X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przez zoladek do... dziecka! ;-)
Odpowiedz

Przez zoladek do... dziecka! ;-)

Oceń ten wątek:
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 1 lutego 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar, moje sie nie rozroslo ;) ale jadlam tylko przed transferem ;p jakbym jadla codziennie to kto wie ;p

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 1 lutego 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idgie wrote:
    Kurcze, wczoraj mnie wargi zaczely piec i sie zastanawialam,czy to nie od tych orzechow, choc ja tfu tfu nie mam alergii na orzechy.

    Też nie miałam na żadne. Na brazylijskie tez nie :P Aż tu ostatnio raz i drugi zjadłam, a potem mi wyskoczył piekący rumień na całej twarzy i trzymał się dzień. Nie wiedziałam od czego, ale podejrzewałam owe orzeszki. Jednak jadłam wtedy też włoskie, więc trzeba było zróżnicować...

    Zatem dokonałam eksperymentu na żywym organizmie i pożarłam jeszcze raz kilka orzeszków brazylijskich, a potem czekałam, co się stanie. Piekący rumień na twarzy, spuchnięte i szczypiące gardło. I wszystko jasne :P

    Mam nadzieję, że się nie uczulę na inne orzechy ;)

    mar wrote:
    zastanawiam się jak to jest w przypadku takim jak ja kiedy mam endometriozę... endometrioza polega na zbyt nadmiernym rozroście endometrium, a te orzechy wpływają na jego wzrost... więc jakbym zaczęła je jeść to niedługo moje endometrium rozrośnie się do gardła, jak myślicie?

    Wątpię, żeby te orzeszki miały aż taką moc rażenia :P To raczej taki ogólnie-prozdrowotny wspomagacz ;) Mi przy moim PCOS też się endometrium rozrasta pięknie, tyle że na grubość. :P Więc niby nie powinnam za dużo. Ale z kolei pewna lekarka mi kiedyś powiedziała, że orzechy pomagają trzymać w ryzach androgeny (WHY? Pojęcia nie mam. Ale jest pretekst, żeby czasem wydać te parę złociszy i zeżreć trochę :P)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2015, 12:44

    Idgie lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ