X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pozytywny test a niska beta
Odpowiedz

Pozytywny test a niska beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Deedee87 Ekspertka
    Postów: 167 117

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy... Wczoraj test wyszedł pozytywny a beta tylko 2,3 czyli wg tego nie ma ciąży a jednak test pozytywny jest.... Jak to możliwe? Do przewidywanego okresu 2 dni.... Już zgłupiałam

    dev167pf___.png
  • Meeg Autorytet
    Postów: 1275 1638

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze byc oszukaniec lub kreska fabryczna, są róznej testy a Ty jakim robiłas? Mozesz wrzucic zdjecie?

    age.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4618 3079

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/nie-ogladajac-sie-za-siebie-wciaz-walczymy-o-ciebie,25326,1.html?sd=1

    Właśnie dziś pisałam o tym dziewczynom , zajrzyj na pierwsza strone i przeczytaj moj post :)

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
  • Deedee87 Ekspertka
    Postów: 167 117

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeg wrote:
    To moze byc oszukaniec lub kreska fabryczna, są róznej testy a Ty jakim robiłas? Mozesz wrzucic zdjecie?
    Nie wiem jak się wrzuca zdjęcia... 😁 Ale wyszła bardzo mocna czerwo a kreska.... 🤷‍♀️ Może oszukaniec ale kurcze.. Jakie trzeba mieć szczęście by po latach starań pierwszy raz zobaczyć 2 kreski na oszukancu.... 🤬

    Meeg lubi tę wiadomość

    dev167pf___.png
  • Deedee87 Ekspertka
    Postów: 167 117

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama8latka wrote:
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/nie-ogladajac-sie-za-siebie-wciaz-walczymy-o-ciebie,25326,1.html?sd=1

    Właśnie dziś pisałam o tym dziewczynom , zajrzyj na pierwsza strone i przeczytaj moj post :)

    Dzięki

    dev167pf___.png
  • BasiaCzarna Koleżanka
    Postów: 32 6

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deedee87 wrote:
    Dziewczyny pomocy... Wczoraj test wyszedł pozytywny a beta tylko 2,3 czyli wg tego nie ma ciąży a jednak test pozytywny jest.... Jak to możliwe? Do przewidywanego okresu 2 dni.... Już zgłupiałam
    A może była to beta spadkowa i ciąża biochemiczna? Albo beta dopiero się rozkręca? Wartość wskazuje na brak ciąży, ale nie jest równa 0. Póki nie ma okresu wszystko jest możliwe! Jeśli się spóźni powtórz betę :)

    Deedee87 lubi tę wiadomość

  • Deedee87 Ekspertka
    Postów: 167 117

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BasiaCzarna wrote:
    A może była to beta spadkowa i ciąża biochemiczna? Albo beta dopiero się rozkręca? Wartość wskazuje na brak ciąży, ale nie jest równa 0. Póki nie ma okresu wszystko jest możliwe! Jeśli się spóźni powtórz betę :)


    4 dni później - okresu brak a test ciążowy dalej pozytywny. Jutro beta :)

    dev167pf___.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deedee87 wrote:
    4 dni później - okresu brak a test ciążowy dalej pozytywny. Jutro beta :)
    I jak się to skończyło? Bo ja również 3 testy pozytywne betę 0.1 . Po becie testy dalej pozytywne a @ brak .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ❤️ Mam do was pytanie;)) czy jeśli 4 testy wyszły pozytywne a 3 negatywne to jest szansa na ciążę? jeden o czułości 10mlu był robiony w południe i była widoczna kreska. dwa wieczorem o czułości 25 mlu wieczorem była słaba ale widoczna . I kolejne 10 mlu rano bardzo widoczna. Wszystkie różnych producentów. i te które wyszły negatywnie czułość 20mlu pink test , Hope 10mlu i strumieniowy również 10mlu.robione wieczorem;( a na betę nie dam rady się narazie wybrać ;( 11 dni spóźnia mi się @. I ogólnie kluje mnie lewy jajnik i dziwnie pochwa a bardziej wargi sromowe, i czuje takie jak by pełne piersi nie bolą. Temperatura wczoraj 36.96 a przed wczoraj 37.50

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ