X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przez zoladek do... dziecka! ;-)
Odpowiedz

Przez zoladek do... dziecka! ;-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli czym karmic chlopa, zeby mu sie chcialo i zeby z tego sie cos wyklulo?

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1. Orzechy brazylijskie zawierają duże ilości selenu, który jest minerałem wpływającym na poprawę jakości nasienia, czyniąc je dużo zdrowszym. Ponadto prawidłowy poziom selenu zapewnia sprawność i właściwą szybkość poruszania się plemników. U mężczyzn aż połowa selenu akumulowanego w organizmie znajduje się w jądrach i gruczołach płciowych, a także w produkowanej przez nich spermie, wpływając w ten sposób na podtrzymanie sprawności seksualnej mężczyzn.

    Znalezione na:
    http://ww2.cudownytata.pl/index.php/orzechy-brazylijskie-na-popraw-jakoci-nasienia

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 września 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczko znalazłam taki artukuł :) może coś pomoże też się tym interesuje żeby bardzo nie faszerować Miśka :)

    http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,105912,10524971,Mezczyzno__popraw_swoja_plodnosc_dieta_.html

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • ania1984 Nowa
    Postów: 3 10

    Wysłany: 14 września 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tutaj nowa, ale mogę Ci powiedzieć, że ja mojego chłopa karmię androvitem na przemian z salfazinem, do tego kwas foliowy. Na przekąskę do pracy dostaje pestki słonecznika i dynii, a do tego odstawiłam mu słodkie i gazowane napoje. Ponadto kilogramami pochłania pomidory.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pestki z dyni

    Są bogate w cynk - składnik odżywczy kluczowy dla zdrowia seksualnego i płodności. Naukowcy z Holandii dowiedli, że suplementy bogate w cynk i kwas foliowy sprawiały, że liczba plemników u mężczyzn borykających się z problemami płodności wzrastała nawet o 74%.

    Popcorn

    Klasyczny kinowy zapychacz ma najwyższy poziom argininy pochodzenia roślinnego, a ta jest podstawowym składnikiem spermy. Liczne badania potwierdzają wagę argininy dla liczby plemników i jakości nasienia. Paczka popcornu i odpowiedni film zadziałają jak strzała Amora.

    Krewetki

    Świetnie nadają się na romantyczną kolację, a jednocześnie zawierają sporo cynku poprawiającego libido i jakość nasienia. Dostarczą Ci też wapnia i magnezu, potrzebnych mięśniom, oraz selenu, który pomaga regulować pociąg seksualny, liczbę plemników i płodność. Znajdziesz w nich też ocean fenyloalaniny, która pomaga regulować nastrój i apetyt na seks.

    Stek

    Czerwone mięso jest świetnym źródłem l-karnityny, która skutecznie poprawia jakość spermy u mężczyzn, mających problemy z płodnością. Im wyższy poziom tego składnika, tym lepsza żywotność plemników.

    Polecone na: http://www.menshealth.pl/dieta/Naturalne-afrodyzjaki-dieta-na-super-seks,4805,3

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 15 września 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa na godzinę przed. dla Niego ta kawa:)
    Poza krewetkami owoce morza typu małże czy kalmary.
    Ryby tłuste we wszelakiej postaci.
    Podobno sok z selera czy surówki z selera mają zbawienne właściwości dla nasionek.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z ciekawoscia czytam ;) ;)

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 15 września 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my jak jemy owoce morza, to mojemu chetnie oddje wszystkie małże :D

    MisiaMisia, MalutkaEve, nezumi lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No swietnie, moj maz kawy nie pije, ryb i owocow morza nie znosi - sam zapach go odrzuca :/
    Chyba tylko popcornem pozostaje mi go karmic ;)

    MalutkaEve, MisiaMisia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze selerem :)

    MisiaMisia, Anulkaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do picia sok pomarańczowy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo sok pomaranczowy pije litrami wiec jest nadzieja...

  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 17 września 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytaj lepiej czego mu nie dawać? ;) Używki, słodycze, tłuszcze trans, konserwanty, śmieciowe żarcie typu chipsy, to wszystko osłabia jakość nasienia.
    Na poprawę natomiast codziennie sok marchewkowo- selerowy, salfazin, pomelo lub grejpfrut, maliny, dwa razy w tygodniu ryby i ogólnie zdrowo się powinien chłopak odżywiać. My po takiej diecie przekroczyliśmy wszelkie normy plemniczkowe :)
    Na "chcenie" to podobno kawa, ale z tym to akurat mamy problem. Mój chyba odczuwa stres zadaniowy i nie chce mu się wtedy kiedy trzeba ostatnio. Nic nie pomaga :/

    biedronka1982, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili wrote:
    Zapytaj lepiej czego mu nie dawać? ;) Używki, słodycze, tłuszcze trans, konserwanty, śmieciowe żarcie typu chipsy, to wszystko osłabia jakość nasienia.
    Na poprawę natomiast codziennie sok marchewkowo- selerowy, salfazin, pomelo lub grejpfrut, maliny, dwa razy w tygodniu ryby i ogólnie zdrowo się powinien chłopak odżywiać. My po takiej diecie przekroczyliśmy wszelkie normy plemniczkowe :)
    Na "chcenie" to podobno kawa, ale z tym to akurat mamy problem. Mój chyba odczuwa stres zadaniowy i nie chce mu się wtedy kiedy trzeba ostatnio. Nic nie pomaga :/

    Madrosc od Ciebie az promienieje! :-) Slusznie prawisz, lac Ci wodki! ;-)
    Na Wasze problemy z chceniem i stresem zadaniowym polecam, stosowane przeze mnie w zwiazku z tym samym problemem: czule slowka, wibrator, samoobsluge. U nas zadzialalo w tym cyklu! Szukam inspiracji na nastepny...! ;-)

    Lili, weronika86 lubią tę wiadomość

  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 17 września 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha dobra jesteś Biedronka!
    Jak mu pokażę wibrator to już chyba w ogóle mi chłop przez okno ucieknie i będę sobie musiała sama poradzić. On woli romantyzm niż świntuszenie, tylko, że pomysłów już brak. No...ale może spróbuję ;)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam na chcenie i chyba sama zastosuje: wypierniczyc telewizor, xboxa i tym podobne wynalazki za okno, albo ewentualnie sprzedac/oddac komus w dobre rece na czas plodny!!

    Modelka, mungo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety, ja marudzic bym nie chciala, ale tu o produktach spozywczych mialo byc...
    Taki kwas foliowy np. Niby wiem, ale nie wiem. Gdzie szukac tego cuda? I nie chodzi mi o tabletki!

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 18 września 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwas foliowy to związek ok 20 substancji czy jakoś tak:)
    Wrażliwy na temperatury. Jest w warzywkach: kalarepkach, brokułkach, szpinaku czy w groszku. W kapuście pekińskiej. Jest też w wątróbce - i tu bardziej dla facetów a nie babeczek. Jest jeszcze w jajkach i cytrusach. Warto też jeść pełnoziarniste pieczywo a nie białe.
    Ale najskuteczniej jest jednak łykać kwasik w tabletach.
    Parę lat temu słyszałam wypowiedź pewnej ginekolog-seksuolog, która twierdziła twardo, że kobieta uprawiająca sex, czy to chce być w ciąży czy nie....zważywszy na wpadki, powinna przyjmować kwasik. O facetach nie wspomniała.
    Co zadziwiające nie wszyscy lekarze klinik leczących niepłodność wspominają o kwasiku dla facetów. Kładą nacisk na babeczki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2013, 16:52

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 18 września 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz fakty:)

    Alkohol jest niedobry dla plemniczków i powoduje długoterminowe zaburzenia jakości spermy.

    Faceci którzy palą, mają 22% mniej plemników, niż mężczyźni, którzy nie palą. Palenie spowalnia i upośledza nasionka.

    Tauryna i kofeina przyspiesza plemniczki.

    Plemniczkom służy dieta nisko-tłuszczowa, dużo białka, warzywa i produkty pełno-ziarniste. warzywa i rybki.

    Służą orzeszki ziemne, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, nasiona słonecznika i dyni.

    Plemniczkom nie służy soja i produkty sojowe.

    Mężczyźni, którzy piją litr coli regularnie mają 30% plemników mniej niż mężczyźni, którzy jej nie piją. !!!!!!!

    No i tak czy owak suple! Badania wykazały, że u mężczyzn, którzy spożywali 5 mg kwasu foliowego i 66 mg siarczanu cynku dziennie przez 26 tygodni wystąpił około 75-procentowy wzrost liczby plemników. Kwas foliowy i siarczan cynku są krytyczne w procesie tworzenia DNA.

    No i trochę z innej beczki:
    Hormony stresu blokują komórki Leydiga, które mają za zadanie regulowanie produkcji testosteronu. :)






    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2013, 17:17

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    A teraz fakty:)

    Alkohol jest niedobry dla plemniczków i powoduje długoterminowe zaburzenia jakości spermy.

    Faceci którzy palą, mają 22% mniej plemników, niż mężczyźni, którzy nie palą. Palenie spowalnia i upośledza nasionka.

    Tauryna i kofeina przyspiesza plemniczki.

    Plemniczkom służy dieta nisko-tłuszczowa, dużo białka, warzywa i produkty pełno-ziarniste. warzywa i rybki.

    Służą orzeszki ziemne, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, nasiona słonecznika i dyni.

    Plemniczkom nie służy soja i produkty sojowe.

    Mężczyźni, którzy piją litr coli regularnie mają 30% plemników mniej niż mężczyźni, którzy jej nie piją. !!!!!!!

    No i tak czy owak suple! Badania wykazały, że u mężczyzn, którzy spożywali 5 mg kwasu foliowego i 66 mg siarczanu cynku dziennie przez 26 tygodni wystąpił około 75-procentowy wzrost liczby plemników.

    No i trochę z innej beczki:
    Hormony stresu blokują komórki Leydiga, które mają za zadanie regulowanie produkcji testosteronu. :)

    Tos mnie zalamala! Wg tych danych, u mojego cicho i glucho, zero zycia w spermie... Ech... :-(

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ