X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Probiotyki dopochwowe a zapłodnienie
Odpowiedz

Probiotyki dopochwowe a zapłodnienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lililolo Koleżanka
    Postów: 42 10

    Wysłany: 1 lipca 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się nad wpływem probiotyków a zajściem w ciążę. Czy aplikacja np. invagu lub stosowanie żelu provag mogą pomóc czy przeszkodzić w zapłodnieniu? Co myślicie?

    Lena '88. Planująca starania...

    cbprxqpkudpypr0x.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 1 lipca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie.....ja biorę lactovaginal dopochwowo raz na 2 tygodnie i też jestem ciekawa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2014, 12:49

    lililolo lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 1 lipca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nie mają wpływu, bo są dopochwowe a nie domaciczne ;)

    lililolo lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • lililolo Koleżanka
    Postów: 42 10

    Wysłany: 1 lipca 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie aplikuję invag co dwa dni i dodatkowo smaruję się provagiem, a wcześniej przez tydzień smarowałam się clotrimazolum.

    Lena '88. Planująca starania...

    cbprxqpkudpypr0x.png
  • lililolo Koleżanka
    Postów: 42 10

    Wysłany: 1 lipca 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Moim zdaniem nie mają wpływu, bo są dopochwowe a nie domaciczne ;)
    Vanessa, a na śluz nie wpłyną negatywnie? Bo jednak po rozpuszczeniu kapsułek jego konsystencja jest inna. Ze śluzu robi się biała wydzielina.

    Lena '88. Planująca starania...

    cbprxqpkudpypr0x.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 1 lipca 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę lactovaginal i nie zauważyłam żeby mi to śluz pogorszyło. Jedynie co to jaj zakładam na noc to rano wypłyną resztki na wkładkę i nic po za tym.
    Może tą białą wydzielinę masz od czego innego, bo mnie wypłynie raz a nie przez cały dzień.

    lililolo lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • lililolo Koleżanka
    Postów: 42 10

    Wysłany: 1 lipca 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Ja biorę lactovaginal i nie zauważyłam żeby mi to śluz pogorszyło. Jedynie co to jaj zakładam na noc to rano wypłyną resztki na wkładkę i nic po za tym.
    Może tą białą wydzielinę masz od czego innego, bo mnie wypłynie raz a nie przez cały dzień.

    Ja też na noc i rano wypływa większość. Białą wydzielinę mam tylko po tym invagu, a poza jest w normie.
    Myślałam, że może te tabletki, maści czy żele dopochwowe mogą wpływać na śluz i np. blokować plemniki, jeśli nie wszystko zdąży wypłynąć (np. stosunek rano, a a tabletka poprzedniego wieczoru).

    Lena '88. Planująca starania...

    cbprxqpkudpypr0x.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ