X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne problemy z progesteronem
Odpowiedz

problemy z progesteronem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Czy może któraś spojrzeć na mój wykres?

    Wydaje mi się, że mam za niski skok temperatury :(

    Mozę powinnam sobie progesteron zbadać?cie ;(

  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zbadałam dwa dni temu, w 21 dniu cyklu. Też mam takie niskie temperatury. Progesteron najlepiej badać w 7-8 dni po owulacji, wtedy widoczny jest jego wiarygodny poziom. Do tego czasu utrzymuje się na niskim poziomie. Ale mogę się mylić, dopiero początkuje w tych tematach :)Ja co jakiś czas w miarę potrzeb badam sobie poszczególne hormony, żeby mieć pełny obraz. Zbadaj Beti, przynajmniej nie będziesz gdybać. I uaktualnij swój wykres w postach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :)

    czy 84 to rok urodzenia? bo chyba jesteśmy ten sam rocznik ;)

  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, fajnie by było zajść przed 30-tką... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie :) też bym tego chciała :) ja bym w sumie chciała urodzić przed 30-stką i mam czas do lipca :) więc są nawet szanse :P

    mój maż za to marzy o dziecku urodzonym w maju - jak on. Egoista mówi, ze to są najlepsze dzieciaki :P hihi w sumie jakby mi się w tym cyklu udało byłaby szansa :D

  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja na poród przed 30-tką nie mam najmniejszych szans :) styczniowa jestem, ale na zajście jakieś są :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w takim razie trzymam mocno kciuki :D &&&&&&

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ