X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Problemy hormonalne i starania
Odpowiedz

Problemy hormonalne i starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pcos'ka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 lipca 2022, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    staram się już od ponad 3 lat i mam zdiagnozowane PCOS.

    Długo błądziłam jak we mgle, co skłoniło mnie do rozpoczęcia poszukiwań rozwiązań wspierających dziewczyny o podobnych problemach. Obecnie jestem na etapie opracowywania aplikacji dla dziewczyn zmagających się z zaburzeniami hormonalnymi, jednak potrzebuję Waszej pomocy :)

    Szukam dziewczyn, które zgodziłyby się na ok. 30 minutową (absolutnie poufną) rozmowę o swoich doświadczeniach.

    Jeżeli jesteś chętna żeby pomóc lub po prostu chcesz podzielić się tym, co doskwiera Ci w związku z zaburzeniami hormonalnymi podczas starań napisz do mnie na adres [email protected] z tytułem WYWIAD.

    Z góry bardzo dziękuję!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ