X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Prolaktyna, orzy jakim wyniku udało się Wam zajść w ciążę
Odpowiedz

Prolaktyna, orzy jakim wyniku udało się Wam zajść w ciążę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zakladam nowy temat
    jest już dotyczacy tsh to i prolaktyna by się przydała
    napiszcie proszę z jakim wynikiem prolaktyny udało się wam zajść w ciążę
    czy stosowałyście jakieś leki czy udało się wam bez nich po mimo wysokiej prl???

    ja obecnie mam prl 40,84
    w sobotę powtarzam wynik z obciążeniem i z wyniekiem mam się zgłosić do endokrynologa

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy takim wyniku prolaktyny to ciaze trudno. Przyda się coś na zabicie. Z naturalnych rzeczy to picie szałwii pomaga.

    gosia86 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Myszko wypróbuje i szałwi
    akurat mam,w domu po zimowym zapaleniu krtani
    ale tak sobie myślę czy przyczyną wysokiej prolaktyny może być mój zeszłotygodniowy pms? Bardzo nasilony aż tak bardzo że płakałam z nerwów?
    czy też raczej jest na odwrót że to prolaktyna jest sprawcą pms?

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sytuacjach stresowych prolaktyna się podnosi co wiadomo nie sprzyja pękaniu jajeczek. A czy Twój PMS na to wpłynął to nie wiem.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie udalo sie przy wyniku 7,52 :-) mialam prolaktyne 46,02 i zbijalam ja bromergobem 1x noc przez 2 mc, w 3 cyklu z bromkiem sie udalo :-). Ogolnie starania trwaly 11 miesiecy :-)

    Aniqa lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ