Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przygody tytułowej "Bożeny"
Odpowiedz

Przygody tytułowej "Bożeny"

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja94 Autorytet
    Postów: 2681 2600

    Wysłany: 13 września 2020, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam podoba się Oliwier lub Kacper. Dziewczynka Nadia Lilianna lub Liwia

    nick nieaktualny, Morwa, Lalia, Susanne, doomi03 lubią tę wiadomość

    Starania od2016r.
    11.2018r. 💔👼
    04.2020r.💔👼
    25.07.2022r.💔👼
    9.02. 2021r. Upragnione wyczekane szczęście Synek OLIWIER 💙
    Bozinko miej nas w opiece 🙏


    18.08.2022r beta 4,1 próg 4
    22.08.2022r CUD🤍 beta 44,09 próg 10
    24.08.2022r beta 137 próg 20
    26.08.2022r beta 415 próg 29
    29.08.2022r beta 1529 próg 17,7
    31.08.2022r pęcherzyk 6mm🍀
    9.09.2022r jest okruszek jest 💓
    Rośnij okruszku ❤
    20.10.22r Badania prenatalne zdrowa w 90%dziewczynka💗🎀
    Pappa prawidłowe Niskie ryzyka
    8.12.22r połówkowe będzie Dziewczynka 🎀❤
    16.01.23r 960gram cudu córeczki
    Nadii 🥰
    2.05.2023 Upragniona,wyczekana córeczka Nadusia🩷

    Oliwier💙
    event.png

    Nadia💗
    s-event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2020, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja94 wrote:
    Nam podoba się Oliwier lub Kacper. Dziewczynka Nadia Lilianna lub Liwia
    Bardzo ładne imiona 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2020, 14:18

  • Agaciorka Autorytet
    Postów: 3564 3945

    Wysłany: 13 września 2020, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My że starym też mamy już wybrane imiona 😂
    Dla chłopca Cezary
    Dla dziewczynki Aleksandra i Amanda
    I w normalnych okolicznościach wlasnie taki mamy obraz rodziny że będzie jeden chłopczyk i dwie dziewuszki (najlepiej bliźniaczki)🥰😅 ale życie nam póki co na to nie pozwala, teraz już mi zależy na tym aby było chociaż jedno

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    IVF 2021 🍀
    13.03 punkcja jajników ☺️
    18.03 transfer "skocznej" blastki 4.2.2 🍀
    24.03 6dpt beta 48.7mIU/ml
    8dpt 133.9 mIU/ml
    11dpt 358,1 mIU/ml
    8.04 21dpt jest maleństwo 1,3mm i serduszko ❤️
    22.04 fasolka 1,27cm 😍❤️🍀
    26.05 12tc+4 badanie prenatalne wszystko ok ❤️😍
    09.12.2021 3420g szczęścia 54cm miłości ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️ (5.2.2, 4.2.2, 4.3.3)

    bhywmg7yzetvsevi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2020, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2020, 18:36

    nick nieaktualny, Agaciorka, Siskaa, Morwa, Lalia, Susanne lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2020, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaciorka wrote:
    My że starym też mamy już wybrane imiona 😂
    Dla chłopca Cezary
    Dla dziewczynki Aleksandra i Amanda
    I w normalnych okolicznościach wlasnie taki mamy obraz rodziny że będzie jeden chłopczyk i dwie dziewuszki (najlepiej bliźniaczki)🥰😅 ale życie nam póki co na to nie pozwala, teraz już mi zależy na tym aby było chociaż jedno

    Kochana, tez zawsze chciałam mieć trójkę dzieciaczków. Teraz się modlę o jedno zdrowe 🙏🏼

  • Agaciorka Autorytet
    Postów: 3564 3945

    Wysłany: 13 września 2020, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Kochana, tez zawsze chciałam mieć trójkę dzieciaczków. Teraz się modlę o jedno zdrowe 🙏🏼
    Mam to samo dokladnie, ale życzę Ci wymarzonej ślicznej zdrowej trojeczki 😘

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    IVF 2021 🍀
    13.03 punkcja jajników ☺️
    18.03 transfer "skocznej" blastki 4.2.2 🍀
    24.03 6dpt beta 48.7mIU/ml
    8dpt 133.9 mIU/ml
    11dpt 358,1 mIU/ml
    8.04 21dpt jest maleństwo 1,3mm i serduszko ❤️
    22.04 fasolka 1,27cm 😍❤️🍀
    26.05 12tc+4 badanie prenatalne wszystko ok ❤️😍
    09.12.2021 3420g szczęścia 54cm miłości ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️ (5.2.2, 4.2.2, 4.3.3)

    bhywmg7yzetvsevi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2020, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaciorka wrote:
    Mam to samo dokladnie, ale życzę Ci wymarzonej ślicznej zdrowej trojeczki 😘

    Wzajemnie kochana ♥️

    Agaciorka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2020, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mamy wybrane imię dla dziewczynki, będzie to Zosia.
    A o chłopcu nie rozmawialiśmy :D Ale mi się podoba Tomasz, Tomi <3
    Ale obiecałam, że imię dla chłopca wybierze stary :D

    nick nieaktualny, Agaciorka lubią tę wiadomość

  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 13 września 2020, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już Aleksandra (btw ostrzegam, straszny uparciuch 😄) i Feliksa (straszny przytulas i do rany przyłóż chłopak). A teraz jak będziemy mieli chłopca to będzie najprawdopodobniej Jakub, a jak dziewczynka to Iga ☺️

    nick nieaktualny, Agaciorka, nick nieaktualny, Lalia lubią tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • luthienn Autorytet
    Postów: 4028 3636

    Wysłany: 13 września 2020, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiteczka cieszę się że wszystko się wyjaśniło i test się okazał felerny ❤️

    Ja dopiero zawitałam na forum, dziś mamy leniwą niedzielę 😊 zaczynam się oswajać z myślą, że za szybko się ucieszyłam że tak fajnie wszystko idzie w tym cyklu. Może i pęcherzyk pękł ale te temperatury takie niskie, że nie sądzę żeby to była jakaś dobrej jakości owulacja jeśli można tak to określać 😁 najwyżej poznam nowe algorytmy w ovu bo ponoć działają od nowego cyklu 😋

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2020, 17:42

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    29.07.2020 Aniołek 10tc ♂
    24.08.2021 FET 5AA - cb
    28.09.2021 FET 5CC - x
    05.07.2022 II naturalna niespodzianka - cb
    28.07.2022 FET 5AB - x
    05.12.2022 start szczepienia limfocytami
    03.05.2023 II naturalna niespodzianka (beta 1379, 3324, 8466)

    17.12.2023 (36+4) Hania, 3.2kg, 54cm ♡

    MTHFR 1298A>C homo & PAI-1 4G hetero | kir AA | Allo MLR 0% -> 84,6% | niedoczynność | AMH 1.03 | insulinooporność | cd138 ok | NK maciczne 103 (norma do 30) | prawy jajowód o ograniczonej drożności, lewy drożny | słabe nasienie

    ... okręt mój płynie dalej gdzieś tam....

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz moja koleżanka zwolniła brzucha jak coś ! 😁

    nick nieaktualny, Susanne, MałaMi90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2020, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Teraz moja koleżanka zwolniła brzucha jak coś ! 😁
    Madziu Dla Ciebie ❤😘

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2020, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luthienn wrote:
    Kiteczka cieszę się że wszystko się wyjaśniło i test się okazał felerny ❤️

    Ja dopiero zawitałam na forum, dziś mamy leniwą niedzielę 😊 zaczynam się oswajać z myślą, że za szybko się ucieszyłam że tak fajnie wszystko idzie w tym cyklu. Może i pęcherzyk pękł ale te temperatury takie niskie, że nie sądzę żeby to była jakaś dobrej jakości owulacja jeśli można tak to określać 😁 najwyżej poznam nowe algorytmy w ovu bo ponoć działają od nowego cyklu 😋
    Luth, z takich niezwiastujących niczego wykresów często pojawiają się piękne i tłuste krechy 😁

    luthienn lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17071 27169

    Wysłany: 13 września 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siskaa wrote:
    Rozmawiałam ze starym i jak kiedyś będziemy mieć dziewczynke damy jej na imię Anastazja ❤️
    Moja córka ma tak na imię. Polecam. Jeżeli imię wpływa w jakimś stopniu na charakter to to wpływa idealnie 🥰 mam najgrzeczniejsze dziecko świata, które sprawiło ,że nie mieliśmy ani jednej nieprzerwanie nocy ;) i ja tak naprawdę nie odczulam tych "złych" skutków macierzyństwa. Takich jak ona mogła bym mieć spokojnie piątkę 😂


    Zdrobiale mówimy na nią Ana a ona na siebie mówi Anusia 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2020, 15:38

    Lalia lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17071 27169

    Wysłany: 13 września 2020, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Mi też się Łucja podoba 🙂 ale rzeczywiście zastanawiają mnie zdrobnienia do tego imienia 🤔

    Mnie ostatnio olśniło z nowym imieniem, podobnym do Anastazja 🙂
    Jakim ? Zdradzisz nam ?

    Już widziałam;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2020, 15:37

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • luthienn Autorytet
    Postów: 4028 3636

    Wysłany: 13 września 2020, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcosik wrote:
    Luth, z takich niezwiastujących niczego wykresów często pojawiają się piękne i tłuste krechy 😁
    Moooże ale już mi zapał zgasł 😁
    Morwa wrote:
    Moja córka ma tak na imię. Polecam. Jeżeli imię wpływa w jakimś stopniu na charakter to to wpływa idealnie 🥰 mam najgrzeczniejsze dziecko świata, które sprawiło ,że nie mieliśmy ani jednej nieprzerwanie nocy ;) i ja tak naprawdę nie odczulam tych "złych" skutków macierzyństwa. Takich jak ona mogła bym mieć spokojnie piątkę 😂
    Coś w tym jest bo ta moja bratanica tak samo, grzeczna spokojna dziewczyna 😊

    Morwa lubi tę wiadomość

    29.07.2020 Aniołek 10tc ♂
    24.08.2021 FET 5AA - cb
    28.09.2021 FET 5CC - x
    05.07.2022 II naturalna niespodzianka - cb
    28.07.2022 FET 5AB - x
    05.12.2022 start szczepienia limfocytami
    03.05.2023 II naturalna niespodzianka (beta 1379, 3324, 8466)

    17.12.2023 (36+4) Hania, 3.2kg, 54cm ♡

    MTHFR 1298A>C homo & PAI-1 4G hetero | kir AA | Allo MLR 0% -> 84,6% | niedoczynność | AMH 1.03 | insulinooporność | cd138 ok | NK maciczne 103 (norma do 30) | prawy jajowód o ograniczonej drożności, lewy drożny | słabe nasienie

    ... okręt mój płynie dalej gdzieś tam....

    age.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17071 27169

    Wysłany: 13 września 2020, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam imiona wybrane dla całej drużyny piłkarskiej i to po dwa 😂 A jak narazie mamy tylko bramkarza o imieniu Ana 😂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 13 września 2020, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie będzie chłopiec Alex a dziewczynka Zuzanna 😁

    Agaciorka lubi tę wiadomość

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 13 września 2020, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siskaa wrote:
    Łucja tez jest śliczne ale stary stwierdził, ze nie będzie umiał mówić zdrobniale 😁

    A Anastazja jest cudowne

    Bo się nie da, my mówimy Łucek 😂

    Lalia lubi tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 13 września 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym razem u nas Stary będzie wybierał imię, ja tylko zastrzegłam ze chce dwusylabowe. Sama mam długie imię, które uwielbiam ale wkurza mnie jego długość.

    Kitka, nawet wiem skąd inspiracja na takie imię 😉

    Ogólnie to czuje się, ze u mnie będzie chłopak, i mąż ma już wybrane imię 😂

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
‹‹ 1389 1390 1391 1392 1393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ