X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Proszę o pomoc!
Odpowiedz

Proszę o pomoc!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martynaz Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę się martwię.... wczoraj (22 dzień cyklu) miałam wieczorem plamienie - śluz z różową krwią, utrzymało się ono bardzo delikatnie do dzisiaj. Było go niewiele. Nigdy czegoś takiego nie miałam! Owulacja prawdopodobnie była 18 dnia cyklu. Szyjka dzisiaj jest średnio wysoko, średnio miękka i zamknięta. Spójrzcie proszę na mój wykres.... boję się, że coś jest nie tak.... 7864cd6d3299ec3d1e1e22c0304fd628.png

    zAgatka lubi tę wiadomość

    Martyna
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie denerwuj się to może być plamienie implatacyjne.. tylko się cieszyć:) Takie oznaki wielką nadzieją, jeśli przy tym czułaś dodatkowo jakieś kłucie itp. to szanse ogromne. Pozdrawiam:)

    Chanela, Manieczka86, zAgatka lubią tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka ma rację :) Martynaz trzymam kciuki :)

    natasza82, Sylvka lubią tę wiadomość

    Izaczek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:36

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ