X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przeterminowany test
Odpowiedz

Przeterminowany test

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miśka_95 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 14 kwietnia 2023, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Proszę o poradę bo chyba zaraz zwariuje. Dzisiaj miałam dostać okres, a że mam je jak w zegarku (to moj 20 cs) to dla świętego spokoju zrobiłam test z wieczornego moczu. I szok wyraźna druga kreska, nie tak wyraźna jak testowa ale widoczna gołym okiem. To mój pierwszy pozytywny test zaczęłam analizować opakowanie i tam data ważności 03/2023. Wzięłam drugi test innej firmy, ważny i tam wyszla bardzo blada druga kreska, taka, że mam wrażenie, że ją sobie zmyśliłam. Mam jeszcze jeden test i zrobię go jutro z rana ale chyba nie prześpię tej nocy. Czy któraś z was miała podoba sytuację?

  • Kluska95 Autorytet
    Postów: 1625 2697

    Wysłany: 14 kwietnia 2023, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka_95 wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Proszę o poradę bo chyba zaraz zwariuje. Dzisiaj miałam dostać okres, a że mam je jak w zegarku (to moj 20 cs) to dla świętego spokoju zrobiłam test z wieczornego moczu. I szok wyraźna druga kreska, nie tak wyraźna jak testowa ale widoczna gołym okiem. To mój pierwszy pozytywny test zaczęłam analizować opakowanie i tam data ważności 03/2023. Wzięłam drugi test innej firmy, ważny i tam wyszla bardzo blada druga kreska, taka, że mam wrażenie, że ją sobie zmyśliłam. Mam jeszcze jeden test i zrobię go jutro z rana ale chyba nie prześpię tej nocy. Czy któraś z was miała podoba sytuację?

    Testy różnych firm mogą się różnie wybarwiać, wcale nie musi tu chodzić o datę ważności, a o czułość czy właśnie firmę 😊 obydwa były tej samej czułości?

    Starania o pierwszego 👶 od 11.2021 | 12.2021 - cp 💔
    _________
    Po 11 miesiącach...
    08.11 - 9dpo ⏸️
    10.11 - bHCG 47,16
    12.11 - bHCG 160,49 - przyrost 223% 🥳
    14.11 - bHCG 566,04 - przyrost 201% 🥳
    21.11 - pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🍀
    2.12 - mamy dzidziutka z bijącym ❤️
    23.12 - 2.8cm misia 🐻
    10.01 - prenatalne - niskie ryzyka 🎉 prawdopodobnie dziewczynka 🩷
    10.02 - 16+5 182g dziewczyneczki 🥰
    9.03 - 20+4 połówkowe - 384g bobasa 👶
    18.04 - 26+2 1032g Emilki 🌸
    19.05 - 30+5 III prenatalne 1835g Promyczka ☀️
    13.06 - 34+2 2718g Kluseczki 🍬
    30.06 - 36+5 3080g Miśki 🥰
    09.07 - 38+0 3350g Bobosia 👶
    22.07 - 40+0 3900g Babeczki 🙈

    31.07 Emilka na świecie!🩷👶

    age.png
  • Miśka_95 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 14 kwietnia 2023, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska95 wrote:
    Testy różnych firm mogą się różnie wybarwiać, wcale nie musi tu chodzić o datę ważności, a o czułość czy właśnie firmę 😊 obydwa były tej samej czułości?


    Tak obydwa o czułości 10, Nordtest (przeterminowany) i Baby boom. Staram się nie nastawiać i grzecznie czekac do rana, żeby się nie rozczarować ale jestem ciekawa czy dwa tygodnie przeterminowania jest znaczące 🙂

  • Betsi41 Koleżanka
    Postów: 83 7

    Wysłany: 15 kwietnia 2023, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka_95 wrote:
    Tak obydwa o czułości 10, Nordtest (przeterminowany) i Baby boom. Staram się nie nastawiać i grzecznie czekac do rana, żeby się nie rozczarować ale jestem ciekawa czy dwa tygodnie przeterminowania jest znaczące 🙂
    Nie sądzę.
    Może rok czy dwa.
    Najlepiej powtórzyć lub zrobić betę

    Miśka_95 lubi tę wiadomość

  • Miśka_95 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 15 kwietnia 2023, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualizacja 🙂 robiłam dzisiaj test rano i po poludniu, na obu widoczne kreski. Dziękuję za odpowiedzi, w poniedziałek przed pracą pojadę na betę 🙂

    Hope..., Kluska95 lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ