X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Problemy ze śluzem...
Odpowiedz

Problemy ze śluzem...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Varietta Koleżanka
    Postów: 36 20

    Wysłany: 23 października 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a mi lekarz przepisał Vagifem, gdy mu powiedziałam, że nie miewam płodnego śluzu. Kiedyś miewałam, ale odkąd zaczęłam go obserwować (czyli się na nim skupiać) to oczywiście go brak. Przeszukałam cały internet szukając osoby, która też na śluz płodny to dostała i nic.

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 23 października 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Varietta czytałam Twój poprzedni post z sierpnia dotyczący braku śluzu ja kiedyś też stosowałam wiesiołki i takie tam cuda na piękny śluz, ale nic nie pomogło dopiero witamina A+E, ale nie pamiętam czy był taki jak białko jaja, ale na pewno lepszej jakości niż przed tymi witaminami. Zauważyłam też, że Omega3 też mi poprawiło śluz. Życzę Ci aby ten lek pomógł :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 23 października 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane nie martwcie sie ja zaszlam w dwie ciaze nie maja wogle sluzu poprostu czesto jest tak ze mamy go w srodku i on nie wyplywa:)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 24 października 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia85 a jeżeli go nie ma nawet w środku? bo o tym jest mowa na tym forum.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2013, 11:55

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ