X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Proszę pomóżcie 🙏
Odpowiedz

Proszę pomóżcie 🙏

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Siuleczka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 lutego 2023, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem . Strasznie jestem zaniepokojona ponieważ taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy. Mianowicie Mój cykl wynosi 26-28 dni. Miesiaczka trwa 5-6 dni. Regularnie. Ostatnia miesiączka zaczęła się 22 stycznia i skończyła 27 stycznia. Niestety po dwóch dniach pojawiło się lekkie krwawienie. Plamienia trwają do dzisiaj z tym że pojawił się nawet skrzep .. jestem bardzo zaniepokojona ponieważ nigdy wcześniej takiej sytuacji nie było Może ktoś z Was miał takie same dolegliwości? 🥺

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1603 4198

    Wysłany: 1 lutego 2023, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skrzepy są normalne, ja też je miewam, ale jeżeli krwawisz tak długo to myślę że powinnaś udać się do ginekologa, bo to może być wszystko albo nic :) powodzenia, daj znać co i jak :)

    👩 28
    badania 3dc✅progesteron✅AMH - 5,5✅ jajowody drożne✅
    histeroskopia - usunięcie polipa✅ cd138 ✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    badanie nasienia: ruch postępowy szybki 5%👎
    ilość ✅ morfologia 4%✅
    HBA 64%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    I stymulacja👎
    II stymulacja 👎
    III stymulacja lametta, ovitrelle, cyclogest, accofil, acard ⏳

    Trzymam za Ciebie kciuki i życzę Ci wygranej z tym, co aktualnie sprawia, że nie możesz być w pełni szczęśliwa 🤞🍀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ