X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Pregnyl - kiedy współżyć po...
Odpowiedz

Pregnyl - kiedy współżyć po...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki - powiedzcie mi - jakie były zalecenia Waszych lekarzy dotyczące współżycia po podaniu Pregnylu?

    U mnie sytuacja wygląda tak, że Pregnyl, miałam podanych dziś o 20. Zatem owulacja powinna wystąpić około 8 rano w sobotę (+/- wiadomo). Pani doktor kazała współżyć w sobotę rano - mniej więcej tak jak ma wystąpić owulacja. Zastanawiam się jednak a co jeśli będziemy współżyć wieczorem w piątek? Zmniejszy to jakoś szanse? Przecież plemniki żyją nawet kilka dni w ciele kobiety (ale może współżycie przed ma zastosowanie przy naturalnej owulacji a nie stymulowanej).

    Co Wy na to?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie lekarz powiedział tak " po pregnylu macie z lozka nie wychodzić " pracowalismy w pocie czola ,niestety nic to nie dało,ale była frajda;)

    vanessa, Maczek, kamayya lubią tę wiadomość

  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 12 marca 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak by było najlepiej :) Ale nie każdy ma aż tyle czasu :)

  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 15 marca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak bralam rano zastrzyk to wieczorem <3 i na nastepny dzien powtorzyc a potem wedlug potrzeb ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    u Mnie po podaniu pregnylu pęcherzyk pękał dopiero po 36h i było to odczuwalne ..
    Więc wtedy dopiero <3 ;)

    Nie było to też za pierwszym razem, bo dopiero w 5 cyklu z CLO i Pregnylem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 22:39

  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 16 marca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Cześć,

    u Mnie po podaniu pregnylu pęcherzyk pękał dopiero po 36h i było to odczuwalne ..
    Więc wtedy dopiero <3 ;)

    Nie było to też za pierwszym razem, bo dopiero w 5 cyklu z CLO i Pregnylem ;)


    Lena - a co czułaś? Bo ja cały piątek czułam niesamowite kłucie lewego jajnika (czyli tego z pęcherzykiem) - potem ok. 22 kłucie ustąpiło - podejrzewam, że to wtedy pęcherzyk sobie pękł.

    Niestety z seksu nici - więc chyba cykl stracony - no chyba, że chłopaki przeżyły we mnie 3 dni od wtorku...w zasadzie to prawie 4, bo zanim komórka dotarła na miejsce to też kilka godzin minęło...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _sky_ wrote:
    Lena - a co czułaś? Bo ja cały piątek czułam niesamowite kłucie lewego jajnika (czyli tego z pęcherzykiem) - potem ok. 22 kłucie ustąpiło - podejrzewam, że to wtedy pęcherzyk sobie pękł.

    Niestety z seksu nici - więc chyba cykl stracony - no chyba, że chłopaki przeżyły we mnie 3 dni od wtorku...w zasadzie to prawie 4, bo zanim komórka dotarła na miejsce to też kilka godzin minęło...

    Bóle jajnika miałam, może te kłucie u Ciebie to było właśnie pęknięcie ..
    Trzeba było w sobotę rano <3 i w niedzielę ;)

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 26 października 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie ;) W poniedziałek rano dostałam Pregnyl na pęknięcie dwóch pęcherzyków 19mm na prawym jajniku. Lekarka kazała się starać najwcześniej 24h po zastrzyku i potem co drugi dzień. Starania były wczoraj wieczorem. Dziś rano okropny ból, rozpieranie po prawej stronie brzucha i podbrzusza... może owulacja? Starać się dziś czy czekać do jutra wg zaleceń? Nie wiem co robić. Teraz mnie nic już nie boli, ale nie wiem czy to było pęknięcie czy po prostu ból brzucha z innego powodu :(

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • kamayya Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 30 listopada 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak Lili87 udało się? bo słyszałam, że jak już dojdzie do pęknięcia to na przytulanie moze być za późno idealnie jak pęka a plemniki już są w kobiecie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ