X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PROGESTERON ,a ewentualna ciążą
Odpowiedz

PROGESTERON ,a ewentualna ciążą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • a.a.90 Autorytet
    Postów: 399 120

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,w 23 dniu cyklu tydzień po owulacji(monitoring)mój progesteron wyniósł 42,8 mieści się on tylko w I trymestrze ciąży,czy któraś zwas miala podbnie i byla w ciazy.,Lekarz postraszyl również ciążą bliźniaczą bądź trojaczkami bo jest bardzo wysokię stężęnie.miała któraś z was podobną sytuację .?prosze o pomoc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, często tak wysoki progesteron wróży ciążę, ale nie nastawiałabym się na trojaczki :D. Widziałam podobne stężenia przy ciąży pojedynczej :).

  • a.a.90 Autorytet
    Postów: 399 120

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o dzięki za odpowiedź ,lekarz mnie postraszył,max bliźniaki.ale z moimi problemami będe sie cieszyła wszystkim :) bo I trymestr jest do 44.0 a ja mialam 42,80.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ