X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne probiotyki ginekologiczne
Odpowiedz

probiotyki ginekologiczne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dream Debiutantka
    Postów: 16 3

    Wysłany: 26 maja 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy stosujecie jakies probiotyki ginekologiczne? jesli tak to jakie? i czy bierzecie je przez caly cykl, w trakcie staran tez?

    warto mieć marzenia doczekać ich spełnienia..
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 26 maja 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam lacibios femina swojego czasu były skuteczne brałam przez cały cykl. Teraz podczas starań akurat nie muszę bo nic się nie dzieje ale myślę że nie mają one wpływu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2013, 13:05

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czasem biorę illadian dopochwowo, ale staram sie w drugiej połowie cyklu - mój ginek twierdzi, ze wtedy mogę nawet przy staraniach

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ