Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przygody tytułowej "Bożeny"
Odpowiedz

Przygody tytułowej "Bożeny"

Oceń ten wątek:
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3048 3979

    Wysłany: 27 września 2020, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Masakra, ja śpię codziennie, wczoraj od 17 do 19, a dzisiaj to już od po 16 i teraz się dopiero obudziłam!
    Dobrze, ze idę badać te Krzywe 8 😡
    Madzia ja coś czuję ze Ty jutro wysikasz Nam piekne dwie krechy :) przecież przejmujesz Kicusiowy Brzucholek ❤️❤️

    Dzudi, nick nieaktualny, kic83, luthienn, nick nieaktualny, Lalia lubią tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 27 września 2020, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia kupiłaś te testy? O której planujesz siusiać? 😁

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2020, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Madzia kupiłaś te testy? O której planujesz siusiać? 😁
    Jutro o 5 rano jak wstanę do pracy 😂😂
    Po test zaraz pojadę 😃

    kic83, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Madzia ja coś czuję ze Ty jutro wysikasz Nam piekne dwie krechy :) przecież przejmujesz Kicusiowy Brzucholek ❤️❤️
    To by było zadawane, jakby rzeczywiście się tak stało 🤭😳😘

    kic83, Evelle28 lubią tę wiadomość

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 27 września 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Jutro o 5 rano jak wstanę do pracy 😂😂
    Po test zaraz pojadę 😃
    Będę niczym przyczajony tygrys wypatrywać tych ⏸️ ❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2020, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Będę niczym przyczajony tygrys wypatrywać tych ⏸️ ❤️
    A ja Twoich!! 😃

    Ale teraz pod presją tego że wszyscy pytają to mnie zaczął brzuch bolec jak na okres hahaha 😂😂

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 27 września 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    A ja Twoich!! 😃

    Ale teraz pod presją tego że wszyscy pytają to mnie zaczął brzuch bolec jak na okres hahaha 😂😂
    Tyle osób Ci kibicuje to nie masz wyjścia z tymi krechami 😂🤭

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Tyle osób Ci kibicuje to nie masz wyjścia z tymi krechami 😂🤭
    Dorysuje sobie drugą czerwoną 😂😂

  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 27 września 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez się dołączam do ✊✊

    Nie może być inaczej!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia Madzia Madzia !!!!😀😀😀 🥳

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to się zestresowałam 😂😳🤮😘

  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3048 3979

    Wysłany: 27 września 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też planuje jutro siknać. Ale podejrzewam ze nici z tego bo juz boli brzuch okresowo... 😑

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2020, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Ja też planuje jutro siknać. Ale podejrzewam ze nici z tego bo juz boli brzuch okresowo... 😑
    To jeszcze nie oznaka 😘

    Evelle28 lubi tę wiadomość

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 27 września 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Ja też planuje jutro siknać. Ale podejrzewam ze nici z tego bo juz boli brzuch okresowo... 😑
    ✊✊✊

    nick nieaktualny, Evelle28 lubią tę wiadomość

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Agaciorka Autorytet
    Postów: 3564 3945

    Wysłany: 27 września 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia a może te drzemki to jakies pierwsze objawy ? :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    IVF 2021 🍀
    13.03 punkcja jajników ☺️
    18.03 transfer "skocznej" blastki 4.2.2 🍀
    24.03 6dpt beta 48.7mIU/ml
    8dpt 133.9 mIU/ml
    11dpt 358,1 mIU/ml
    8.04 21dpt jest maleństwo 1,3mm i serduszko ❤️
    22.04 fasolka 1,27cm 😍❤️🍀
    26.05 12tc+4 badanie prenatalne wszystko ok ❤️😍
    09.12.2021 3420g szczęścia 54cm miłości ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️ (5.2.2, 4.2.2, 4.3.3)

    bhywmg7yzetvsevi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan, ja głęboko wierzę, że jeśli jeszcze nie teraz to następnym razem wyniki ulegną poprawie. Ale jestem dobrej myśli 💗✊

    Joan lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaciorka wrote:
    Madzia a może te drzemki to jakies pierwsze objawy ? :D
    Nie bo te drzemki mam odkąd pamietam 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja uległam Staremu 🙈 Chyba też tego potrzebowałam, bo poszło dwa razy z rzędu, ale takie szybkie numerki, bo Stary był ostro wyposzczony. Tak się łasił, że mu odmawiałam tylko dla zasady, ale w końcu stwierdziłam, że skoro też chcę to nie będę robić na przekór sobie przede wszystkim.

    I pewnie powiecie, żem głupia, ale nie kazałam Staremu kończyć we mnie. Jakiś opór miałam. W środę pewnie owulacja, więc marnotrawstwo, ale jakoś nie mogłam się przełamać w tym kierunku jeszcze. A paradoks jest taki, że podejmując decyzję, że z tego sexu dzieci nie będzie miałam lepsze odczucia, luźniejszą głowę, swobodę. W końcu miałam taki lekki sex od nie pamiętam kiedy...

    doomi03, Siskaa, eszanka lubią tę wiadomość

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 27 września 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Joan, ja głęboko wierzę, że jeśli jeszcze nie teraz to następnym razem wyniki ulegną poprawie. Ale jestem dobrej myśli 💗✊

    💗💗💗

    A co do tego co napisałaś później, to uważam, że takie bzyki bez presji są Wam teraz bardzo potrzebne :)

    lekka głowa i luźne gacie ;)

    taki reset od myślenia o staraniach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 21:07

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Agaciorka Autorytet
    Postów: 3564 3945

    Wysłany: 27 września 2020, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka i dobrze 😁nikt nie powie że jesteś głupia, było Ci to potrzebne bez myślenia o robieniu dzieci i było Ci dobrze tak miało byc. Myślę że powoli wszystko samo się u Was naprostuje i wróci na dobre tory 😘

    Macie może do polecenia jakis dobry magnez ?
    Od paru dni mi skacze oko więc wiem że mam braki :/ w domu mam tylko taki do rozpuszczania ale to jakieś dziadostwo

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    IVF 2021 🍀
    13.03 punkcja jajników ☺️
    18.03 transfer "skocznej" blastki 4.2.2 🍀
    24.03 6dpt beta 48.7mIU/ml
    8dpt 133.9 mIU/ml
    11dpt 358,1 mIU/ml
    8.04 21dpt jest maleństwo 1,3mm i serduszko ❤️
    22.04 fasolka 1,27cm 😍❤️🍀
    26.05 12tc+4 badanie prenatalne wszystko ok ❤️😍
    09.12.2021 3420g szczęścia 54cm miłości ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️ (5.2.2, 4.2.2, 4.3.3)

    bhywmg7yzetvsevi.png
‹‹ 1513 1514 1515 1516 1517 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ