X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne prolaktyma i progesteron
Odpowiedz

prolaktyma i progesteron

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • frankapzn Przyjaciółka
    Postów: 102 86

    Wysłany: 26 września 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuję pomocy. Chce zbadać sobie prolaktynę i progesteron. jestem po poronieniu (maj 2018 8 tydzień). Wcześniej nigdy nie miałam takich badań ale teraz starać się o kolejną ciąże chciała bym sprawdzić czy wszyto ok w szczególności ze mam Hashimoto i niedczynnos tarczycy.W którym dniu cyklu powinno wykonać się badanie progesteronu i prolaktyny/?

    Ona :33 🧡Hashimoto,adenomioza, usunięty polip,biopsja endo CD 138 -(2 kom/1 d.p.w. według lekarza ok ) mthfr oraz pai
    On: 38 🧡wszystkie badania ok
    6 lat starań 1 poronienie
    Pocztą stymulacji 12.2023 krótki protokół (bemfola 225 oraz ganirelix)💉
    01.24 punkcja jajnikow,pobrano 14 🥚🥚🥚12 dobrej jakości 6 poszło do zaplodnienia,do 3 doby wszystko pięknie,do 5 doby nie przerwał żaden 😭😭😭
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 26 września 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prolaktyne można badać 3-5 dc, razem z lh fsh , estradiol. Prolaktyne powinno się badać kiedy w dniu wcześniejszym nie było stresu, wysiłku, sexu. Progesteron się bada 7/8 dni po owulacji, kiedy jego stęrzenie jest największe. Ja również wtedy badałam kilkakrotnie prolaktyne , ponoć można.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2018, 10:46

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ