Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przygody tytułowej "Bożeny"
Odpowiedz

Przygody tytułowej "Bożeny"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulu83 wrote:
    Kurcze oszczędzaj się dziewczyno, wiem że jak trzeba to trzeba ale ostrożnie z tym dźwiganiem , lepiej iść dwa razy niż nosić. Wiem że my kobiety silne jesteśmy i że zawsze mówimy damy radę ale każdy wysiłek na początku ciąży przy zagrożeniu się niebezpieczne. A wiadomo że plamienia w ciąży to ciąża zagrożona. Staraj się najwięcej leżeć . Który to dzień po owu już?

    Dzisiaj 15 albo 16
    Ale rozum wie ze nic z tego nie będzie dlatego nawet zapomniałam żeby tej wody nie dźwigać..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2020, 11:12

  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 28 września 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Laski, mój owulak z przed chwili 🤭⬇️
    Ile dni po zastrzyku jesteś?

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 28 września 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Laski, mój owulak z przed chwili 🤭⬇️

    1bbb045a9eb1.jpg
    Sikaj na test 😍mi owulaki też wyszedł pozytywny to sikalam odrazu na test i krecha była ✊✊✊aaa właśnie ty zastrzyk miałaś. Ile dni po ? Chyba za szybko jeszcze na test 🤔

    Teraz widzę na wykresie 12 dpo zastrzyku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2020, 11:19

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 28 września 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi czekam na ciążowy! :D

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2222 6124

    Wysłany: 28 września 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi taki sam miałam owulak 5 minut przed pozytywnym ciążowym :)!!!!! Trzymam kciuki!!!

    doomi03 lubi tę wiadomość

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi, sikaj ♥️

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 28 września 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Ile dni po zastrzyku jesteś?
    12 dni po zastrzyku jestem 🤔
    Wczoraj owulak był negatywny dlatego jestem zdziwiona.

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 28 września 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    12 dni po zastrzyku jestem 🤔
    Wczoraj owulak był negatywny dlatego jestem zdziwiona.

    Ja bym chyba już siknęła na ciazowy 😉 i dla porównania jutro i pojutrze 😂

    Lulu83, Susanne lubią tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 28 września 2020, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    12 dni po zastrzyku jestem 🤔
    Wczoraj owulak był negatywny dlatego jestem zdziwiona.
    Dawaj ciążowy.serio

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 28 września 2020, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki,
    jest opcja HSG jutro !

    przynajmniej dał mi lekarz nadzieję.

    Ma oddzwonić (powiedział, że musi się zorientować po tym jak powiedziałam, że mogę sobie pozamieniać w pracy tak aby przyjść później do roboty).

    EDIT:
    oddzwonił.
    Mam przyjść na 8:00 rano na Izbę Przyjęć.
    i SPRÓBUJEMY zrobić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2020, 11:28

    Lulu83, nick nieaktualny, eszanka, Agaciorka, Siskaa, Gagatka, Susanne, nick nieaktualny, Ulaa, Ladyo, MałaMi90, luthienn, nick nieaktualny, Morwa, nick nieaktualny, ŁAsica, Martt95 lubią tę wiadomość

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 28 września 2020, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Ja bym chyba już siknęła na ciazowy 😉 i dla porównania jutro i pojutrze 😂
    Jutro odbiorę allegraki z paczkomatu to będę sikać 😁

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan, ale extra!! 😍

    Joan lubi tę wiadomość

  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 28 września 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Jutro odbiorę allegraki z paczkomatu to będę sikać 😁
    Eeee no tyle każesz czekać 😅jesteś bez serca 😂🤭

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    Dziewuszki,
    jest opcja HSG jutro !

    przynajmniej dał mi lekarz nadzieję.

    Ma oddzwonić (powiedział, że musi się zorientować po tym jak powiedziałam, że mogę sobie pozamieniać w pracy tak aby przyjść później do roboty).

    EDIT:
    oddzwonił.
    Mam przyjść na 8:00 rano na Izbę Przyjęć.
    i SPRÓBUJEMY zrobić

    Joan kciuki cała siłą zaciśnięte!!!!

    Joan lubi tę wiadomość

  • Nadzieja94 Autorytet
    Postów: 2681 2600

    Wysłany: 28 września 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi kup ciążowy i sikaj na niego 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2020, 11:30

    Starania od2016r.
    11.2018r. 💔👼
    04.2020r.💔👼
    25.07.2022r.💔👼
    9.02. 2021r. Upragnione wyczekane szczęście Synek OLIWIER 💙
    Bozinko miej nas w opiece 🙏


    18.08.2022r beta 4,1 próg 4
    22.08.2022r CUD🤍 beta 44,09 próg 10
    24.08.2022r beta 137 próg 20
    26.08.2022r beta 415 próg 29
    29.08.2022r beta 1529 próg 17,7
    31.08.2022r pęcherzyk 6mm🍀
    9.09.2022r jest okruszek jest 💓
    Rośnij okruszku ❤
    20.10.22r Badania prenatalne zdrowa w 90%dziewczynka💗🎀
    Pappa prawidłowe Niskie ryzyka
    8.12.22r połówkowe będzie Dziewczynka 🎀❤
    16.01.23r 960gram cudu córeczki
    Nadii 🥰
    2.05.2023 Upragniona,wyczekana córeczka Nadusia🩷

    Oliwier💙
    event.png

    Nadia💗
    s-event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi do jutra mamy czekac ???? 😩

  • eszanka Autorytet
    Postów: 1018 939

    Wysłany: 28 września 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Jutro odbiorę allegraki z paczkomatu to będę sikać 😁
    Ej no weź. Z raka petard przychodzisz i mamy czekać? Nie lubię tego 😜

    qdkkvcqgllcwggq8.png

    starania od 08.2019
    👼 11.2019
    08.2020 Angelius Provita, dr MP

    04.2021 Puregon, Ovitrelle, Encorton, Neoparin, Accard, Luteina, Euthoryx 25
    04.05 beta 812,6 mlU/ml
    11.05 mamy zarodek 🍀
    25.05 ❤️

    "You never know how strong you are until being strong is the only choice you have"
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 28 września 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan super wieści !!!

    Joan lubi tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 28 września 2020, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan super!!! kciuki ✊✊✊😊

    Joan lubi tę wiadomość

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 28 września 2020, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam nawet gdzie tego testu kupić teraz, niedługo się zbieram do pracy. Ten facelle co miałam to zużyłam 8dpo żeby sprawdzić czy zastrzyk już się wypłukał 🤷‍♀️

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
‹‹ 1517 1518 1519 1520 1521 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ