X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Prolaktyna w normie a brak okresu
Odpowiedz

Prolaktyna w normie a brak okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maalina Koleżanka
    Postów: 52 49

    Wysłany: 2 października 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !!

    Jestem w kropce.

    Okresu brak - jestem w jakimś 58 dniu cyklu (!). 21 września beta była ujemna. Poziom prolaktyny 18,21 .

    Macie pomysły czym to może być spowodowane ??

    W tym tygodniu ide do ginekologa ale poprostu sie boje co to może być :(

    Początek : kwiecień 2017

    Październik 2017 : PCOS
    Październik 2017: Rozpoczęcie Leczenia
    Listopad 2018 HSG : Oba jajowody niedrożne w 100 %
    Sierpień : 27.08 IMSI transfer 3-dniowca
    On : OK
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj średnio bez badania coś stwierdzić. Lekarz to podstawa.. ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ