X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Prolaktynom i starania w Holandii
Odpowiedz

Prolaktynom i starania w Holandii

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marlou Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 listopada 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam,
    Po kilku miesiącach bezowocnych starań postanowiłam zainwestować w testy owu i termometr. Okazało sie ze moja fl trwa ok 7 dni. Poszłam wiec do lekarza rodzinnego po skierowanie na badanie hormonów. Prolaktyne miałam mega 1800 ich jednostek( nie pamietam dokładnie - norma max 900) Robią tu bez obciążenia. Dostałam od razu skierowanie do endo i neurologa oraz MRI. Okazało sie ze mam 6mm prolaktynoma. Dostałam norprolac 2tabl/ dzień,po kilku miesiącach PRL ładnie spadła. Właściwie od września, ale w ciąży wciąż nie jestem...

    marlou
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ