🤯 Pani tłumaczyła że tam coś się hoduje czy coś na coś dłużej patrzy i nie wiem czy u nas po prostu jakoś nie rosło nic i nie było ale no dzisiaj dostaliśmy. Uznaje że to dobry wynik, więc są jakieś pozytywne newsy w piątek 13go!:)

    Paula9463 lubi tę wiadomość

  • Muuu. Autorytet
    Postów: 1191 2266

    Wysłany: 13 września, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! 🙂

    Jestem, żyje, ale kompletnie nie ogarniam 🫣 Bunia skończyła wczoraj miesiąc, nawet nie wiem kiedy zleciało. Nocki są kiepskie, więcej przesypia w dzień, smoczek jest ble, więc wisi na mnie dużo przez co przybiera jak szalona. Mamy już umówioną wizytę do neurologopedy bo położnej trochę nie podoba się jej wędzidełko. Pojechać sprawdzić nie zaszkodzi 🙂 starsza chodzi drugi tydzień do przedszkola, jest różnie 🫣 i tak mi uciekają dni, nawet nie wiem kiedy. Od wczoraj u nas ciągle alerty, pada ciągle, szaro, buro, zimno 🥶

    @Frutelka mocne ✊✊ myślę że jutrzejsza beta to potwierdzi 🤰😊

    @Krolik Kochana, trzymaj się ❤️ i ja zamawiam z temu, polecam, można zaginać 🫣😅

    Królikkicek, Frutellka , blador2 lubią tę wiadomość

    👩🙍‍♂️ 31l.
    👧 Ł. 02.2021

    10.2023 cb 💔

    7.12 ⏸️ beta HCG 55,9 mlU/ml
    9.12 ➡️ beta HCG 195 mlU/ml
    22.12 (5+5) jest Serduszko ❤️
    6.02 rośnie Dziewczynka ❤️👧
    02.04 403g małej M. 💕
    24.06 2kg Dziewczyny 💪
    12.08 już jestem 👧🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Rozumiem i szanuję decyzję :) jak będziesz się wybierać to daj znać umówimy się na kawkę :)

    Będę pamiętać ❤️ :)

    Ccarolinaa lubi tę wiadomość

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4705 5769

    Wysłany: 13 września, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Tak oczywiście on tez tal uważa ale według niego za dużo tego... że lepiej kupić np taki fertil man czy cos takiego, ale nie do końca się zgadzam, nie wiem może faktycznie za duzo biorę..

    Jeśli bierzesz to co masz w stopce to wcale nie jest dużo ;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4705 5769

    Wysłany: 13 września, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Trochę, piję meliskę, ale w nocy znowu się obudziłam i coś nie mogłam spać. W pracy to sobie głowę zajmuje chociaż trochę. :)
    Ccarolinaa właśnie o dziwo dostaliśmy uwaga 10 dni wcześniej 🤯 Pani tłumaczyła że tam coś się hoduje czy coś na coś dłużej patrzy i nie wiem czy u nas po prostu jakoś nie rosło nic i nie było ale no dzisiaj dostaliśmy. Uznaje że to dobry wynik, więc są jakieś pozytywne newsy w piątek 13go!:)

    Lola jak tam, nie odlatujesz Nam po progu ? Masz zlecenie zbadać go za 3 dni ?

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2824 2117

    Wysłany: 13 września, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Ja jeszcze czekam na wyniki kariotypów z testdna więc nie pomogę, liczę że będą dobre ale sie cholernie boje, a ile czekałaś na wynik?
    Nawet nie tyle co nie spodobało mu się to co biorę a ilość tego... mówi że tyle tabletek co my łykamy, bo mam wszystko osobno to strasznie dużo barwników połykamy, i on za tym nie jest, mówił ze to tez dobrze nie wpływa, mówił ze lepiej kupić sobie witaminy gdzie mamy wszystko w jednym, i tu się trochę z nim nie zgadzam bo uważam ze lepsze jest wszystko osobno... to jedyny konflikt interesów gdzie się z nim do końca nie zgadzam.. na razie mam zamiar brać to co biorę, bo w sumie nie powiedział ze biorę cos nie tak..tylko ta ilość go przeraziła.
    Oczywiście mąż mówił że ćwiczy na siłowni wiec zapytał go czy coś bierze, mąż nigdy nie brał sterydów ani nic takiego ale no bierze białko i kreatynę , oczywiście mówił ze absolutnie ma nic nie brać, bo niestety mimo ze często pisze ze to czyste białko oni dosypują różne rzeczy i kiedyś badali chemicznie co się tam znajduje w tych białkach na siłownie i niestety nie pokrywało się to z prawda, wiec dla bezpieczeństwa ma na razie żadnych odzywek nie brać..
    A ile bierzesz dziennie tych suplementów? 😀 Fajnie, że znalazłaś takiego doktora. Z paleniem męża mega sukces!

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak można odpoczywać 🥹❤️
    https://ibb.co/sH53rQY

    Królikkicek, Małgosiagosia, Frutellka , blador2, Paula9463 lubią tę wiadomość

  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 13 września, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniAnkowa wrote:
    Tak można odpoczywać 🥹❤️
    https://ibb.co/sH53rQY
    Po ciężkiej pracy się należy 🙂

    Ja się muszę za obiad brać ... Dziś rybka a jutro ... Wątróbka drobiowa, nie wiem czy przełknę, ale no jak lekarz kazał to trzeba jeść raz w tygodniu 🙂
    Odwlekam i odwlekam ten zaszczyt zjedzenia wątróbki, ale no kiedyś trzeba będzie 🤣

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1406 1985

    Wysłany: 13 września, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Lola jak tam, nie odlatujesz Nam po progu ? Masz zlecenie zbadać go za 3 dni ?
    Czuję się oki, niestety 🤪 czekam czy kiedyś będą jakieś objawy hehe:) nie, może pójdę dla siebie zbadać w sobotę, ale z Kliniki zalec nie mam :)
    Trzymam kciuki za Twojego kropka i piękny przyrost:) pisałam że się dużo brzuszków zwolniło i mam nadzieję że przejęłaś właśnie jeden:)

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4705 5769

    Wysłany: 13 września, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Czuję się oki, niestety 🤪 czekam czy kiedyś będą jakieś objawy hehe:) nie, może pójdę dla siebie zbadać w sobotę, ale z Kliniki zalec nie mam :)
    Trzymam kciuki za Twojego kropka i piękny przyrost:) pisałam że się dużo brzuszków zwolniło i mam nadzieję że przejęłaś właśnie jeden:)

    Jak nie dobrze, dobrze ja też jakiś większych objawów nie mam; zbadaj sobie bo prog jest potrzebny do utrzymania w razie czego możesz sobie dołożyć;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1820 1733

    Wysłany: 13 września, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Trochę, piję meliskę, ale w nocy znowu się obudziłam i coś nie mogłam spać. W pracy to sobie głowę zajmuje chociaż trochę. :)
    Ccarolinaa właśnie o dziwo dostaliśmy uwaga 10 dni wcześniej 🤯 Pani tłumaczyła że tam coś się hoduje czy coś na coś dłużej patrzy i nie wiem czy u nas po prostu jakoś nie rosło nic i nie było ale no dzisiaj dostaliśmy. Uznaje że to dobry wynik, więc są jakieś pozytywne newsy w piątek 13go!:)
    Super cieszę się że masz dobry wynik :)? ale 10 dni roboczych czy 10 ogólnie? mega szybko! jejku my mieliśmy pobranie 6 wrześnie ponowne, a 10 że dostali dokumenty.. także pewnie trochę poczekam.

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny

    Badanie kariotyp - ?

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1820 1733

    Wysłany: 13 września, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Jeśli bierzesz to co masz w stopce to wcale nie jest dużo ;)
    Tak właśnie zaktualizowałam i dodałam probiotyk i wieczorem bede brac acard 75 właśnie od 10-11 dnia cyklu do miesiączki, chociaż zastanawiam czy nie brać cały czas..

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny

    Badanie kariotyp - ?

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
‹‹ 3404 3405 3406 3407 3408 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ