Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przygody tytułowej "Bożeny"
Odpowiedz

Przygody tytułowej "Bożeny"

Oceń ten wątek:
  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 16 listopada 2020, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuźwa Joan ,akurat jak na złość 😔 może uda się za tydzień w czwartek ☹️ a jak byś używała tamponów? Niby głupie ale jak ja używam tamponów to mam krótsze krwawienie i więcej olamien na koniec

    Madzia wyniki o której?

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2020, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulu83 wrote:

    Madzia wyniki o której?
    Mówiła ze o 15 😘 dziękuje ze pytasz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2020, 13:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam tego proga dzisiejszego 8dpo i tak to wygląda 21,5 nmol/l. To jest chyba nadal ok?

    86071e8b91b0.jpg

    Morwa te 35,1 to było nmol/l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2020, 13:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2020, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłop mi kupił na urodziny 😜
    Jeden oczywiście będzie czekał na szczęście 😘
    8-E7-CD872-CB54-4-DE3-8810-68-E15-B32-FAD1.jpg

    Joan, Lulu83, Ladyo, LILKA, Agaciorka lubią tę wiadomość

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 16 listopada 2020, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan kurde to faktycznie jakaś złośliwość z tym hsg 😯
    Ale jeszcze szansę są,że uda się zrobić a więc nie odpuszczamy i trzymamy kciuki ✊✊

    klz9df9hix7ly771.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2020, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulix3 wrote:
    Chłop mi kupił na urodziny 😜
    Jeden oczywiście będzie czekał na szczęście 😘
    8-E7-CD872-CB54-4-DE3-8810-68-E15-B32-FAD1.jpg

    Super! Ja mam ten jestem kobietą i do niego chowam wszystkie badania 🙂

    Kupiłam sobie tez któregoś razu jestem w ciąży i też czekam na szczęście ❤️😍 Czeka na mnie i czasami go sobie oglądam.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 16 listopada 2020, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie od jakiegoś czasu zastawiam się nad tym segregatorem ciążowym mamyginekolog. Póki co wszytskie badania ciążowe trzymam w jednej teczce.
    Tylko,czy to faktycznie mi się przyda,czy to raczej zbedny bajer :P

    klz9df9hix7ly771.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Ja właśnie od jakiegoś czasu zastawiam się nad tym segregatorem ciążowym mamyginekolog. Póki co wszytskie badania ciążowe trzymam w jednej teczce.
    Tylko,czy to faktycznie mi się przyda,czy to raczej zbedny bajer :P
    Kochana i bajery są fajne! 😜
    Dużo osób które znam chwali ten segregator 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Ja właśnie od jakiegoś czasu zastawiam się nad tym segregatorem ciążowym mamyginekolog. Póki co wszytskie badania ciążowe trzymam w jednej teczce.
    Tylko,czy to faktycznie mi się przyda,czy to raczej zbedny bajer :P

    Mysle, że to raczej taki bajer. Fajnie bo można sobie uporządkować badania, ale można też mieć uporządkowane w koszulce czy teczce. Jest tam tez trochę wiedzy medycznej i mozna różne informacje sobie popisywać o ciąży. Kiedy były pierwsze ruchy dziecka.

    Dla mnie z tymi segregatorami jest to fajne że jak idę do lekarza i biorę go ze sobą to mam wszystkie wyniki. Nawet jak niespodziewanie zostałam kiedys zapytana o wyniki to je miałam pod ręką.

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 16 listopada 2020, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulu83 wrote:
    Kuźwa Joan ,akurat jak na złość 😔 może uda się za tydzień w czwartek ☹️ a jak byś używała tamponów? Niby głupie ale jak ja używam tamponów to mam krótsze krwawienie i więcej olamien na koniec

    Madzia wyniki o której?

    może coś w tym jest
    Ja w ostatnim cyklu używałam tamponów i faktycznie @ była krótsza.
    Nie mówię już o tym, że na ostatni dzień mnie tak zalało, że tampon i wkładka nie dały rady w dwie godziny. A na następny dzień sucho, już po nocy nic nie było prawie. Nie dogaduję się ze swoją Bożeną ostatnio :P
    jak nie infekcja to @ nie w terminie


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2020, 13:49

  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 16 listopada 2020, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belie wrote:
    Dziewczyny mam tego proga dzisiejszego 8dpo i tak to wygląda 21,5 nmol/l. To jest chyba nadal ok?

    86071e8b91b0.jpg

    Morwa te 35,1 to było nmol/l
    No piękny, to może plamienie implantację a nie na @? progesteron taki piękny 😊

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 16 listopada 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    może coś w tym jest
    Ja w ostatnim cyklu używałam tamponów i faktycznie @ była krótsza.
    Nie mówię już o tym, że na ostatni dzień mnie tak zalało, że tampon i wkładka nie dały rady w dwie godziny. A na następny dzień sucho, już po nocy nic nie było prawie. Nie dogaduję się ze swoją Bożeną ostatnio :P
    jak nie infekcja to @ nie w terminie
    A dostałaś dziś już?

    Joan lubi tę wiadomość

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 16 listopada 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belie wrote:
    Dziewczyny mam tego proga dzisiejszego 8dpo i tak to wygląda 21,5 nmol/l. To jest chyba nadal ok?

    86071e8b91b0.jpg

    Morwa te 35,1 to było nmol/l

    21.5 nmol/L = 6.76 ng/mL
    35.1 nmol/L = 11.04 ng/mL

    te jednostki o których chyba najczęściej mówimy to ng/ml

    Morwa, Zyzia ?

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulu83 wrote:
    No piękny, to może plamienie implantację a nie na @? progesteron taki piękny 😊

    Dzięki 🙂 Bardzo bym chciała, ale nie nastawiam się 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2020, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    21.5 nmol/L = 6.76 ng/mL
    35.1 nmol/L = 11.04 ng/mL

    te jednostki o których chyba najczęściej mówimy to ng/ml

    Morwa, Zyzia ?
    Tak Joan, dobrze napisałaś 😊

    Joan lubi tę wiadomość

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 16 listopada 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulu83 wrote:
    A dostałaś dziś już?

    tak, przyszła spóźniona zołza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2020, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    21.5 nmol/L = 6.76 ng/mL
    35.1 nmol/L = 11.04 ng/mL

    te jednostki o których chyba najczęściej mówimy to ng/ml

    Morwa, Zyzia ?

    To wtedy oznacza że ten progesteron jest słaby?

    Jakieś to strasznie skomplikowane dla mnie. Ciągle jakieś inne jednostki ☹️

  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 16 listopada 2020, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    21.5 nmol/L = 6.76 ng/mL
    35.1 nmol/L = 11.04 ng/mL

    te jednostki o których chyba najczęściej mówimy to ng/ml

    Morwa, Zyzia ?
    A to znaczy że słaby? Kuźwa zawsze zakręcona w tym jestem 🙈

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 16 listopada 2020, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belie wrote:
    To wtedy oznacza że ten progesteron jest słaby?

    Jakieś to strasznie skomplikowane dla mnie. Ciągle jakieś inne jednostki ☹️

    Ty byłaś teraz na usg i był pęcherzyk prawda ?
    może masz niedomogę lutealną i dlatego masz teraz plamienia ze względu na niski prog (czy @ się konkretnie zaczęła ?)

    na ten wynik proga trzeba uważać. Mi też dopiero dziewczyny zwróciły uwagę, że są w labach różne jednostki
    ja w moim labo mam własnie w ng/ml

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2020, 14:19

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 16 listopada 2020, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belie wrote:
    To wtedy oznacza że ten progesteron jest słaby?

    Jakieś to strasznie skomplikowane dla mnie. Ciągle jakieś inne jednostki ☹️

    Jak dobrze pamiętam, to wynik proga od 10ng/ml świadczy o odbytej owulacji. Ale też trzeba zbadać w odpowiednim dniu cyklu.

    Jak coś mieszam, to mnie poprawcie :P

    klz9df9hix7ly771.png
‹‹ 1774 1775 1776 1777 1778 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ