X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2149

    Wysłany: 13 września, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie pytanko do Was korzystacie z apki " temu" ?
    Zastanawiam sie nad zakupami tam, ale no jakoś nigdy nie mogę się przekonać.

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4623 9704

    Wysłany: 13 września, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Pomimo deszczu pędzę do piekarni po świeżą bułeczkę 🥰 Wyczekuję środy, gdy wraca kumpela z mojego działu, choć w sumie na razie (odpukać w niemalowane - przy tym piątku 13go 😂) dość spokojnie jest

    🍷Effiii, o tak grunt to nie zbaczać całkowicie ze ścieżki zdrowego odżywiania tylko szukam spoko szybkich przekąsek ☺️ W biurku też mam zapas batoników Dobrej Kalorii, gdyby mnie na słodkie przycisnęło

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • Maj.a Autorytet
    Postów: 412 711

    Wysłany: 13 września, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 09:41

    1️⃣7️⃣ cs
    🧬PAI-1 - homo MTHFR 1298A>C hetero
    ✅️HSG
    ➡️Start stymulacji Lametta
    Wynik na pasożyty ❔️
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3906 6372

    Wysłany: 13 września, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królik ja coś tam zamawiam, nie często ale jakieś głupoty nie raz wrzucę do koszyka ;)


    No także tego, prostownica mi się rozwaliła. Przypadek ??


    Pusshka u mnie słodkie to nie, ale chrupki z soczewicy i z grochu z Lidla muszę mieć w zapasie, ja jestem potwór na słone przekąski 😁

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4623 9704

    Wysłany: 13 września, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍷Maj.a, kciuki za wizytę dzisiejszą ✊

    🍷Effiii, ja też preferuje słone przekąski, dlatego nigdy nie mam zapasów chipsów, bo zaraz by tego nie było 😂 A te batoniki kupuję hurtowo na Allegro i sobie leżą i leżą 🙈

    🍷Nome, jak tam słodkości od rana?

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 5211 11144

    Wysłany: 13 września, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, pogoda nas nie rozpieszcza, ciągle mży…Dopiero koło południa wyjdziemy i chyba pojedziemy do lasu na spacer ☺️

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1406 1985

    Wysłany: 13 września, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, oby dzisiaj mimo daty przyszło do was samo szczęście i dobre newsy 🌷
    Motylku, czy jak na kariotypie jest tylko napisane że prawidłowy, i ja i małż 46 XX in XY i nic więcej to ok, czy to trzeba te obrazki jakoś czytać?

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4705 5773

    Wysłany: 13 września, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Cześć dziewczyny, oby dzisiaj mimo daty przyszło do was samo szczęście i dobre newsy 🌷
    Motylku, czy jak na kariotypie jest tylko napisane że prawidłowy, i ja i małż 46 XX in XY i nic więcej to ok, czy to trzeba te obrazki jakoś czytać?

    Masz prawidłowe kariotypy XY to chłop, a XX kobieta;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1626 4306

    Wysłany: 13 września, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pushko melduję że przyjęłam i jeszcze tego ulepku nie wypuściłam 😅 ale miło nie jest 🤢 za godzinę jeszcze ostatnie pobranie i do domu.

    Dobrego dnia dla wszystkich!

    Pusshka, blador2, Cerva, Małgosiagosia, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1916

    Wysłany: 13 września, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nomeolvides wrote:
    Pushko melduję że przyjęłam i jeszcze tego ulepku nie wypuściłam 😅 ale miło nie jest 🤢 za godzinę jeszcze ostatnie pobranie i do domu.

    Dobrego dnia dla wszystkich!


    Powodzenia ✊️✊️


    Plus dzisiejszego dnia pojawiło się dużo studentów i lekarzy to same przystojniaki 🤣🤣przynajmniej jest na co popatrzeć 😜

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1820 1733

    Wysłany: 13 września, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ,
    po wczorajszej wizycie w klinice jestem bardzo zadowolona :) lekarz konkretny , sympatyczny z dużą wiedzą , naprawdę widać było że zna się na rzeczy przy tym bardzo dużo opowiadał tłumaczył , na różnych przykładach i swoich doświadczeniach .
    Według niego moje badania wszystkie są ok, według niego z tego co dotychczas widzi poronienia były statystyka :( niestety tego słowa nie lubimy ale sam doktor mówił że niestety taka jest natura … oczywiście wszystko się dokładniej okaże po wynikach badań - mam zrobić AMH bo doktor nie widział u mnie żadnego pęcherzyka - miałam 11 dzień cyklu i albo było po owulacji i tego nie wyklucza , albo cykl bezowulacyjny , możliwe że było po owulacji bo od 3 dni miałam śluz rozciągliwy i lekko pobolewało mnie podbrzusze , ale oczywiście to wykluczałam bo nigdy nie miałam tak wcześnie owulacji .. mąż ma powtórzyć nasienie i oczywiście wyniki kariotypów .. na które czekamy , z tymi wynikami mamy się pojawić 15 października na wizycie i zobaczymy co dalej :)
    Starać sie już możemy bo w usg wszystko prawidłowo .
    Z dużych plusów .. lekarz na tyle wpływowy tyle nam opowiadał gadał i truł 😅że mąż wyszedł z gabinetu i wyrzucił e papierosa do śmietnika … ja sie przeraziłam myślałam że będę grzebać w tym śmietniku żeby mu to wyciągnąć … 😅😅ale on się zawziął i nie pali .. powiedział że to rzuca , bo niestety lekarz mówił że może to mieć duży wpływ .. ale nikt jeszcze nie wpłynął tak na mojego męża jak on .. także jestem szczęśliwa i trzymam za niego kciuki ✊✊
    I zapomniała bym lekarz złapał się za głowę na nasza sumpelentacje :O stwierdził" skąd Pani to wzieła", oczywiscie zakazał mi siedzie na internecie dłuzej niz 15 min dziennie :P takze mąż ma mi dać bana i mam tyle nie czytać ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września, 09:56

    Pusshka, Paula9463, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny

    Badanie kariotyp - ?

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1406 1985

    Wysłany: 13 września, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Masz prawidłowe kariotypy XY to chłop, a XX kobieta;)
    Nie no to to wiem, na szczęście z biologii całkiem nieźle mi szło 😀 bardziej mi chodziło o sam wizualny wynik badań, czy mam gdzieś szukać czegoś drobnym druczkiem, a chyba Motylek też je robiła w testdna :)
    Ccarolinaa cieszę się że wam siadł doktorek:) a z ciekawości co z suplementacji mu się nie spodobało?
    No i brawa dla małża, super decyzja, no i od razu na miejscu wykonanie 💪🏼

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4705 5773

    Wysłany: 13 września, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Nie no to to wiem, na szczęście z biologii całkiem nieźle mi szło 😀 bardziej mi chodziło o sam wizualny wynik badań, czy mam gdzieś szukać czegoś drobnym druczkiem, a chyba Motylek też je robiła w testdna :)
    Ccarolinaa cieszę się że wam siadł doktorek:) a z ciekawości co z suplementacji mu się nie spodobało?
    No i brawa dla małża, super decyzja, no i od razu na miejscu wykonanie 💪🏼

    Spokojnie jeżeli nie ma żadnych dziwnych adnotacji to jest git ;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1820 1733

    Wysłany: 13 września, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Nie no to to wiem, na szczęście z biologii całkiem nieźle mi szło 😀 bardziej mi chodziło o sam wizualny wynik badań, czy mam gdzieś szukać czegoś drobnym druczkiem, a chyba Motylek też je robiła w testdna :)
    Ccarolinaa cieszę się że wam siadł doktorek:) a z ciekawości co z suplementacji mu się nie spodobało?
    No i brawa dla małża, super decyzja, no i od razu na miejscu wykonanie 💪🏼
    Ja jeszcze czekam na wyniki kariotypów z testdna więc nie pomogę, liczę że będą dobre ale sie cholernie boje, a ile czekałaś na wynik?
    Nawet nie tyle co nie spodobało mu się to co biorę a ilość tego... mówi że tyle tabletek co my łykamy, bo mam wszystko osobno to strasznie dużo barwników połykamy, i on za tym nie jest, mówił ze to tez dobrze nie wpływa, mówił ze lepiej kupić sobie witaminy gdzie mamy wszystko w jednym, i tu się trochę z nim nie zgadzam bo uważam ze lepsze jest wszystko osobno... to jedyny konflikt interesów gdzie się z nim do końca nie zgadzam.. na razie mam zamiar brać to co biorę, bo w sumie nie powiedział ze biorę cos nie tak..tylko ta ilość go przeraziła.
    Oczywiście mąż mówił że ćwiczy na siłowni wiec zapytał go czy coś bierze, mąż nigdy nie brał sterydów ani nic takiego ale no bierze białko i kreatynę , oczywiście mówił ze absolutnie ma nic nie brać, bo niestety mimo ze często pisze ze to czyste białko oni dosypują różne rzeczy i kiedyś badali chemicznie co się tam znajduje w tych białkach na siłownie i niestety nie pokrywało się to z prawda, wiec dla bezpieczeństwa ma na razie żadnych odzywek nie brać..

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny

    Badanie kariotyp - ?

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4705 5773

    Wysłany: 13 września, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Dzień dobry ,
    po wczorajszej wizycie w klinice jestem bardzo zadowolona :) lekarz konkretny , sympatyczny z dużą wiedzą , naprawdę widać było że zna się na rzeczy przy tym bardzo dużo opowiadał tłumaczył , na różnych przykładach i swoich doświadczeniach .
    Według niego moje badania wszystkie są ok, według niego z tego co dotychczas widzi poronienia były statystyka :( niestety tego słowa nie lubimy ale sam doktor mówił że niestety taka jest natura … oczywiście wszystko się dokładniej okaże po wynikach badań - mam zrobić AMH bo doktor nie widział u mnie żadnego pęcherzyka - miałam 11 dzień cyklu i albo było po owulacji i tego nie wyklucza , albo cykl bezowulacyjny , możliwe że było po owulacji bo od 3 dni miałam śluz rozciągliwy i lekko pobolewało mnie podbrzusze , ale oczywiście to wykluczałam bo nigdy nie miałam tak wcześnie owulacji .. mąż ma powtórzyć nasienie i oczywiście wyniki kariotypów .. na które czekamy , z tymi wynikami mamy się pojawić 15 października na wizycie i zobaczymy co dalej :)
    Starać sie już możemy bo w usg wszystko prawidłowo .
    Z dużych plusów .. lekarz na tyle wpływowy tyle nam opowiadał gadał i truł 😅że mąż wyszedł z gabinetu i wyrzucił e papierosa do śmietnika … ja sie przeraziłam myślałam że będę grzebać w tym śmietniku żeby mu to wyciągnąć … 😅😅ale on się zawziął i nie pali .. powiedział że to rzuca , bo niestety lekarz mówił że może to mieć duży wpływ .. ale nikt jeszcze nie wpłynął tak na mojego męża jak on .. także jestem szczęśliwa i trzymam za niego kciuki ✊✊
    I zapomniała bym lekarz złapał się za głowę na nasza sumpelentacje :O stwierdził" skąd Pani to wzieła", oczywiscie zakazał mi siedzie na internecie dłuzej niz 15 min dziennie :P takze mąż ma mi dać bana i mam tyle nie czytać ...

    Cieszę się, że lekarz Ci przypadł do gustu. Ale suplementować się trzeba ;)

    Ccarolinaa lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ccarolinaa jakbyśmy się dalej starali to bym poprosiła o namiary na tego lekarza. Jak taki wpływowy to może i Pan Anek by rzucił 😅😂
    Super, że jesteś zadowolona z wizyty 😊

    Ja już po pracy 😃 Teraz tylko wrócić do domu i piesek, koteł i CSI Las Vegas pod kocykiem 😍

    Królikkicek lubi tę wiadomość

  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1820 1733

    Wysłany: 13 września, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Cieszę się, że lekarz Ci przypadł do gustu. Ale suplementować się trzeba ;)
    Tak oczywiście on tez tal uważa ale według niego za dużo tego... że lepiej kupić np taki fertil man czy cos takiego, ale nie do końca się zgadzam, nie wiem może faktycznie za duzo biorę..

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny

    Badanie kariotyp - ?

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1820 1733

    Wysłany: 13 września, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniAnkowa wrote:
    @Ccarolinaa jakbyśmy się dalej starali to bym poprosiła o namiary na tego lekarza. Jak taki wpływowy to może i Pan Anek by rzucił 😅😂
    Super, że jesteś zadowolona z wizyty 😊

    Ja już po pracy 😃 Teraz tylko wrócić do domu i piesek, koteł i CSI Las Vegas pod kocykiem 😍
    haha nie wiem czy Gdynia Ci po drodze :) ale chętnie podam w razie czego ;)
    No naprawdę jestem w szoku, mąż już jakiś czas sie do tego zabierał, trochę ograniczał ale nie mógł jakoś tego rzucić mąż potrzebuje konkretnych wyjaśnień, jakiś dowodów itp wiec jak ten mu trochę nagadał, i to oczywiście z przykładami itp to chyba na niego tak wpłynęło ze stwierdził ze już nie chce sie truć i nie chce sobie nic wyrzucać ze nie zrobił wszystkiego co mógł, także dumna jestem z niego :)

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny

    Badanie kariotyp - ?

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 1820 1733

    Wysłany: 13 września, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytałam też lekarza o in vitro, inseminacje ale mówił że na razie nie , najpierw musi znać resztę wyników ale na ta chwile się nie kwalifikujemy do tego.. zobaczymy czy sie cos zmieni na następnej wizycie.

    👩🏻 34l 🧔🏻 36l

    🤵‍♂️👰‍♀️21.08.2020

    👶 11.2018

    Starania o drugie 👶
    od: 04.23

    👩 ➡️ Wit d3, kwasy omega-3,, kwas foliowy Naturell, b12 Naturell, , Resweratrol, NAC, Inosytol, wit.C sanprobi IBS, acard75
    🧑 ➡️ wit d3, kwasy omega-3, selen, konezym q10, inozytol, kompleks wit b, cynk, Inosytol, NAC, wit gr.B., wit.C

    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero

    ✅️ MUCHA- negatywna 25.03.24
    ✅️ Morfologia 8% 🧔🏻
    ✅️ Białko wolne s 78,2 %
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy - ujemny

    Badanie kariotyp - ?

    17.08.23- poronienie , puste jajo płodowe 💔
    12.23 cb 💔
    07.24 Aniołek 9+1 ( zatrzymany 6+3) 💔
  • Effiii Autorytet
    Postów: 3906 6372

    Wysłany: 13 września, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa nie zgadzam się z lekarzem co do suplementacji, masz super suple, w wszystkie preparaty multi są do d*upy ;)
    Brawo dla męża ! Niech trwa w tym postanowieniu ;)
    Dodatkowo super że lakarz Was nie pcha na siłę do in vitro, bo wiadomo aktualnie wielu lekarzy zapomniało o naturalnym staraniu ...



    Lola jak się czujesz, udało Ci się trochę zrelaksować ?

    Ccarolinaa lubi tę wiadomość

    👱‍♀️32👱‍♂️34
    2021 💔
‹‹ 3403 3404 3405 3406 3407 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ