X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne progesteron
Odpowiedz

progesteron

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • meli Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny powiedzcie mi jak to możliwe,żę miałam objawy owulacji temp wysoką śluz testy wychodziły owulacyjny pozytywnie objawy owulacji kłucie jajników, wrażliwość pierwsi a progesteron w 27 dniu wynosi 0,67? to była ta owulacja czy nie

    melcia:)
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    według norm w moim laboratorium po owulacji powinien być powyzej 1,5.

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • meli Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej zgadzam się, chciałabym by to już się stało ale jak widać natura lubi płatać figle .ROk brałam duphaston zawsze od 16 do 25 dnia a mam różne cykle teraz mam nowego lekarza i robię badania ale teraz jest postój ni ciąż ni miesiączki bo progesteron miałam 0,67 a objawy owulacji jak najbardziej:(. Czy ktoś ma ten sam problem co ja?????????

    melcia:)
  • AniaBe Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 21 lutego 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ten problem. Dokladnie jak Ty- owulacja wynikala z Usg a tydxien pozniej z bsdania progesteronu szok - 0.65 ng/ml. Pomimo branoa duphastonu.. jest szansa jakas na cud? Owulacji zatem nie bylo?

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 21 lutego 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    według norm w moim laboratorium po owulacji powinien być powyzej 1,5.
    ??? ja miewam progesteron 15-17 w cyklach BEZOWULACYJNYCH. Te normy podawane w lab nie są prawdziwe i "dopracowane".

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 1,57 mimo że na wykresie miałam piękną temperaturę. Więc nie wiem, czy progesteron jest potwierdzeniem owulacji.

    17u9ha00otchcgqb.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:27

    Emi36 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ