Forum Starając się - ogólne Prośba o pomoc
Odpowiedz

Prośba o pomoc

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • aggbodz Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 19 kwietnia 2016, 12:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam wszystkie Panie, piszę do Was z wielką prośbą. Piszę pracę magisterską właśnie na temat niepłodności. Stworzyłam ankietę dla kobiet, które starały się lub starają się o dzidziusia ponad rok czasu, więc jeśli zmagałyście się z tym problem lub zmagacie to proszę Was o pomoc ! Tutaj link do ankiety: www.survio.com/survey/d/J9E7Y6N6G5X7D5D6I

  To tylko parę minut, liczę na Was i z góry dziękuję.

 • Maczek Autorytet
  Postów: 2476 2584

  Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Pytanie o zdiagnozowane schorzenia powinno być wielokrotnego wyboru - czasem ktoś ma cały pakiecik, a nie tylko jedno. Tymczasem w ankiecie da się wybrać wyłącznie jedną odpowiedź.

  W pytaniu "czy była już pani w ciąży" jest błąd - rozumiem, że "odpowiedź 1" to miało być nie?

  Są polecenia typu "proszę przejść do pytania nr 22", ale pytania w ankiecie NIE MAJĄ NUMERÓW.

  Rozumiem ból zbierania odpowiedzi do prac dyplomowych. Jednak jak się to już rozpowszechnia, to powinno być dopracowane i dopięte na ostatni guzik - inaczej ludzie Ci tego nie powypełniają.

  A tak w ogóle polecam darmowe narzędzie ankiety googli - podpinane pod gmaila. Wszystkie wyniki od razu zrzuca do arkuszy kalkulacyjnych, dużo można modyfikować w arkuszu. Jest to moim zdaniem wygodniejsze od komercyjnych serwisów.

  K7KTp2.png
  VMlC.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego