X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Problemy hormonalne i starania
Odpowiedz

Problemy hormonalne i starania

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • pcos'ka Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 26 lipca, 14:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny,

  staram się już od ponad 3 lat i mam zdiagnozowane PCOS.

  Długo błądziłam jak we mgle, co skłoniło mnie do rozpoczęcia poszukiwań rozwiązań wspierających dziewczyny o podobnych problemach. Obecnie jestem na etapie opracowywania aplikacji dla dziewczyn zmagających się z zaburzeniami hormonalnymi, jednak potrzebuję Waszej pomocy :)

  Szukam dziewczyn, które zgodziłyby się na ok. 30 minutową (absolutnie poufną) rozmowę o swoich doświadczeniach.

  Jeżeli jesteś chętna żeby pomóc lub po prostu chcesz podzielić się tym, co doskwiera Ci w związku z zaburzeniami hormonalnymi podczas starań napisz do mnie na adres [email protected] z tytułem WYWIAD.

  Z góry bardzo dziękuję!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ