X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Problem z zajsciem w kolejna ciaze...
Odpowiedz

Problem z zajsciem w kolejna ciaze...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agulaa30 Autorytet
    Postów: 501 189

    Wysłany: 30 marca 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy u którejś z was tez taki problem.jest? Mam juz dzieciaczki... staramy sie o.kolejne i juz 6 miesiecy i nic... jestem po tabsach anty... no ale ile mozna czekac? Sa tu jakies mamusie ktore po tabletkach mialy problem z zajsciem w kolejna ciaze?

    w4sq9n73sbn750go.png Agata 30.... Blizniaki 9 lat...Czekamy na nastepne dzieciątko .Bicie serduszka 5tydz.5dz.JUZ CIĘ KOCHAMY <3.<3
  • rybka88 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam synka 3,5 roku. Wczesniej jedna ciaze utracilam w 12 tygodnii- serduszko przestalo bic. Od sierpnia 2017 staramy sie od drugie dzieciatki i ciągle nic. Nie stosowalam tabletek anty. Robie testy owulacyjne, w tym czasie serduszkujemy z mezem i ciagle nic

  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 cykli starań o 3 maluszka zmieniłam lekarza i okazało się że mam polipa na szyjce. Odrazu ginekolog go usunęła. To było na koniec stycznia a kolejny cykl okazał się szczęśliwym

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • rybka88 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy taki polip na szyjce moze utrudniac zajście w ciaze? On byl na zewnątrz szyjki czy wewnątrz?

  • sarina Koleżanka
    Postów: 111 14

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba na zewnątrz szyjki był bo podczas zwykłego badania lekarka go bez znieczulenia ciachnęła ;) Mieszkam w niemczech i mój niemiecki nie jest perfekt więc nie dopytywalam. Z reszta w szoku byłam:) czytałam ze polip całkowicie uniemożliwia zajscie w ciaze, my rok czasu próbowaliśmy wszystkich sposobów tylko nic nie wiedziałam, że mam polipa

    w57vyx8dwmyikagn.png
    Styczeń 2007 synek ❤
    Październik 2010 córcia ❤
    Luty 2017 początek starań o 3 maluszka
    Listopad 2018 synek 💗
  • rybka88 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze to faktycznie sprawdzic bo przy sprawdzaniu szyjki (czy jest otwarta czy zamknięta) wyczuwam takie kluseczki narosniete na szyjke- myslalam ze to moze normalne ze tak wygląda szyjka po porodzie...ale moze sie myle...dzieki za trop musze to sprawdzić

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ