X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Problem z seksem
Odpowiedz

Problem z seksem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tenshin Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy był tu taki temat poruszany, jak był to przepraszam.
    Widzicie, mój mąż (27 lat) ma problem z bardzo szybkim wytryskiem. Nie raz potrafi dojść podczas gry wstępnej, albo w momencie wchodzenia... Może nie byłby to aż taki problem gdyby nie jego kiepskiej jakości nasienie.
    Wiem, że to można leczyć, ale... mąż sie uparł że do żadnego seksuologa nie pójdzie i już.
    Znacie może jakieś sposoby na opóźnienie wytrysku, żeby nie marnować cennych plemników?

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jest tak, że im częściej uprawiamy sex tym dłużej mąż może :P tylko u nas nasienie jest OK (chociaż badania były robione ponad rok temu i chyba je powtórzymy) - powodzenia :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Tenshin Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    u mnie jest tak, że im częściej uprawiamy sex tym dłużej mąż może :P tylko u nas nasienie jest OK (chociaż badania były robione ponad rok temu i chyba je powtórzymy) - powodzenia :)

    Mąż jest moim pierwszym i na odwrót - znamy się od liceum. Wcześniej różnie bywało - raz szybciej, raz wolniej. Ale od jakiegoś pół roku to jest jakaś porażka...
    Czuje, ze nasz związek się przez to rozpada.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak samo jak Magda_lena88 napisała. Im częściej seks, tym mąż dłużej może. Jak jest raz na 5 dni, to dochodzi momentalnie, a jak co drugi dzień, albo codziennie, to wtedy jest ok długością dla mnie... czasami nawet go popędzam, bo ja za długo nie lubię.

    No i są jeszcze pozycje, które przyspieszają lub opóźniają. Musisz poobserwować. :)

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rutelka wrote:
    U mnie tak samo jak Magda_lena88 napisała. Im częściej seks, tym mąż dłużej może. Jak jest raz na 5 dni, to dochodzi momentalnie, a jak co drugi dzień, albo codziennie, to wtedy jest ok długością dla mnie... czasami nawet go popędzam, bo ja za długo nie lubię.

    No i są jeszcze pozycje, które przyspieszają lub opóźniają. Musisz poobserwować. :)


    hehe u mnie tez nie jest to maraton :D i dokladnie to samo im czesciej tym dluzej :D
    a jak juz np dwa razy dziennie to za drugim razem ja juz dawno po a On nie :D:D
    musicie spróbowac kilka razy plus pozycje jak pisze kolezanka wyzej :D

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to nie będzie zbyt mądre co powiem ale jak mój mąż się napije troche piwka wieczorem to później może i cała noc... Może taki typ a może warto spróbować. Nam gin nie zabraniał piwka podczas starań (oczywiście w granicach rozsądku, nie że codziennie po zgrzewce) :D

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no po alkoholu podobno tak jest :):) i pijane plemniki :D hahahha :D żarcik :D

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mój mąz też tak mówi :D Pijane plemniki są odważniejsze i nie czają się tylko uderzają od razu tam gdzie trzeba :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 18:53

    Lena87, Blondik, Isia93, Z., mizzelka, LaBellePerle lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Może to nie będzie zbyt mądre co powiem ale jak mój mąż się napije troche piwka wieczorem to później może i cała noc... Może taki typ a może warto spróbować. Nam gin nie zabraniał piwka podczas starań (oczywiście w granicach rozsądku, nie że codziennie po zgrzewce) :D
    hehe to mój mąż napił się kiedyś cytrynówki postanowiliśmy serduszkować chyba z 3 godziny i nic :p godzinę przed wstaniem do pracy doszedł ;D a tak ogólnie wszystko jest ok nigdy nie było chyba wczesnego wytrysku ^^,
    p.s i ja też jestem z mężem od czasów liceum ale życie seksualne nadal nam się urozmaica :) także bądź dobrej myśli może kup jakąś bieliznę zaproponuj inne pozycje wtedy może będzie lepiej ;) mój ma ulubioną na boczek ;P

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tenshin jesli maz ma problem z wytryskiem i z nasieniem.. to po pierwsze zrbcie USG jader a po drougie testosteron..
    moze to byc nie dobor pewnych hormonow..lub ich nadmiar..

    piwko zastapcie cola gdzies na godzinek przed :) przyspesza plemniczki :D
    i winem :) wplywa na dobre ukrwienie tym samym polepsza wzwod ;)

    no i kwestia psychiki faceta..niestety w momencie kiedy wyniki nasienia sa kiepskie choc ne wiem co u was jest probemem dokladnie..
    w tym momencie u facetow nestety zaczyna dzialac psycha.. czy nie zauwazylas ze te problemy zaczely sie od wyniku badania ??

    moj maz tak mial kiedy dowiedzial sie ze u nego nie ma wogole plemnikow ..
    sam mi sie pozniejprzyznl ze strasznie nim wtedy tapnelo.
    jednak u neigo jak sie pozniej okazlo problem byl glebszy zaszyty w genetyce..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mój też lubi "na boczku" hehe :)
    A wracając do tematu to chyba nowa bielizna jeszcze przyśpieszy sprawę?
    Niewiem mój to szybko kończy jak długo pościmy przez okres ńp. A faktycznie tak jak mówiły kobity im częściej to im dłużej czasu to zajmuje :) może to jakaś metoda :)

    c55fdqk3kdbgplqm.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze jedno jesli wcześniej bylo ok i zdarzało sie raz na jakiś czas a teraz caly czas to wg mnie jest to znak ze albo cis sie dzieje w org stad zle wyniki badań albo psychika

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Tenshin Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do waszych odpowiedzi:
    - wcześniej zwykle co 2-3 dni, czasem częściej. Wiadomo jak mam okres to dłuższa przerwa. Teraz gorzej, bo mąż coraz bardziej unika zbliżeń...
    - za drugim razem... też nie zawsze niestety wychodzi. Wczoraj były dwa razy w odstępie jakiś 20 minut. Pierwszy trwał dosłownie 5 sekund (nawet do końca nie wszedł i już po wszystkim). Drugi raz był dłuższy bo trwał może z 20 sekund (dokładnie 2 ruchy w środku).
    - alkohol odpada, mój nie pije - ma "alergię" na alkohol i nawet jak w cieście jest kieliszek wódki to go nie tknie.

    Problemu na początku nie było. Potem przyszły wyniki (długo go namawiałam na badanie, ale w końcu dla świętego spokoju się zgodził). I w sumie odkąd dowiedział się, że tych plemników jest mało + dodatkowe problemy (nie znam na pamięć wyników) zaczęło się pogarszać.
    Teraz dodatkowo zaczyna unikać zbliżeń. Wiem, że się o wszystko obwinia i uważa się za gorszego. Nie tylko przez to szybsze dochodzenie, czy wyniki ale też o to, że nigdy ja nie osiągnęłam orgazmu... On się obwinia i jest coraz gorzej, ale... po pomoc do lekarza nie pójdzie i nie. Stwierdził, że nie będzie przed jakąś obcą babą, albo gorzej facetem o takich sprawach gadał i już.
    A ja już nie wiem co robić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2014, 08:45

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tenshin - namow go jeszcze na usg jader i pozim testosteronu, zle wyniki ni ebiora sie z niczego.. skoro nie pije, zdrowo sie odzywia i wczesniej bylo ok to popros go zeby te dwie rzevzy zrobil jak wyjda ok to po prostu musisz zadbac o komfort psychiczny ..

    wiem ze nie jest latwo..ale da sie to zrobic pogadaj z nim powiedz to jak ty to odbierasz.. daj mu jakies meliski czy cos ;) moze go troche wyciszy :) '

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tenshin, mi sie wydaje, ze bez wizyty u lekarza sie u Was nie obejdzie... Normalnie nie powinno byc az tak szybko wytrusku... no chyba ze byla dluga przerwa, to wtedy tak jak dziewczyny pisza, bardziej byloby to zrozumiale. A ze przy okazji staracie sie o dziecko, to szkoda czasu na odwlekanie wizyty u lekarza... Maz musi sie przelamac, innego wyjscia nie ma... a tak przy okazji to mysle, ze pozycja "na boku" bardziej opoznia wytrysk... <3

  • marianka324 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy pojawiły się pierwsze problemy z seksem nie chciałam długo czekać, tylko wzięłam sprawy w swoje ręce. Zdecydowałam się skorzystać z pomocy seksuologa. To było dla mnie bardzo ważne. Trafiłam do Anny Bieleckiej w Warszawie. Przyjmuje na Chmielnej. Wspaniała kobieta, ogromna wiedza i doświadczenie, dzięki któremu rozwiązała moje problemy. Jestem jej bardzo wdzięczna.

    marianka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ