Forum Starając się - ogólne prolaktyma i progesteron
Odpowiedz

prolaktyma i progesteron

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • frankapzn Znajoma

Wysłany: 26 września 2018, 10:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuję pomocy. Chce zbadać sobie prolaktynę i progesteron. jestem po poronieniu (maj 2018 8 tydzień). Wcześniej nigdy nie miałam takich badań ale teraz starać się o kolejną ciąże chciała bym sprawdzić czy wszyto ok w szczególności ze mam Hashimoto i niedczynnos tarczycy.W którym dniu cyklu powinno wykonać się badanie progesteronu i prolaktyny/?

• Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 26 września 2018, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prolaktyne można badać 3-5 dc, razem z lh fsh , estradiol. Prolaktyne powinno się badać kiedy w dniu wcześniejszym nie było stresu, wysiłku, sexu. Progesteron się bada 7/8 dni po owulacji, kiedy jego stęrzenie jest największe. Ja również wtedy badałam kilkakrotnie prolaktyne , ponoć można.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2018, 10:46

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡

klz9ej28f3jwot0w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego