X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pozytywny test negatywny test
Odpowiedz

Pozytywny test negatywny test

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 1 kwietnia 2021, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej potrzebuję w sumie się wygadać bo oszaleję.
    Zrobiłam przed wczoraj i wczoraj testy ,wyszły pozytywne . Dziś rano zrobiłam kolejny i negatywny. Od wczoraj rana plamię jasnobrązowo i umieram ze strachu. 7 lat staraliśmy się o dziecko i wcześniej tylko raz zobaczyłam 2 kreski na teście a tydzień później doszło do samoistnego poronienia. Wykłóciłam się z recepcjonistką u swojego lekarza o test BetaHCG ale usłyszałam...No wie Pani to może okres,po co panikować!Do 13 tyg to i tak nie ciąża!(nie mieszkam w PL I taką mamy służbę zdrowia 😡) Wynik ma być jutro albo w poniedziałek. Jestem załamana, zrozpaczona...😭😭😭

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 2 kwietnia 2021, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że to plamienie implamtacyjne zwykle pojawia się w okresie miesiączki :)
    Słabo, że lekarz z takim podejściem... :/

    Postaraj się nie nakręcać dodatkowo, może jutro jakiś spacer zanim dostaniesz wyniki? Ja bym pewnie nie mogła spać więc oglądałabym TV aż bym padła, nic bardziej nie usypia niż jakiś nudny film.

    Trzymaj się mocno i daj znać jak się rozwinie sprawa. A jak potrzebujesz to wyżal się tu ile chcesz może będzie lżej 😗

    Ulka86 lubi tę wiadomość

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • Gosiak123 Autorytet
    Postów: 301 165

    Wysłany: 2 kwietnia 2021, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie taka sytuacja okazała się ciąża biochemiczna, najpierw testy pozytywne, później negatywne, gdybym nie zrobiła bhcg nawet bym nie wiedziała że byłam w ciąży bo krwawienie przyszło w terminie miesiączki.

    U Ciebie jeszcze nic nie jest przesadzone , może to być implantacja czego z całego serca Ci życzę ❤️ nie stresuj się i poczekaj na wynik bety

    Ulka86 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 25 l.
    👨‍🦰 29 l.
    👶 2018

    Starania o rodzeństwo od styczeń 2021

    [*] luty 2021 - ciąża biochemiczna 💔

    Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zioła ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

    Mój cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Krótka faza lutealna (11dni)
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 2 kwietnia 2021, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam. Właśnie zerknęłam na wyniki na stronie przychodni. BetaHCG <1 ....nie mam już złudzeń 😭😭😭😭😭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2021, 07:44

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 2 kwietnia 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby udało się następnym razem 😗

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • Ulka86 Ekspertka
    Postów: 169 85

    Wysłany: 2 kwietnia 2021, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    Trzymam kciuki żeby udało się następnym razem 😗
    Dziękuję bardzo 😘 jeszcze do dziś rana miałam nadzieję w końcu okres ma być za 4 dni . No niestety nie jest nam pisany dzidziuś😭

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ