X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Problemy z pęcherzem
Odpowiedz

Problemy z pęcherzem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 30 października 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina wrote:
    ja miałam robioną drożność i wyszedł jeden niedrożny a zapalenie pecherza pojawiło się 5 lat temu i od tego czasu pojawia się co jakiś czas....maskara....
    ja mam takie problemy od 7 lat;/latam co chwile do łazienki..Ale powiem Wam że piłam przez jakiś czas pokrzywę i mogłam w pracy nawet przez 8h nie siusiać:) a potem przestałam pić i znowu powróciło;/ brałam wszystkie możliwe tablety..;/ ale ostatnio lekarz mi antybiotyk przepisał i zobaczymy co to będzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ja ostatnio usłyszałam że witamina c moze osłabiać jakość śluzu płodnego..i że od "zwykłych" zapaleń pęcherza (najczęściej wywołanych przez e. coli) raczej niedrożnosci nie bedzie - jesli jest ureaplasma i takie tam, to prędzej
    veri - zrób analizę moczu to Ci wyjdzie co to

  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 30 października 2013, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dzisiaj skrzyp i pokrzywa to moje napary i będę je piła przez całą zimę, potem miesiąc przerwy i znowu. Frutka, naprawdę sądzisz, że nie ma niedrożności? Jutro idę na posiew sików i w sobotę do lekarza.. oczywiście za 150 zł prywatnie bo publicznie jest termin... na 27 grudnia!!! jakis kurwa żart. Prędzej poszczam się z krwią niż dotrwam nawet do poniedziałku.

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • Monia :) Koleżanka
    Postów: 39 13

    Wysłany: 2 listopada 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mi wyszedł wynik E. coli w moczu :/ Czy przez tą bakterię mogę mieć problem z zajściem w ciążę? Czy powinnam zrobić jeszcze jakieś badania? W poniedziałek idę do lekarza.

    uwo9pc0zw660x4iy.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 14 lutego 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, orientujecie się jak to jest z braniem furaginy zaraz po owulce? Niestety wczoraj dopadło mnie zapalenie pęcherza, żurawit+woda nie dały rady. Skręcałam się już z bólu i pojawiła się krew, więc wzięłam dawkę furaginy. Dziś jest już o wiele lepiej, ale wzięłam kolejną dawkę. Trochę się boję pełnej kuracji, na ulotce jak byk napisane że nie brac w pierwszym trymestrze. W necie dziewcyzny pisza, że lakrze zapisuą, nawet we wczesnej ciaży... do ginka nie mogę się dodzwonić :(

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 14 lutego 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ile dobrze pamiętam ja brałam furaginę w ciąży i wszystko było ok :) nie się na martw spokojnie :) mi też wtedy pomagały kąpiele ciepłe jak sobie tak chwilę poleżałam, ale oczywiście skonsultuj się z lekarzem, bo ja nim nie jestem, więc piszę tylko to co mnie dotyczyło :)

    qbxwkvq.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 14 lutego 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra wrote:
    o ile dobrze pamiętam ja brałam furaginę w ciąży i wszystko było ok :) nie się na martw spokojnie :) mi też wtedy pomagały kąpiele ciepłe jak sobie tak chwilę poleżałam, ale oczywiście skonsultuj się z lekarzem, bo ja nim nie jestem, więc piszę tylko to co mnie dotyczyło :)
    Dzięki kochana, mój doktorek nieosiągalny niestety a do ogólnego na poniedziałek dopiero :( Na razie wzięłam 2 dawki, jest o wiele lepiej. Nie wiem co zrobić szczerze mówiąc. A pamiętasz w którym tymestrze brałas furagin?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2014, 11:49

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza żurawiną i nawadnianiem mam jeszcze jeden sposób na oczyszczanie pęcherza.
    Codziennie pije kubek parzonej 15min pokrzywy.

    Więcej siusiam, ale też od chyba roku nie miałam zapalenia pęcherza!
    Poza tym pokrzywa działa też b. dobrze na włosy i paznokcie.

    atdck6nlmznf5qze.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się dodzwonić do mojego ginka, powiedział że akurat infekcję pęcherza trzeba leczyć, obojętnie czy dopiero staram się o ciąże, czy w którym trymestrze jestem. Mam 5 dni brać furagin, wit C, dużo pić. Więc w sumie dobrze zrobiłam.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 14 lutego 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo dobrze, że się dodzwoniłaś w końcu :) lecz się i nic się nie martw będzie dobrze :)

    lithe123 lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 14 lutego 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra, a pamiętasz w którym m-cu dopadło Cie zapalenie pecherza?

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 14 lutego 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja droga nie pamiętam, ale wiem że mieliśmy wtedy w łazience taki głębok brodzik, ale nie za wielki tylko głęboki i się w nim zmieściłam, żeby zrobić sobie kąpiel ;) więc skoro się zmieściłam to nie mogła być zaawansowana ciąża ani nawet taka z wyższych miesięcy ;) nic się nie martw jeśli Dzidziuś mieszka już u Ciebie to jest bezpieczny nic się nie martw :) na lekach jak zauważysz często jest napisane, że nie może być używane przez Kobiety w ciąży, bo jak oni mają to testować? lekarz nie pozwoliłby brać Ci czegoś złego, a jak widzisz nie wyleczenie tego zakażenia może być grozniejsze przynajmniej ja tak to rozumiem :)

    zdrówka życzę i nie martw się głowa do góry :)

    qbxwkvq.png
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 11 maja 2022, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz ogólny, ewentualnie urolog bo ginekolog tymi częściami ciała się nie zajmuje. Ja osobiści bym brała dalej, dodała również duża dawkę witaminy C i sok z żurawiny i zobaczyła czy coś zdziała przez te kolejne dwa dni.

    Od siebie polecam sok z żurawiny od ojców Bonifratrów: https://produktybonifraterskie.pl/produkt/sok-z-zurawiny/

    Ma dobry sklad.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2022, 12:15

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ