Forum Starając się - ogólne Prolaktynom i starania w Holandii
Odpowiedz

Prolaktynom i starania w Holandii

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • marlou Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 29 listopada 2013, 20:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć Wam,
  Po kilku miesiącach bezowocnych starań postanowiłam zainwestować w testy owu i termometr. Okazało sie ze moja fl trwa ok 7 dni. Poszłam wiec do lekarza rodzinnego po skierowanie na badanie hormonów. Prolaktyne miałam mega 1800 ich jednostek( nie pamietam dokładnie - norma max 900) Robią tu bez obciążenia. Dostałam od razu skierowanie do endo i neurologa oraz MRI. Okazało sie ze mam 6mm prolaktynoma. Dostałam norprolac 2tabl/ dzień,po kilku miesiącach PRL ładnie spadła. Właściwie od września, ale w ciąży wciąż nie jestem...

  marlou
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego