X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przegroda macicy
Odpowiedz

Przegroda macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Omegi Koleżanka
    Postów: 43 12

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Czy któraś z Was miała przegrodę macicy i dokonała usunięcia przegrody? Czy po usunięciu przegrody zaszłyście w ciążę bez problemu? Moja sytuacja wygląda tak: mam przegrodę całkowitą macicy, wraz z przegrodą szyjki i pochwy. Jestem po trzech stratach. Cale życie lekarze mówi mi, że mam podwójną macice i że to nie kwalifikuje do operacji. Ale po ostatniej stracie zaczęłam chodzić do przeróżnych lekarzy. Padla diagnoza, że to jest przegroda całkowita i jestem umowiona na operację usunięcia przegrody pod koniec kwietnia. Chciałam Was zapytać jak czułyście się po operacji i czy nie zrobiły Wam się zrosty pooperacyjne. Czy dostałyście żele po operacji i miałyście balonikowanie?
    Pozdrawiam Was serdecznie!

  • Ewa1984 Autorytet
    Postów: 337 226

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Ja mialam przegrode macicy, dość sporą, ale nie całkowitą.
    Lekarz usunal, a raczej przeciął ja podczas histeroskopii.
    Tez doswiadczylam trzech strat z powodu tej wady.
    Zabieg pomógł i w pierwszym cyklu po histeroskopii zaszlam w ciążę ktora bez problemów donosilam.
    Balonowania nie mialam, jedyne co to dostalam estrofem na odbudowe endometrium w cyklu w ktorym byl zabieg.
    A! I jeszcze lekarz użył żelu przeciwzrostowego.

    Powodzenia! :)

    Omegi lubi tę wiadomość

    c55frjjgkyizwxfz.png
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam przegrodę częściową i balonikowanie i żel antyzrostowy jednocześnie.

    Omegi lubi tę wiadomość

  • Omegi Koleżanka
    Postów: 43 12

    Wysłany: 9 kwietnia 2021, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziękuję za odpowiedź! 😍 Dodałyście mi skrzydeł i nadzieję. Dziękuję 🥰

  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 11 kwietnia 2021, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam przegrodę ale częściową.
    Została usunięta podczas 2 histeroskopii bo na 1 lekarz się nie spodziewała ze będzie takie cudo i wycięła trochę. Na 2 poszła reszta.
    Miałam żel antyzrostowy bez balonikowania.
    Wszystko było ok i wygoiło się szybko i ładnie.
    Ciąże donosiłam, mój CUD ma już prawie półtora roczku i właśnie śpi obok😍
    Powodzenia🤗

    Omegi lubi tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 16 kwietnia 2021, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/ciaza-po-usunieciu-przegrody-w-macicy,3043.html

    Tu chyba jest więcej Dziewczyn bo wątek już dłużej istnieje :)

    Omegi lubi tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ