X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przerośnięte endometrium
Odpowiedz

Przerośnięte endometrium

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 28 listopada 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki piszę do Was z nadzieją, że któraś miała z tym do czynienia ;)
    Jestem w pierwszym cyklu po poronieniu i w 8dc byłam na sorze z bólem jajnika. Ogólnie to nic się nie dowiedzialam, oprócz tego, że mam przerośnięte endometrium. w 8dc miało 15mm i brak pęcherzyków. Lekarka była małorozmowna a wizyta dopiero za tydzień. Okres miałam 4dni z lekkim krwawieniem, zastanawiam się czy to nie było jakieś krwawienie śródcykliczne a nie okres skoro to endometrium takie grube??? Co sądzicie? Była któaś w podobnej sytuacji ??

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem ciekawa odpowiedzi. Kiedyś na USG jamy brzusznej lekarz (nie związanym ze sprawami kobiecymi) powiedział mi, że mam przerośnięte endometrium i zapytał się czy chodzę do ginekologa. Odpowiedziałam, że regularnie chodzę na kontrolę. Wtedy lekarz powiedział, że w takim razie nie będzie się wtrącał i zamilkł. Mój ginekolog nigdy nic nie mówił mi o moim endometrium. Sama nie wiem czy się tym martwić czy olać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogło byc tak, że po poronieniu endo jeszcze nie złuszczyło się porządnie. Dopiero przy kolejnej @ moze sie zregenerować. U mnie w pierwszej @ po poronieniu bardzo słabe krwawienie. Kolejna @ i powódź + skrzepy wielkosci dłoni, serio...
    Także kontroluj sytuacje i noś w okolicach @ chłonne podpaski ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ