Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przygody tytułowej "Bożeny"
Odpowiedz

Przygody tytułowej "Bożeny"

Oceń ten wątek:
  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona 😍 ✊ super, rozumiem, że gratulacje po drugiej becie? Jak coś to już gratuluję.


    szona lubi tę wiadomość

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2021, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona wspaniała wiadomosc !!! 😍 kiedy powtarzasz ?

    szona lubi tę wiadomość

  • luthienn Autorytet
    Postów: 4028 3636

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ten mój chłop to czasem ma pomysły 🤦‍♀️ wymyślił sobie, w nocy, smażyć kiełbasę 😳 którą postanowił wykorzystać do porannej jajecznicy.. teraz nie śpię bo śmierdoli mi w całym mieszkaniu kiełbasą i nie da się tego wywietrzyć 🤦‍♀️ whyyyy?! 🤣
    Co ja z nim mam.. trzy światy to za mało 😁 jak tu go nie kochać 😂

    Edit.
    Pytam się go: czemu nie włączyłeś okapu? Żebym nie mówiła że jest za głośno 🤭 no jednak pomyślał żeby mi nie przeszkadzało, nie doceniłam 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2021, 01:34

    29.07.2020 Aniołek 10tc ♂
    24.08.2021 FET 5AA - cb
    28.09.2021 FET 5CC - x
    05.07.2022 II naturalna niespodzianka - cb
    28.07.2022 FET 5AB - x
    05.12.2022 start szczepienia limfocytami
    03.05.2023 II naturalna niespodzianka (beta 1379, 3324, 8466)

    17.12.2023 (36+4) Hania, 3.2kg, 54cm ♡

    MTHFR 1298A>C homo & PAI-1 4G hetero | kir AA | Allo MLR 0% -> 84,6% | niedoczynność | AMH 1.03 | insulinooporność | cd138 ok | NK maciczne 103 (norma do 30) | prawy jajowód o ograniczonej drożności, lewy drożny | słabe nasienie

    ... okręt mój płynie dalej gdzieś tam....

    age.png
  • szona Autorytet
    Postów: 8056 17575

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3e4ec7616c28.jpg

    11 dpo (dziś) vs 9 dpo
    Powtarzam jutro, choć cały czas się zastanawiam czy to robić 🙈

    Gagatka, nick nieaktualny, MałaMi90, Siskaa, nick nieaktualny, luthienn, Susanne, Myszka91, Pewska, Agaciorka, Alisek93, Morwa, nick nieaktualny, Lulu83, Ania93, nick nieaktualny, Joan, Ladyo, Martt95 lubią tę wiadomość

    🙈
  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona piękne kreski 😍❤️ ja myślę, że spokojnie można Ci już gratulować 😘 spokojnych 9 miesięcy ✊

    szona lubi tę wiadomość

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona piękne testy ❤️❤️❤️❤️😍😍😍

    szona lubi tę wiadomość

  • Siskaa Autorytet
    Postów: 4643 5122

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona gratulacje <3

    Luth jaki ja miałam dzisiaj sen... oby proroczy!
    Śniło mi się, że wysikałaś piękne dwie krechy, a beta była już ponad 400 :D

    luthienn, szona lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2019

    02.2023 CP (ciąża jajowodowa, prawy jajowód zachowany)

    Drugie podejście do stymulacji IVF

    24.03 - punkcja 14 komórek 🍀
    29.03 - transfer 2 blastek 4AA🍀🍀
    06.04 8 dpt beta 112,60 mIU/ml 🍀
    🍀
    10 dpt beta 227,80 mIU/ml 🍀🍀
    11 dpt beta 353🍀🍀
    13 dpt beta 659,6 mlU/ml 🍀🍀
    14 dpt beta 1220 mlU/ml 🍀🍀
    Jest pęcherzyk w macicy ❤️
    15 dpt pęcherzyk ma 3,5 mm ❤️
    17 dpt pęcherzyk ma 5,7 mm❤️
    Beta 3101 mlU/ml
    21 dpt pęcherzyk 9 mm 🍀🍀
    28 dpt maleństwo ma 5,2 mm i mamy ❤️
    13+0 badania prenatalne, wszystko ok 😍
    21+1 badania połówkowe, mamy 415 g 😍
    29+1 usg III trymestru, jest 1321g 😍
    34+3 mamy 2300g ❤️
    36+6 mamy 2606g ❤️
    38+0 mamy 3 kg ❤️
    38+6 06.12.2021🍼3050kg i 51 cm ❤️

    Mamy ❄️❄️❄️❄️

    "Pamiętaj, najwięcej strachu kryje się w głowie. "
    E.L.

    202112061756.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona testy aż się proszą o kolejną betkę 🤩

    szona lubi tę wiadomość

  • luthienn Autorytet
    Postów: 4028 3636

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siskaa wrote:
    Szona gratulacje <3

    Luth jaki ja miałam dzisiaj sen... oby proroczy!
    Śniło mi się, że wysikałaś piękne dwie krechy, a beta była już ponad 400 :D
    🤣 Dziękuję, było by super ❤️ ale już jestem pewna, że nie w tym cyklu 😘

    Szona piękna kreseczka ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2021, 08:34

    szona lubi tę wiadomość

    29.07.2020 Aniołek 10tc ♂
    24.08.2021 FET 5AA - cb
    28.09.2021 FET 5CC - x
    05.07.2022 II naturalna niespodzianka - cb
    28.07.2022 FET 5AB - x
    05.12.2022 start szczepienia limfocytami
    03.05.2023 II naturalna niespodzianka (beta 1379, 3324, 8466)

    17.12.2023 (36+4) Hania, 3.2kg, 54cm ♡

    MTHFR 1298A>C homo & PAI-1 4G hetero | kir AA | Allo MLR 0% -> 84,6% | niedoczynność | AMH 1.03 | insulinooporność | cd138 ok | NK maciczne 103 (norma do 30) | prawy jajowód o ograniczonej drożności, lewy drożny | słabe nasienie

    ... okręt mój płynie dalej gdzieś tam....

    age.png
  • Pewska Autorytet
    Postów: 1762 1291

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona będzie dobrze :)!

    Cześć dziewczyny :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2017 - syn 💙
    2019 - poronienie
    2020 - 2x cb
    2021 - cb

    2021-
    08.07 - II 🍀
    9.07 - Beta 40 mlU 🍀
    12.07 - Beta 310 mlU 🍀
    15.07 - Beta 590 mlU
    19.07 - Beta 1200 mlU
    23.07 - 5t3d pęcherzyk 7mm 🍀
    30.07 - 6t3d 0,5 cm Cudu 😍
    06.08 - 7t3d 1,1 cm Maleństwa ❤
    18.08 -9t1d 2,3 cm Dzieciątka ❤
    09.09 - 12t2d 5,47cm Szczęścia 💗
    02.11 - 20t0d 380g Radości 💗
    16.12 - 26t2d 1000g Miłości 🍓
    14.01 - 30+3 1600g Dzidziusia 👶
    16.02 - 35+1 2500g Córeczki 🍓
    15.03 - córcia 💗

    2023-
    16.06 - 10mm Cudu z ❤

    preg.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski jak chce zbadac tsh to Euthyrox nie brac tylko w dzień badania czy wcześniej tez odstawiacie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2021, 16:05

  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowe wrote:
    Laski jak chce zbadac tsh to Euthyrox nie brac tylko w dzień badania czy wcześniej tez odstawiacie?
    Tylko w dzień badania

    nick nieaktualny, szona lubią tę wiadomość

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Ciocie ☺️

    d4cb7db22b25.jpg

    Jesteśmy po drugim usg. Maluch rośnie w bardzo dobrym tempie, wszystko na tą chwilę jest w porządku 🙏

    Miałam już dzisiaj też wizytę z położną, założyła kartę ciąży i kolejna wizyta za 2 tygodnie ☺️

    nick nieaktualny, szona, nick nieaktualny, Evelle28, Pszczolka36l, Agaciorka, Joan, Susanne, LILKA, nick nieaktualny, Pewska, Myszka91, MałaMi90, Morwa, luthienn, Ladyo, Martt95, Lulu83, nick nieaktualny, Paulina1190 lubią tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula wspaniały widok ❤️❤️❤️

    Ulaa lubi tę wiadomość

  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulaa ❤️😍 piękna fasoleczka 😘

    Ulaa lubi tę wiadomość

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • Kamcia Autorytet
    Postów: 1402 1229

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulaa wrote:
    Dzień dobry Ciocie ☺️


    Jesteśmy po drugim usg. Maluch rośnie w bardzo dobrym tempie, wszystko na tą chwilę jest w porządku 🙏

    Miałam już dzisiaj też wizytę z położną, założyła kartę ciąży i kolejna wizyta za 2 tygodnie ☺️
    Ula ja też miałam dzisiaj wizytę 😀 mój niedźwiadek prezentuje się tak... Ma już ponad 2cm
    aad2c9e70e30.jpg

    Ulaa, Agaciorka, Joan, Susanne, LILKA, Pszczolka36l, Pewska, Myszka91, MałaMi90, Morwa, luthienn, Ladyo, Martt95, nick nieaktualny, Lulu83, szona, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    JA 34l, starania 2lata.
    11.2019 laparo torbieli endom. obu jajników

    19.12.2020 - 12dpo ⏸️
    21.12.2020 - 14dpo - beta 60,74 prog. 28,880
    23.12.2020 - 16dpo - beta 147,41 prog. 16,630 (kropek 2mm)
    28.12.2020 - 21 dpo - beta 1447,12 🤩🤩🤩 prog. 26,830
    07.01.2021 - fasolka 4,7mm i mamy ♥

    03.07.2020 INV 😔
    23.07.2020 HSG

    AMH 0,5
    MTHFR_667C>T hetero
    MTHFR_1298A>C hetero
    PAI-1 4G hetero
    ANA,ASA.AOA ujemne
    KOAGULANT TOCZNIA ujemny
    KIRy Genotyp AA.
    HLA-C meża C2 homoz.
    Komórki NK: 18,42%, 315 ul (liczba)
    Aktywność NK: 25,4%

    3jvzj48a47aj4h5r.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia wrote:
    Ula ja też miałam dzisiaj wizytę 😀 mój niedźwiadek prezentuje się tak... Ma już ponad 2cm
    aad2c9e70e30.jpg

    Super ❤️ żelek Haribo 😂😍
    Mój na następnie będzie wyglądał podobnie, bo za 2 tygodnie będę na tym samym etapie ciąży co Ty 😍

    Kamcia lubi tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • LILKA Autorytet
    Postów: 1630 1569

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaaaaa Cioteczka Lilka pozdrawiaaaaa fasolki💕💕💕 niech rosną zdrowo a Mamusie czują się jak królowe💟

    Ulaa, Kamcia lubią tę wiadomość

    🍀
  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia wrote:
    Ula ja też miałam dzisiaj wizytę 😀 mój niedźwiadek prezentuje się tak... Ma już ponad 2cm
    Tu już mały człowiek 😍
    Ciesze się, że na Waszych wizytach wszystko dobrze 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2021, 19:48

    Ulaa, Kamcia lubią tę wiadomość

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale piękne widoki 😍😍😍 uwielbiam oglądać te wasze USG ❤️❤️❤️

    Ulaa, Kamcia lubią tę wiadomość

‹‹ 1948 1949 1950 1951 1952 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ