X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Proszę, doradźcie bo zwariuje :(
Odpowiedz

Proszę, doradźcie bo zwariuje :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mania9604 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 29 listopada 2021, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie powinnam być już pare dni po owulacji (wg kalendarzyka). Cykle mam regularne i owulacje zazwyczaj tez... ostatnio jednak w dniu spodziewanej owulki miałam przejrzysty rozciągliwy śluz jednak nie tyle co zawsze... teraz ciagle zmienia mi się śluz, nawet w ciągu dnia. Rano wstałam miałam piękny- typowo płodny, bardzo rozciągliwy, teraz po południu znów jest mleczny biały... i tak pare razy w ciągu dnia od jakiegoś czasu...
    miała tak któraś z was? Ten cykl mnie już naprawdę zadziwia

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 29 listopada 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania9604 wrote:
    Teoretycznie powinnam być już pare dni po owulacji (wg kalendarzyka). Cykle mam regularne i owulacje zazwyczaj tez... ostatnio jednak w dniu spodziewanej owulki miałam przejrzysty rozciągliwy śluz jednak nie tyle co zawsze... teraz ciagle zmienia mi się śluz, nawet w ciągu dnia. Rano wstałam miałam piękny- typowo płodny, bardzo rozciągliwy, teraz po południu znów jest mleczny biały... i tak pare razy w ciągu dnia od jakiegoś czasu...
    miała tak któraś z was? Ten cykl mnie już naprawdę zadziwia

    Śluz zmienia sie w ciągu dnia. Wpływ na to ma nawodnienie, kiedy ostatnio był seks (śluz najlepiej badać dobe po współżyciu bo nasienie dość długo utrzymuje sie w pochwie)
    I zasada jest taka (jeśli chcesz wpisać w apke rodzaj śluzu) że bierzemy pod uwage ten najbardziej płodny w ciągu dnia. Czyli jeśli rano miałaś rozciągliwy a wieczorem mleczny gęsty to w apke wpisujesz rozciągliwy. Tylko trzeba pamiętać o tych czynniach, które zaburzają odczyt czyli jak wspomniałam seks czy nawet samo podniecenie bez seksu.
    Warto opierać sie też na innych metodach bo ocena śluzu czasami nie wystarczy😊

    Mania9604, Iskra444, Wojcinka lubią tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ