X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Prosze o porade!!!!
Odpowiedz

Prosze o porade!!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 9 marca 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem juz 60 dni po poronieniu i nie mialam jeszcze okresu w ciazy nie jestem a na okres nie moge sie doczekac poronilam w 4 tyg. ciazy samoistnie lekarz kazal mi przyjsc po okresie a ja nie moge sie doczekac zawsze mialam niereguralne @ mam pco jeszcze do tego i nie wiem czy sie zarejestrowac czy jeszcze poczekac az przyjdzie...Moze ktoras z Was cos poradzi...Pozdarawiam:)

    Magda26
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 9 marca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, dzwon do lekarza i smialo pytaj. Moze przepisze cos na wywolanie okresu, bo 2miechy to kawal czasu

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:50

  • korba Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ja jestem rocznik 84 t takze staram sie o dzidziusia, moze ktoś umie mi pomóc , mam problem gdyz lekarz zlecił mi badanie hormonów w 3 dc i 20 dc zaczęłam plamic, myślałam ze to miesiączka więc 23 dc (myślałam ze to 3 dc) zrobiłam badanie a plamiłam około 2 tygodni. Wyniki wyszły mi tak: FSH 18,6, LH 30,31, a Estradiol 206,40
    Przeraziłam sie wynikami, czy mozliwe ze byłam wtedy w fazie owulacyjnej?
    Dodam ze mam hashimoto , a prl 22.7

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:50

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:51

  • korba Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estradiol ewidentnie wskazuje ze to nie ten dzien cyklu, prawda?

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:51

  • korba Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle ze tamten cykl nie był jakoś mega długi własnie. ale wydaje mi się ze byc moze ja mam krótką tą drugą faze cyklu i owulacja mi się przesuneła , lekarz tez mnie pocieszał, ale jak zobaczyłam takie wysokie fsh to cały dzień wyłam bo juz sobie wkręciłam ze nidgy nie zajdę w ciąze i ze jestem bezpłodna

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:51

  • korba Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki:), tyle ze po tamtych wynikach mam lęk przed robieniem kolejnych. Narazie pije zioła ojca klimuszki i wydaje mi sie ze pomagają, bo wcześniej nie czułam owulacji a teraz wydaje mi sie ze odczuwam jajniki leciutko i ze śluz mi sie poprawił, Staram się nie cały rok czasu , 3 lata temu moja ciąza obumarła i mam nadzieje ze tym razem będzie inaczej, jeśli oczywiście zajdę :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 12:51

  • korba Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 9 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu boje sie ze zle wyjdą i ten strach mnie paralizuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda 26 wrote:
    Hej dziewczyny jestem juz 60 dni po poronieniu i nie mialam jeszcze okresu w ciazy nie jestem a na okres nie moge sie doczekac poronilam w 4 tyg. ciazy samoistnie lekarz kazal mi przyjsc po okresie a ja nie moge sie doczekac zawsze mialam niereguralne @ mam pco jeszcze do tego i nie wiem czy sie zarejestrowac czy jeszcze poczekac az przyjdzie...Moze ktoras z Was cos poradzi...Pozdarawiam:)

    byłam w takiej sytuacji jak ty. Tyle że ja w 6 tyg poroniłam. Poszłam do lekarza po 3 m-cach bez okresu. Dostałam luteinę na wywołanie i profilaktycznie od 16-25 dnia cyklu. Lekarz powiedział, że powinnam zgłosić się po 6 tyg bez okresu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    korba wrote:
    Po prostu boje sie ze zle wyjdą i ten strach mnie paralizuje
    A nie boisz się, że im dłużej czekasz z badaniami tym bardziej sytuacja może się pogarszać? Zrobisz badania i będziesz wiedziała na czym stoisz. Niepewność na serio jest lepsza?

  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 13 marca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Ewa pewnie tak musze zrobic poprostu zadzwonie jutro bo juz od 11 stycznia to troche minelo..a tu okresu ani widu ani slychu...masakra....

    Magda26
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ