Forum Starając się - ogólne Prolaktynom i starania w Holandii
Odpowiedz

Prolaktynom i starania w Holandii

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • marlou Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 29 listopada 2013, 20:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć Wam,
  Po kilku miesiącach bezowocnych starań postanowiłam zainwestować w testy owu i termometr. Okazało sie ze moja fl trwa ok 7 dni. Poszłam wiec do lekarza rodzinnego po skierowanie na badanie hormonów. Prolaktyne miałam mega 1800 ich jednostek( nie pamietam dokładnie - norma max 900) Robią tu bez obciążenia. Dostałam od razu skierowanie do endo i neurologa oraz MRI. Okazało sie ze mam 6mm prolaktynoma. Dostałam norprolac 2tabl/ dzień,po kilku miesiącach PRL ładnie spadła. Właściwie od września, ale w ciąży wciąż nie jestem...

  marlou
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego