Forum Starając się - ogólne Prośba o pomoc
Odpowiedz

Prośba o pomoc

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • aggbodz Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 19 kwietnia 2016, 12:26

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam wszystkie Panie, piszę do Was z wielką prośbą. Piszę pracę magisterską właśnie na temat niepłodności. Stworzyłam ankietę dla kobiet, które starały się lub starają się o dzidziusia ponad rok czasu, więc jeśli zmagałyście się z tym problem lub zmagacie to proszę Was o pomoc ! Tutaj link do ankiety: www.survio.com/survey/d/J9E7Y6N6G5X7D5D6I

  To tylko parę minut, liczę na Was i z góry dziękuję.

 • Maczek Autorytet
  Postów: 2476 2584

  Wysłany: 19 kwietnia 2016, 14:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Pytanie o zdiagnozowane schorzenia powinno być wielokrotnego wyboru - czasem ktoś ma cały pakiecik, a nie tylko jedno. Tymczasem w ankiecie da się wybrać wyłącznie jedną odpowiedź.

  W pytaniu "czy była już pani w ciąży" jest błąd - rozumiem, że "odpowiedź 1" to miało być nie?

  Są polecenia typu "proszę przejść do pytania nr 22", ale pytania w ankiecie NIE MAJĄ NUMERÓW.

  Rozumiem ból zbierania odpowiedzi do prac dyplomowych. Jednak jak się to już rozpowszechnia, to powinno być dopracowane i dopięte na ostatni guzik - inaczej ludzie Ci tego nie powypełniają.

  A tak w ogóle polecam darmowe narzędzie ankiety googli - podpinane pod gmaila. Wszystkie wyniki od razu zrzuca do arkuszy kalkulacyjnych, dużo można modyfikować w arkuszu. Jest to moim zdaniem wygodniejsze od komercyjnych serwisów.

  K7KTp2.png
  VMlC.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego