Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pozytywny test ciążowy i okres
Odpowiedz

Pozytywny test ciążowy i okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • wadirum Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 lipca, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Jestem tutaj nowa, ale potrzebuję pomocy i wsparcia, bo sytuacja jest dziwna.

    Mam regularne miesiączki 28 dniowe. Okres spóźniał mi się cztery dni, więc postanowiłam zrobić test ciążowy. Test pokazał druga bardzo bladą kreskę, a następnego dnia dostałam okres. Nie jest to okres ze skrzepami, ból brzucha miałam taki jak na okres ale ten okres nie jest tak obfity jak zawsze, ale nie jest to też plamienie tylko normalne krwawienie, natomiast dużo mniej obfite niż normalnie. Czy któraś miała podobną sytuację? Nie wiem co o tym myśleć. Staramy się pierwszy miesiąc, potraktowałbym to jako spóźniony okres z tym że zawsze mam regularny, ewentualnie jeden dzień później, ale nie 5 dni. I do myślenia dają mi lekko powiększone piersi i zmęczenie, nic poza tym.

  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 20 lipca, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź na betę, będziesz miała jasność.

    🍳9.05.2024
    ⏸️ 20.05.2024
    20.05.2024 - Beta 19,5, Progesteron 38,76
    22.05.2024 - Beta 77,27, Progesteron 67, 3
    27.05.2024 - Beta 668,4, Progesteron 67,7
    1.07.2024 - 3 cm szczęścia ❤️
    12.07.2024 - prawie 5cm słodziaka 🥹
    22.07.2024 - 7cm bejbika 🥰
    2.08.2024 - 8,7 cm 💙


    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"

    preg.png
  • wadirum Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 lipca, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Idź na betę, będziesz miała jasność.

    Tak, ale mieszkam za granicą i tutaj gdzie mieszkam sytuacja z badaniami jest troszkę skomplikowana. Myślałam żeby po prostu zrobić może drugi raz test z moczu po tym niby okresie.

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3613 3749

    Wysłany: 20 lipca, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz test, ale może być tak że test był wadliwy ( nie takie historie to forum widziało) albo wyłapała biochema

    Speranza :) lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    Lipiec 2024 Wracamy do starań 😊 lametta+Ovitrelle+luteina
    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • wadirum Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 20 lipca, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Powtórz test, ale może być tak że test był wadliwy ( nie takie historie to forum widziało) albo wyłapała biochema

    Tak, powtórzę test. Myślałam o biochemie, ale zastanawia mnie ten skąpy okres, (dużo mniej niż normalnie, ale mimo wszystko to krwawienie)bo biochemiczna powinna chyba raczej być obfita.

    No nic, chciałam się tylko wygadać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca, 14:59

  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 898 685

    Wysłany: 20 lipca, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wadirum wrote:
    Tak, powtórzę test. Myślałam o biochemie, ale zastanawia mnie ten skąpy okres, (dużo mniej niż normalnie, ale mimo wszystko to krwawienie)bo biochemiczna powinna chyba raczej być obfita.

    No nic, chciałam się tylko wygadać :)
    Ja przy cb miałam normalna @ jeżeli zrobiłaś test i nie masz żadnych skrzepow, tępych bóli, to poczekaj do poniedziałku i dzwon do lekarza, poinformuj o swoich obawach. Ja mieszkam w Uk i tutaj zawsze mi lekarz robi betę na spokojnie

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ