X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Prośba o pomoc - płyn Douglasa
Odpowiedz

Prośba o pomoc - płyn Douglasa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martynaz Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 29 marca 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny. Mamm problem. W piątek kochałam się z mężem. Skończył we mnie, więc po pięciu minutach chciałam iść do łazienki...a tutaj... pełno krwi wyleciało ze mnie wraz z nasieniem. Byliśmy w szoku. To nie była miesiączka. Zwykłe krwawienie. Potem zaczął boleć mnie brzuch. Pojechalismy na pogotowie, bo się przestraszyliśmy. Zrobiono mi USG przez pochwę - ginekolog stwierdziła dużą ilość płynu Douglasa, ale powiedziała, że może to być taka moja natura. Poza tym wspomniała coś o jakimś pęcherzyku, ale nic więcej nie powiedziała. Endometrium pogrubione. I przekrwiona szyjka macicy. Do dnia dzisiejszego poblewa mnie dołem brzuch i kłuje jajnik. W piątek był 25 dzień cyklu, dzisiaj jest 27. Robiłam testy owulacyjne - wyszła druga kreska, ale słaba, więc skądd ten pęcherzyk? Prosze o pomoc, bo się bardzo stresuję. Na wizytę u lekarza jestem już umówiona na środę. Pozdrawiam serdecznie.

    Martyna
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ