Forum Starając się - ogólne problemy z progesteronem
Odpowiedz

problemy z progesteronem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 sierpnia 2013, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

Czy może któraś spojrzeć na mój wykres?

Wydaje mi się, że mam za niski skok temperatury :(

Mozę powinnam sobie progesteron zbadać?cie ;(

• olinka84 Przyjaciółka

Wysłany: 28 sierpnia 2013, 09:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zbadałam dwa dni temu, w 21 dniu cyklu. Też mam takie niskie temperatury. Progesteron najlepiej badać w 7-8 dni po owulacji, wtedy widoczny jest jego wiarygodny poziom. Do tego czasu utrzymuje się na niskim poziomie. Ale mogę się mylić, dopiero początkuje w tych tematach :)Ja co jakiś czas w miarę potrzeb badam sobie poszczególne hormony, żeby mieć pełny obraz. Zbadaj Beti, przynajmniej nie będziesz gdybać. I uaktualnij swój wykres w postach :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 sierpnia 2013, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :)

czy 84 to rok urodzenia? bo chyba jesteśmy ten sam rocznik ;)

• olinka84 Przyjaciółka

Wysłany: 28 sierpnia 2013, 10:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, fajnie by było zajść przed 30-tką... :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 sierpnia 2013, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie :) też bym tego chciała :) ja bym w sumie chciała urodzić przed 30-stką i mam czas do lipca :) więc są nawet szanse :P

mój maż za to marzy o dziecku urodzonym w maju - jak on. Egoista mówi, ze to są najlepsze dzieciaki :P hihi w sumie jakby mi się w tym cyklu udało byłaby szansa :D

• olinka84 Przyjaciółka

Wysłany: 28 sierpnia 2013, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja na poród przed 30-tką nie mam najmniejszych szans :) styczniowa jestem, ale na zajście jakieś są :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 sierpnia 2013, 10:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    w takim razie trzymam mocno kciuki :D &&&&&&

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.