X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Proźba o wypełnienie ankiety do pracy licencjackiej
Odpowiedz

Proźba o wypełnienie ankiety do pracy licencjackiej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kara_ Znajoma
    Postów: 24 1

    Wysłany: 14 września 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do was ogromną proźbe :)
    Niniejszą ankietę przygotowałam w ramach pracy licencjackiej, której celem jest uzyskanie opinii na temat sytuacji bezrobotnych kobiet na polskie rynku pracy. Dlatego też ankieta skierowana jest do kobiet, które poszukują pracy lub w ciągu ostatniego roku poszukiwały pracy.
    Udzielone odpowiedzi będą analizowane wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych, które zostaną umieszczone w mojej pracy licencjackiej. Proszę także o ustosunkowanie się do każdego pytania.
    Dziękują za pomoc i poświęcony czas!
    Karolina Szymska
    Ankieta:https://drive.google.com/file/d/0B1LTqR2sEV6aZmJfbnRJekdTUm8/view?usp=sharing

    zpdou6bdd7i11mhh.png
  • globmistrz Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 15 września 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 15 września 2015, 18:47

    Sebastian
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 16 września 2015, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmień chociaż "proźbę" na "prośbę". I korzystaj ze słownika podczas pisania pracy, bo trochę głupio ztakimi bykami.

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ