Forum Starając się - ogólne Prośba o pomoc - płyn Douglasa
Odpowiedz

Prośba o pomoc - płyn Douglasa

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Martynaz Debiutantka
  Postów: 14 1

  Wysłany: 29 marca 2015, 22:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, dziewczyny. Mamm problem. W piątek kochałam się z mężem. Skończył we mnie, więc po pięciu minutach chciałam iść do łazienki...a tutaj... pełno krwi wyleciało ze mnie wraz z nasieniem. Byliśmy w szoku. To nie była miesiączka. Zwykłe krwawienie. Potem zaczął boleć mnie brzuch. Pojechalismy na pogotowie, bo się przestraszyliśmy. Zrobiono mi USG przez pochwę - ginekolog stwierdziła dużą ilość płynu Douglasa, ale powiedziała, że może to być taka moja natura. Poza tym wspomniała coś o jakimś pęcherzyku, ale nic więcej nie powiedziała. Endometrium pogrubione. I przekrwiona szyjka macicy. Do dnia dzisiejszego poblewa mnie dołem brzuch i kłuje jajnik. W piątek był 25 dzień cyklu, dzisiaj jest 27. Robiłam testy owulacyjne - wyszła druga kreska, ale słaba, więc skądd ten pęcherzyk? Prosze o pomoc, bo się bardzo stresuję. Na wizytę u lekarza jestem już umówiona na środę. Pozdrawiam serdecznie.

  Martyna
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego