Forum Starając się - ogólne PROGESTERON ,a ewentualna ciążą
Odpowiedz

PROGESTERON ,a ewentualna ciążą

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • a.a.90 Autorytet

Wysłany: 23 sierpnia 2018, 09:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,w 23 dniu cyklu tydzień po owulacji(monitoring)mój progesteron wyniósł 42,8 mieści się on tylko w I trymestrze ciąży,czy któraś zwas miala podbnie i byla w ciazy.,Lekarz postraszyl również ciążą bliźniaczą bądź trojaczkami bo jest bardzo wysokię stężęnie.miała któraś z was podobną sytuację .?prosze o pomoc

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 sierpnia 2018, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, często tak wysoki progesteron wróży ciążę, ale nie nastawiałabym się na trojaczki :D. Widziałam podobne stężenia przy ciąży pojedynczej :).

• a.a.90 Autorytet

Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    o dzięki za odpowiedź ,lekarz mnie postraszył,max bliźniaki.ale z moimi problemami będe sie cieszyła wszystkim :) bo I trymestr jest do 44.0 a ja mialam 42,80.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego