X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne progesteron a dobra owulacja
Odpowiedz

progesteron a dobra owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie. Mam lekką niedomogę ciałka zółtego. Zawsze gin dawał mi duphaston w 2 fazie cyklu. Ostatnie dwa cylke były bezowulacyjne. Wczoraj byłam na monitoringu i gin powiedział ze była dobra owulacja, ze endometrium super. Z tego wszytskiego zapomniałam zapytać co z dupkiem.Dziś zadzowniłam, czy go mam w końcu brać czy nie. A on powiedzial ze nie bo jestem juz po owu.... tylko ze ja zawsze miałam dosc niski progesteron w granicy 11;/ i boje się teraz znow bedzie za niski na utrzymanie ewnetualnej ciąży. Musze chyba zaufac wiedzy lekarza,co myslicie??

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może on Ci go dawał na wywołanie okresu w cyklach bezowulacyjnych, a teraz zakłada, że skoro owu była, to i progesteron jest, i okres będzie, jeśli ma być.

    Możesz sobie zbadać poziom progesteronu w 7. dniu po owulacji i sprawdzić, jaki ma poziom.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne troche bo skoro go bralas to powinnas dalej... kolezanka tylko dzieki duphastonowi zaszla od razu w ciaze. I dziwne ze po owu zabronila ci go brac bo jego bierze sie wlasnie po owulaci... majac 28 dc owu masz miedzy 14-15 dc a dupka bierze sie od 16 dc... dziwne to troche...

    Ja tez mam brac duphaston bo prawdopodobnie tez mam za niski progesteron... moja fl tez trwa miedzy 10-11 dni, czasami max do 13 ale tylko razy czy dwa sie tak zdarzylo. Ja oprocz tego mam tez cykle trwajace po 2 miesiace takze mam nadzieje ze lekarz wie co robi i jesli bede brala dupka od 16 dc to ze owu bede miala wczesniej... ze tak mi unormuje że owu bede miala wtedy kiedy inne kobiety a nie niewiadomo kiedy...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mnie tez wydaje sie to dziwne. Zmierze sobie poziom progesteronu 7 dpo i zobaczymy :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ