X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pozytywny test płytkowy i negatywny z krwi
Odpowiedz

Pozytywny test płytkowy i negatywny z krwi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Czy któraś z Was miała taką sytuację? Dziś rano robiłam test płytkowy, pokazał się cień cienia drugiej kreski, po paru godzinach kreska była widoczna, ale wiem, że to już się raczej nie liczy. Byłam też na badaniu Beta z krwi i wynik zdecydowanie ujemny. Czy możliwe jest, że test płytkowy pokazał bardzo wczesną ciąże wcześniej niż test z krwi...?
    Dodam, że nie biorę zadnych leków i poprzednia ciaza ktora stracilam tez zaczynała sie od cienia cienia a po kilku godzinach kreska sie sciemniała.

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 24 października 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozesz udostepnic wykres zebysmy mogly zobaczyc :)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 24 października 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.Ja miałam tak.ale zrobiłam dziś Bete i ujemną wyszła:(ale kreską była prawie nie widoczna

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 24 października 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To rzeczywiście dosyć nietypowa sytuacja. Powinno być odwrotnie.
    Test z krwi jest najbardziej wiarygodny także myśle, że ten sikany musiał być jakiś felerny.

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykresu nie udostępniam bo niewiele z niego da się wyczytać:)
    Przez dwa tygodnie byłam na urlopie i nie zaznaczałam temperatury, tak więc nawet nie mam porzadnie wyznaczonej owulacji. Teoretycznie w poniedziałek powinna byc @, ale od dwóch tygodni mam lekkie bóle jak przed @, pobolewa mnie głowa no i generalnie średnio sie czuję. Stad myslałam że może...
    Strażaczka, a czy Ty bedziesz powtarzać Betę?

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 24 października 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia to nic innego jak drugi raz bete albo rano jutro powitorzyc test na siuski :) albo poczekac do poniedzialku i wtedy testowac pozdrawam

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 24 października 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testy sikane czasami sie niestety mylą, nie ma wiarygodniejszego testu niz beta hcg z krwi. Jesli test z krwi wyszedl negatywny to przykro mi ale nie ma ciązy.

    amela, MalutkaEve, Andzia33 lubią tę wiadomość

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 24 października 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    testy sikane czasami sie niestety mylą, nie ma wiarygodniejszego testu niz beta hcg z krwi. Jesli test z krwi wyszedl negatywny to przykro mi ale nie ma ciązy.
    zgadzam się w zupełności !

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    testy sikane czasami sie niestety mylą, nie ma wiarygodniejszego testu niz beta hcg z krwi. Jesli test z krwi wyszedl negatywny to przykro mi ale nie ma ciązy.


    dokładnie, tylko beta potwierdzi na 100% i to też we właściwym dniu cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie, zastanawiam się czy z powodu podróży np. owulacja się nie przesuneła...ja zakładałam że była 13 dni temu przez testy i śluz.
    Margotka, masz rację, dla pewności powtorze test z siuśków jutro rano i z krwi w poniedziałek i wtedy bede miała pewność.
    Swoją drogą pierwszy raz coś takiego mi sie zdarzyło. Może niepotrzebnie sobie robie nadzieję ale wiecie jak jest...podobno ona umiera ostatnia:)

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana nawet jakby byla 13 dni temu i by cos mialo zakiełkować to i tak beta juz by wyszła ciazowa...i nie mozliwe to jest aby test wykazał szybciej niz beta, powodzenia w kolejnym cyklu

    BraMa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu,
    Piszac ze zakladałam ze owulacja wystapiła 13 dni temu miałam na mysli ze moze wcale jej wtedy nie było, tylko byla później/ mialam 6h podroz samolotem, zmiane klimatu, cos moglo sie przesunac/, a jesli tak było to pospieszylam sie troche z tym testem z krwi. Co do testow zwyklych to tez wydawało mi sie że to nie mozliwe zeby wykrywaly cokolwiek wczesniej niz Beta. Z ciekawości zrobie test zwykly jutro a w poniedziałek/wtorek juz powinna byc @ wiec jak nie przyjdzie to powtorze krew.

  • El-ka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 października 2015, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wykonalam trzy rozne testy plytkowe w okolicach spodziewanej miesiaczki - wszystkie wyszly pozytywne a beta hcg wykonane w dniu spodziewanego okresu wyszlo ponizej 2-óch wiec negatywne.
    Cykle mam monitorowane i wiem dokladnie ze mialam owulacje, ze wspolzylismy w tym czasie i ze doszlo do pekniecia pecherzyka i uwolnienia komorki - potwierdzone na USG. Cykle mam 28-śmio dniowe, okresu nie dostałam, mam od dwoch tygodni powiekszone i bolesne piersi, kreci mi sie w glowie oraz mam nudnosci jednak nie mam wymiotow.
    Ciekawa jestem czy bede wyjatkiem ktory potwierdza regule.

    El-ka
  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 26 października 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    El-ka mogło być tak, że doszło do zagnieżdżenia komórki ale bardzo szybko ciąża przestała się rozwijać. W takim wypadku krew może być już ujemna a testy dodatnie, ponieważ wygrywają metabolity Bhcg które jeszcze są obecne w moczu. Może być też błąd w laboratorium. Innej możliwości nie ma

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 5 października 2020, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak się skończyła ta historia ? Zagłada tu ktoś jeszcze ;))??

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • EwciaaK Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 marca 2022, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kilku dni źle się czuje na początku myślałam, że może jakieś osłabienie( zawroty głowy, mdłości i taka bez siły jakby mnie jakieś przeziębienie po prostu brało) ale 5 dni temu robiłam test plytkowy i wyszedl pozytywny co prawda ciutke druga kreska była jaśniejsza na drugi dzień poszłam na bete i wynik <0.100 mlU/ml HCG. Powinna być już @ ale nie ma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2022, 21:49

  • Talalalaaa Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 6 marca 2022, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Twoim miejscu powtórzyłabym betę - może doszło do błędu w labo ;) no i rano siknęłabym na test, żeby sprawdzić czy tamten nie był wadliwy

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ