Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Sunnysunsun Autorytet
    Postów: 1695 3253

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Też mam te skierowania, właśnie nie wiedziałam czym one się różnią od zwykłych usg. Teraz mnie trochę przestraszyłyście, że może wcale nie jest u mnie dobrze, tylko po prostu na słabym usg nie było nic widać. 🥹
    Ja też prowadzę ciąże prywatnie i przez medicover.
    Lekarz z medi powiedział mi wprost, że do prowadzenia ciąży mam się umawiać tylko w konkretnej placowce bo tam mają dobry sprzęt.
    A na prenatalne z medi dostałam osobne skierowanie do innego lekarza.

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    👶2019

    Starania o drugie 👶 od 04.2023
    1 cs 04.2023 - 💔 puste jajo płodowe - indukcja farmakologiczna i łyżeczkowanie w 06.2023
    2 cs 09.2023 - 💔 cb
    3 cs 10.2023 - 💔 cb
    4 cs 11.2023 - ⏸️ + acard
    01.12 beta 21,210 (11dpo); 04.12 beta 165,650 (14dpo); 06.12 beta 486,150 (16dpo)
    11.12 5+0 pęcherzyk ciążowy w macicy + heparyna
    20.12 6+2 zarodek 0,44cm ❤️
    12.01 9+4 2,67cm człowieczka ❤️
    26.01 11+4 prenatalne - wszystko ok 💪
    12.02 14+0 chłopczyk 💙
    23.03 połówkowe - wszystko ok 💙
    26.04 - 795g chłopa 💪
    22.05 - 1265g
    20.06 - 2kg
    05.07 - 2600g
    19.07 - 3200g 🫠
    02.08 - 3440g
    12.08 - szpital 💞
    14.08 👶
    _________________
    MTHFR_1298A hetero
    PAI-1 4G homo
    Acard75 + clexane

    age.png
  • Megipta Autorytet
    Postów: 2888 6585

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Małgosia pierwszy raz, wanny nie mam ;)
    Alysa proga 7dpo miałam niskiego, dlatego jak ujrzałam cień to brałam luteinę i miałam już luteinowo wysokiego
    Megipta między nami jest 2 dni różnicy.

    Nie chcę panikować, bo krwi tam nie ma, dokładnie taka kawa z mlekiem i w mikro ilości, luteinę już biorę więc pozostaje się oszczędzać i obserwować.
    Niby tak ale ja bym się tym nie sugerowała (ja bete robilam pozniej niz Ty a mialam pierwsza większą- mysle ze podobnie zaczela nam sie produkowac ) albo zagnieżdżenie mogłaś mieć innego dnia a po prostu kiedy indziej testowałaś. W każdym razie mamy też inne wartości nie tylko przyrostu samej bety ale też proga. Może jednak warto zapytać gina

    👱‍♀️ '90 🧔‍♂️'96
    👶🏼02.12.2022 💙
    20.01.2024 7tc 💔
    02.2024 cb 💔
    👶🏻25.11.2024🩵
    22.07.2025 ciąża bliźniacza 6tc💔 i 17tc 💔
    11dpo: ⏸️
    14dpo: Beta: 86,30mlU
    Progesteron: 37,84 ng/ml
    17dpo: 482,00mlU
    19dpo: 1057,00 mIU
    16.10.25: zarodek 0,24cm, FHR 128 💗
    38dpo: 42870,00 mIU
    22.10.25: zarodek 1,13cm🍓
    05.11.25. 2,41cm cukiereczka 🍭
    20.11.25. Sanco: Zdrowy chłopczyk ♂️
    27.11.25. 12tc+4 🦫6,28cm
    22.12.25. 16tc+1 mamy 161g cudu 😍
    15.01.26. 19tc+4 320g🥥
    28.01.26. 21tc+3 🐯 477g Tygryska
    23.02.26. 25tc+1 🐦 781g
    23.03.26. 29tc+1 🤰1.438g
    31.03.26. 30tc+2 🥥1.781g
    20.04.26. 33tc+1 🍍2.576g

    Czekamy na Ciebie Synku💙🫶
    preg.png
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1730 2420

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta wrote:
    Niby tak ale ja bym się tym nie sugerowała (ja bete robilam pozniej niz Ty a mialam pierwsza większą- mysle ze podobnie zaczela nam sie produkowac ) albo zagnieżdżenie mogłaś mieć innego dnia a po prostu kiedy indziej testowałaś. W każdym razie mamy też inne wartości nie tylko przyrostu samej bety ale też proga. Może jednak warto zapytać gina
    Blador, Megi, jakie miałyście objawy zagnieżdżenia, były jakieś?:)
    Dajcie nakarmić się staraczkom czego trzeba kiedyś wypatrywać 😂

    ultramaryna_ lubi tę wiadomość

    age.png
  • Viii Autorytet
    Postów: 1879 2997

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Poszłam do łazienki a tam mikro plamki śluzu takiego ala kawa z mlekiem. Kontaktować się z ginem?

    Zależy czy jednorazowe czy trwa nadal. Czasami lepiej chuchać na zimne

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podstawilam do wzoru LH i FSH i stosunek wyszedł 0.49 no to chyba słabiutko 🙄
    Pisałam do gina ale on kazał się z endokrynologiem skontaktować, ale ten znów nie odpisuje 🙄

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2024, 14:43

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5216 8667

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Położyłam się już w domu i będę obserwować, jak nie daj boże coś się zmieni to będę dzwoniła, na papierze czysto.

    Nie, nie biorę leków. To nawet nie było brązowe i naprawdę mikro, ok odpoczywam i obserwuję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2024, 15:42

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 10136 10820

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Położyłam się już w domu i będę obserwować, jak nie daj boże coś się zmieni to będę dzwoniła, na papierze czysto.
    Ty brałaś luteinę dopochwowo. Może Cię gdzieś tam podrażniła i teraz stąd te plamienie 🤔

    03.2023💔 6tc ciąża naturalna
    03.2025 💔 7tc (ET 5.1.2)
    07.2025 💔 7tc (FET 3.1.1) 👧🏼
    10.2025 💔 8tc (FET 3.1.2)
    03.2026 💔 8tc ciąża naturalna

    🔸niepłodność immunologiczna
    🔸adenomioza
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2681 2154

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Położyłam się już w domu i będę obserwować, jak nie daj boże coś się zmieni to będę dzwoniła, na papierze czysto.
    Odpoczywaj. Jak byłam w ciąży z plamieniem ( krew i lekkoróżowe ) i każda wkładkę miałam pokazywać lekarzowi. W końcu jak plamienie było koloru lekko beżowego, kremowego to uznał że już jest ok i wypuścili mnie do domu. Także myślę że dopóki nie ma ciemniejszego plamienia to nie musisz panikować 🙂 aczkolwiek wiem że sama bym panikowała 🙂
    Taka ilość myślę że nie świadczy o niczym złym. Ale jak masz obawy jak najbardziej możesz z lekarzem się skontaktować 🙂

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2495 4688

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunnysunsun wrote:
    Ja też prowadzę ciąże prywatnie i przez medicover.
    Lekarz z medi powiedział mi wprost, że do prowadzenia ciąży mam się umawiać tylko w konkretnej placowce bo tam mają dobry sprzęt.
    A na prenatalne z medi dostałam osobne skierowanie do innego lekarza.

    Dostalas osobne skierowanie na prenatalne w medi? Mi pani z infolinii powiedziala, ze to skierowanie „usg w 11-14tyg” to jest na te prenatalne pappa wlasnie, a na krew zeby sie umowic po prostu do punktu pobran max 3 dni przed/po tym usg.

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Megipta Autorytet
    Postów: 2888 6585

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Blador, Megi, jakie miałyście objawy zagnieżdżenia, były jakieś?:)
    Dajcie nakarmić się staraczkom czego trzeba kiedyś wypatrywać 😂
    Ciężko z wyłapaniem ale ja po tylu miesiącach obserwacji miałam w 9dpo spadek temperatury, zaczęły się bóle na @ choc ja mając długie cykle bo aż 31-32 to miałam jeszcze tydzień więc wiedziałam że to nie to. Badając szyjkę w środku czułam rozpulchnienie całego środka, tj poduszki. No i te charakterystyczne ukłucie po środku macicy (do tej pory to miejsce mi się odzywa) I trochę brązowych nitek w śluzie. Wieczorem pulsacja pochwy i "ból-nie ból " szyjki macicy. To było fizycznie dla mnie odczuwalne bo nastrojowo to wkurw na wszystko i wszystkich 😉 2 dni później cień cienia cienistego więc beta wystartowała w 9dpo

    Lola93 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ '90 🧔‍♂️'96
    👶🏼02.12.2022 💙
    20.01.2024 7tc 💔
    02.2024 cb 💔
    👶🏻25.11.2024🩵
    22.07.2025 ciąża bliźniacza 6tc💔 i 17tc 💔
    11dpo: ⏸️
    14dpo: Beta: 86,30mlU
    Progesteron: 37,84 ng/ml
    17dpo: 482,00mlU
    19dpo: 1057,00 mIU
    16.10.25: zarodek 0,24cm, FHR 128 💗
    38dpo: 42870,00 mIU
    22.10.25: zarodek 1,13cm🍓
    05.11.25. 2,41cm cukiereczka 🍭
    20.11.25. Sanco: Zdrowy chłopczyk ♂️
    27.11.25. 12tc+4 🦫6,28cm
    22.12.25. 16tc+1 mamy 161g cudu 😍
    15.01.26. 19tc+4 320g🥥
    28.01.26. 21tc+3 🐯 477g Tygryska
    23.02.26. 25tc+1 🐦 781g
    23.03.26. 29tc+1 🤰1.438g
    31.03.26. 30tc+2 🥥1.781g
    20.04.26. 33tc+1 🍍2.576g

    Czekamy na Ciebie Synku💙🫶
    preg.png
  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2163 4636

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Anka32 nie miej mu za zle, to facet 🥹🫣 Ja mojemu nie mówię o żadnym teście, nawet owulacyjnym, choć jego reakcji nie znam 😅😂 Po co ma mnie denerwować 😅 Już wiesz, dlaczego ktoś wymyślił elektroniczne testy z napisem drukowanymi literami „PREGNANT”, dla facetów 😂😂😂

    @blador2 nie stresuj się, odpoczywaj, może za dużo dziś wysiłku miałaś? 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2024, 15:43

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ / 18.01.2025 🩷 Witaj, Ł.!
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Bladorku odpocznij sobie. Ja bym Wam dziewczyny każdej pomogła szkoda, że jeszcze w tematach ciążowych nie mam doświadczenia 😪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2024, 16:29

    nick nieaktualny, ultramaryna_ lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Wenka Autorytet
    Postów: 1011 1763

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czytałam na bieżąco. A przynajmniej tak mi się wydawało, bo ostatecznie mam 39 stron do nadrobienia 😅🤣
    Powiem Wam, że jest ciężko. Są mdłości, wolałabym rzygnąć i mieć z głowy a tu trzeba się męczyć 24/7, ale podobnie jak Kira myślę wtedy o Was. Na pewno nie jedna oddałaby wszystko, byle mieć takie objawy i staram się nie narzekać 😁 Wierzę, że też tego doświadczycie prędzej czy później.
    Młodemu jeszcze wychodzą te nieszczęsne zęby, biedny nie śpi w nocy, od tygodnia ma mega katar. Przy wcześniejszych zębach było podobnie ale jadę z nim jutro do lekarza żeby go osłuchał, bo trochę zaczął dzisiaj kaszleć.
    To zabieram się do czytania, nie szalejcie tak z tymi stronami 😂

    goska000, nick nieaktualny, ezra lubią tę wiadomość

    Mama kp
    💙 2022
    💜 2024
    ⏸️ 04.10.2025

    preg.png
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6810 11534

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, jak na froncie? Lepiej?

    Blador, poleżakuj i obserwuj. Jakbyś za bardzo się martwiła to dzwoń do lekarza :)

    My już po obiedzie. Chwila siesty i wio na basen.

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    3x IUI ❌
    4 IUI - 28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔

    IVF październik ( świeżak 5.1.2 ) 👎

    🩵🩵🩵

    IVF listopad ( mrożonka 4.1.1 ) 🧡🍀🥹
    4 dpt - 11.7. 6 dpt - 81.2. 8dpt - 289.5. 10 dpt - 902. 14 dpt - 5396. 17 dpt - 11143. 31 dpt - 110300.

    5w3d - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
    6w0d - 2,3mm i ♥️
    7w3d - 8mm
    8w6d - 2,2 cm
    12w5d - 6,8 cm. I prenatalne, wszystko super 🍀
    16w5d - 170g zdrowego Maluszka 🥰
    20w5d - 376g Kociaka 🥰
    22w1d - Czekamy na Olgę🩷
    25w0d - 744g Myszki 💕
    29w0d - 1300g Córci 🥹
    30w3d - 1625g zdrowej Dziewczynki 👶
    33w0d - 2231g Akrobatki ❤️‍🔥
    35w5d - 2752g Żuczka 💜
    37w0d - 3083g Bąbla ;*
    38w0d - Olga jest na świecie 🥹 🩷

    age.png
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3258 5383

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wszystkie kciuki, czułam Waszą obecność pod gabinetem ❤️
    Wszystko dobrze, bobas ruchliwy pomachał do Nas rączką, prostował nóżki, piękny widok 🥹 jedynie z pobraniem krwi panie miały problem ale za 4 razem się udało. Mi kamień spadł z serca, a mąż zaczął się stresować dopiero jak lekarz mówił o tych wszystkich wadach, ale też już jest spokojniejszy. Oby tak dalej 🙏 a jeśli chodzi o płeć to coś widział ale stwierdziliśmy że jak nie ma pewności to niech nie mówi 😁

    IMG-20240116-155757.jpg

    IMG-20240116-155845.jpg

    aszin, Megipta, ultramaryna_, Viii, klaudia_23, Alysa, Ccarolinaa, kasia97, nick nieaktualny, bonassola, Butterfly23, karola_b, Natka:), metkamniedrapie_87, Liyss🧚🏻, Sofka88, blador2, Sarka94, Królikkicek, goska000, Edithka, nick nieaktualny, Lola93, Muuu., nick nieaktualny, Sunnysunsun, Małgosiagosia, ezra, Cerva, Wenka lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️31👨‍🦱32
    👶🏼2024

    💕2014
    💍2018
    💒2020

    28.03 12 dpo ⏸️
    Beta 30,7
    Prog 25,51
    30.03 14 dpo
    Beta 125,3
    22.04 6mm Maleństwa z ❤️
    20.05 4 cm szczęścia 😍
    1.06 prenatalne 6,5 cm Maluszka 🥹
    17.06 9,5 cm Bobo ❤️

    preg.png
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1920

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blandor brązowe to stara krew. Ja pierwszej ciąży miałam dosłownie lekkie plamienia i podobno miałam mikro krwiaka. Drugi lekarz w ogóle go podobno nie widział.
    Ale obaj mówili o ile nie czerwone to wszystko okej

    blador2 lubi tę wiadomość

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1920

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaaa20 wrote:
    Dziękuję za wszystkie kciuki, czułam Waszą obecność pod gabinetem ❤️
    Wszystko dobrze, bobas ruchliwy pomachał do Nas rączką, prostował nóżki, piękny widok 🥹 jedynie z pobraniem krwi panie miały problem ale za 4 razem się udało. Mi kamień spadł z serca, a mąż zaczął się stresować dopiero jak lekarz mówił o tych wszystkich wadach, ale też już jest spokojniejszy. Oby tak dalej 🙏 a jeśli chodzi o płeć to coś widział ale stwierdziliśmy że jak nie ma pewności to niech nie mówi 😁

    IMG-20240116-155757.jpg

    IMG-20240116-155845.jpg


    Super. To już mały człowiek 🥰🥰

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Ccarolinaa Autorytet
    Postów: 2749 3350

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ultramaryna_ wrote:
    Laski, zaraz Was będę dalej nadrabiać, ale już dodam swoje trzy grosze 😅😘

    @Pusshka @metka 🫂 A może wstawcie te testy, razem coś wypatrzymy, jak w przykładzie niżej? 😝

    @Anka32 no dla mnie to nie jest żadna testowa, tylko cień. Ja takiej testowej w zeszłym cyklu nie miałam 😂 Powtórz na innym, proszę sobie z nas żartów nie robić 😝🤞🍀

    @Viii kochana, nic nie widzę, ale że to wcześnie jeszcze i objawy są obiecujące, to proszę sikać 🙏🤞🍀

    @Ccarolinaa mam dokładnie te same mutacje. Trombofilii nie masz, to dobrze, ale wcale nie znaczy, że problemów nie będzie. U Ciebie też wywiad jest obciążony, spójrz na przypadek @Sunnysunsun U mnie ze względu na poprzednia ciążę heparyna, wskazany jest także Acard (tak, Pai też utrudnia rozwój zarodka i jego zagnieżdżenie), na MTHFR metyle tylko i wyłącznie. Piąteczka mutacjowa siostro 🖐️😅

    Dokładnie chociaż zastanawia mnie pierwsza ciąża która była bezproblemowa i zaszłam za 1 razem. Czyli rozumiem że mogło się to aktywować dopiero teraz?
    Na MTHFR biorę już metylowany kwas foliowy i b12, choline, czy uważasz że jeszcze powinnam dokupić b6 lub inną witaminę?
    Co do PAI rozumiem że heparyna i acard, i teraz pytanie kiedy lekarz zaleci mi to brać, skoro utrudnia implantacje to czy nie powinnam już przy staraniach? na moją logikę tak

    Piona <3 heheh

    👩🏻 35 🧔🏻 37
    👶2018
    Starania o drugie👶
    od: 04.23
    ❌️MTHFR_1298A- hetero
    ❌️PAI-1 4G hetero
    ❌️AMH- 0,711 > 0,758
    ✅️MUCHA- negatywna
    ✅️Białko wolne s 78,2%
    ✅️PPJ ANA 1 ujemne
    ✅️Komórki NK 9%
    ✅️Zespół antyfosfolipidowy-ujemny
    ✅️Trombofilia wrodzona-ujemne
    ✅️Kariotyp-prawidłowy XX XY
    ✅️Histeroskopia-CD-138-brak stanu zapalnego
    08.23 poronienie puste jajo płodowe💔
    07.24Aniołek 9+1(zatrzymany 6+3)💔
    IN VITRO GAMETA
    Punkcja7pobrano- 5 dojrzałych- mamy :
    3.1.1❄️4.2.2❄️ zdrowe okruszki po PGT-A <3
    FET I 27.06 4.2.2 10dpt beta 8,88cb💔
    FET II 30.07.25 3.1.1 7dpt ⏸️ 10dpt -330🍀 12dpt- 678 🍀14dpt- 1506🍀26dpt- 27360🍀27dpt- 0,39cm kruszynki z <3 9.09- 1,92cm bobo <3
    8.10- prenatalne 6,5 cm kruszynki <3
    25.11 228 gram słodkości <3
    Niskie ryzyka, panorama -zdrowa dziewczynka <3
    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7454 16518

    Wysłany: 16 stycznia 2024, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ccarolinaa wrote:
    Dokładnie chociaż zastanawia mnie pierwsza ciąża która była bezproblemowa i zaszłam za 1 razem. Czyli rozumiem że mogło się to aktywować dopiero teraz?
    Na MTHFR biorę już metylowany kwas foliowy i b12, choline, czy uważasz że jeszcze powinnam dokupić b6 lub inną witaminę?
    Co do PAI rozumiem że heparyna i acard, i teraz pytanie kiedy lekarz zaleci mi to brać, skoro utrudnia implantacje to czy nie powinnam już przy staraniach? na moją logikę tak

    Piona <3 heheh
    A kiedy masz jakąś wizytę u lekarza?

    Myszko, śliczności ❤️❤️❤️ cudny Brzdąc :)

    Myszkaaa20 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
‹‹ 368 369 370 371 372 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ