X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PRZESUNIĘTA OWULACJA KIEDY TEST
Odpowiedz

PRZESUNIĘTA OWULACJA KIEDY TEST

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Najjasniejszagwiazdka Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 10 grudnia 2023, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, to mój pierwszy post na tej platformie wiec proszę o wyrozumiałość, szukałam podobnego wątku , ale nic nie znalazłam.
    Do sedna :
    Moje cykle trwaja 29/30 dni , ostatni okres miałam 21 listopada do 24 wlacznie. Ginekolog polecil mi żebym spróbowała suplementacji NAC oraz Fertistim tak wiec od zakończenia zaczęłam przyjmowac. Po dokładnie 8 dniach zaczęłam odczuwać owulację co dla mnie bylo dziwne wiec zrobilam sobie test owulacyjny i wyszla testowa ciemna. Serduszkowalam z mezem 02-03.12 wiec wychodzi ze centralnie w owulacje. Moje pytanie czy okres tez moze mi sie przesunac wczesniej? Wiem ze na logike wychodzi , ze tak. Kiedy mogę testować?
    Przepraszam za niespójność i chaotyczność i dziekuje za odpowiedzi.

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7162 7244

    Wysłany: 10 grudnia 2023, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli wiesz kiedy miałaś owulację, to najlepiej zatestować 14 dni później.
    Okres może przyjść wcześniej.

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Robaczeekkk Przyjaciółka
    Postów: 88 46

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam 🫶 pytanie mam do pon po laparoskopii. Czy Wam też się owulacja przesunęła i wydłużył się cykl?

    Starania 5 lat
    🙎🏻‍♀️28
    🙎🏼38
    Wyniki M super✅
    Lewy jajowód nie drożny ❗️
    22.11.23-laparoskopia


    Wszystko jest iluzją , jest i magia!! I zdarza się raz na milion 🍀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ