Forum Starając się - ogólne Proźba o wypełnienie ankiety do pracy licencjackiej
Odpowiedz

Proźba o wypełnienie ankiety do pracy licencjackiej

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kara_ Znajoma

Wysłany: 14 września 2015, 22:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do was ogromną proźbe :)
    Niniejszą ankietę przygotowałam w ramach pracy licencjackiej, której celem jest uzyskanie opinii na temat sytuacji bezrobotnych kobiet na polskie rynku pracy. Dlatego też ankieta skierowana jest do kobiet, które poszukują pracy lub w ciągu ostatniego roku poszukiwały pracy.
    Udzielone odpowiedzi będą analizowane wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych, które zostaną umieszczone w mojej pracy licencjackiej. Proszę także o ustosunkowanie się do każdego pytania.
    Dziękują za pomoc i poświęcony czas!
    Karolina Szymska
    Ankieta:https://drive.google.com/file/d/0B1LTqR2sEV6aZmJfbnRJekdTUm8/view?usp=sharing

zpdou6bdd7i11mhh.png
  • globmistrz Debiutantka

Wysłany: 15 września 2015, 08:15

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 15 września 2015, 18:47

Sebastian
  • moremi Autorytet

Wysłany: 16 września 2015, 00:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmień chociaż "proźbę" na "prośbę". I korzystaj ze słownika podczas pisania pracy, bo trochę głupio ztakimi bykami.

-Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego