Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przygody tytułowej "Bożeny"
Odpowiedz

Przygody tytułowej "Bożeny"

Oceń ten wątek:
  • LILKA Autorytet
    Postów: 1630 1569

    Wysłany: 12 maja 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    Ja lubię tylko wodę z flaczków 🤣
    Ja też jestem w stanie tylko wodę....
    Mi kazał lekarz zacząć jeść mięso jeśli nie jem tylko dlatego bo mi nie smakuje....
    Dziś patrzyłam w sklepie i na wątróbkę i na kaszankę No ale nic do mnie nie mówiły....wiec zostałam przy czerwonej fasoli i pestkach

    🍀
  • LILKA Autorytet
    Postów: 1630 1569

    Wysłany: 12 maja 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Si! Muszę sobie listę pytań ułożyć, za 360 zł oczekuję wykładu 🤣
    Haha biedny Paśnik...on jeszcze nie wie co go czeka🤓

    nick nieaktualny, Joan, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    🍀
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 12 maja 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILKA wrote:
    Ja też jestem w stanie tylko wodę....
    Mi kazał lekarz zacząć jeść mięso jeśli nie jem tylko dlatego bo mi nie smakuje....
    Dziś patrzyłam w sklepie i na wątróbkę i na kaszankę No ale nic do mnie nie mówiły....wiec zostałam przy czerwonej fasoli i pestkach

    Ja z mięsa jedynie 200g piersi z kurczaka dziennie żeby pokryć zapotrzebowanie na białko 😂 (czasami zamieniam na 100g kiełbasy np do leczo). Próbowałam kilka razy zrezygnować całkowicie z mięsa ale wtedy mam bardzo mało białka i nie jestem w stanie go uzupełnić, nawet pijąc odżywki białkowe.

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 12 maja 2020, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam sobie liste i w piątek będzie 22dc i che sobie zbadać:
    Kwas foliowy, wit.b12, Wit.D, ferryne no i może dorzucę progesteron,chociaż nie wiem czy jest w sumie sens😶

    Jak zacznie się 🐒to w 2-4dc planuje hormony
    Testosteron
    SHBG
    LH, FSH
    Estradiol
    DHEAS
    Androstendion
    17 oh progesteron.

    Myślicie,że taki zestaw może już dać jakis pogląd na sytuację?

    klz9df9hix7ly771.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2020, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILKA wrote:
    Haha biedny Paśnik...on jeszcze nie wie co go czeka🤓

    Hahaha powie Pani gdzie żeś się tego naczytała 🤪🤣

    LILKA lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam od wczoraj bromka, weszłam na 0,5 tabletki, bo jednak nie mam jakiejś dużej tej prolaktyny, nie chcę jej zbijać do 0. Biorę na noc i liczę, że nie da mi w kość, skoro kiedyś dobrze tolerowałam.

    Joan lubi tę wiadomość

  • LILKA Autorytet
    Postów: 1630 1569

    Wysłany: 12 maja 2020, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Hahaha powie Pani gdzie żeś się tego naczytała 🤪🤣
    Haha Kitka, żeby Cię on na asystenta nie zechciał!!!!

    Joan, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    🍀
  • LILKA Autorytet
    Postów: 1630 1569

    Wysłany: 12 maja 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Ja z mięsa jedynie 200g piersi z kurczaka dziennie żeby pokryć zapotrzebowanie na białko 😂 (czasami zamieniam na 100g kiełbasy np do leczo). Próbowałam kilka razy zrezygnować całkowicie z mięsa ale wtedy mam bardzo mało białka i nie jestem w stanie go uzupełnić, nawet pijąc odżywki białkowe.
    No znam ten ból...u mnie nawet indyk kiepsko wchodzi, coś czuje, że starego wpędziłam też w anemię...jeszcze jak chodził do biura to jadł w ukryciu schabowe i burgery, a teraz trawa od lutego🤣
    No nic będę się zmuszać tyle, że mi powiedziała żebym jadła czerwone mięso...a to już katastrofa

    Joan lubi tę wiadomość

    🍀
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 12 maja 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2020, 12:19

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 12 maja 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2020, 12:19

  • luthienn Autorytet
    Postów: 4028 3636

    Wysłany: 12 maja 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    przy tej 1298A-C mogą się pojawiać problemy z krzepliwością.
    Wszystkie masz hetero to jest taka słabsza odmiana mutacji. Homo cięższa.

    Na pewno metylowane witaminy. Możliwe, że acard i heparyna.
    Paśnik podobno przy PAI hetero też zaleca heparynę.
    W sobotę Kitka ma konsultację i ma PAI hetero to da nam znać :)
    Odnośnie PAI to właśnie też Gawryś pisał, że po pozytywnym teście heparyna, ale do rozważenia przez ginekologa. Oprócz tego napisał:

    • Konieczny jest pilny kontakt z lekarzem w przypadku wystąpienia niepokojących objawów typu silny ból kończyn górnych lub dolnych, obrzęk kończyn, ból, duszność w klatce piersiowej.
    • W przyszłości przeciwwskazane jest stosowanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych czy też hormonalnej terapii zastępczej (duże ryzyko udarów, zatorów, zakrzepów, zawałów serca).
    • Wskazana jest kontrola poziomu homocysteiny przynajmniej 1x na rok.
    • Aktywność fizyczna.
    • W przypadku unieruchomienia (złamania, operację, itp.) należy powiadomić lekarza prowadzącego, że ma pani podwyższone ryzyko zakrzepicy.

    Joan lubi tę wiadomość

    29.07.2020 Aniołek 10tc ♂
    24.08.2021 FET 5AA - cb
    28.09.2021 FET 5CC - x
    05.07.2022 II naturalna niespodzianka - cb
    28.07.2022 FET 5AB - x
    05.12.2022 start szczepienia limfocytami
    03.05.2023 II naturalna niespodzianka (beta 1379, 3324, 8466)

    17.12.2023 (36+4) Hania, 3.2kg, 54cm ♡

    MTHFR 1298A>C homo & PAI-1 4G hetero | kir AA | Allo MLR 0% -> 84,6% | niedoczynność | AMH 1.03 | insulinooporność | cd138 ok | NK maciczne 103 (norma do 30) | prawy jajowód o ograniczonej drożności, lewy drożny | słabe nasienie

    ... okręt mój płynie dalej gdzieś tam....

    age.png
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 12 maja 2020, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2020, 12:19

    ZielonaHerbata, Susanne lubią tę wiadomość

  • LILKA Autorytet
    Postów: 1630 1569

    Wysłany: 12 maja 2020, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    myślę, że on jest przyzwyczajony do brania go w ogień pytań

    mi najczęściej pytania przychodzą na myśl dopiero po wizycie :P

    ostatnio jak byłam u gina to z listą pytań, bo na pierwszej wizycie nie zapytałam się wielu rzeczy których miałam zamiar
    Tak to prawda, ja zawsze wychodzę po wizycie i już w samochodzie mam pięć wątpliwości co do tego co powiedział lekarz plus siedem nowych pytań, teraz tez chodzę do gina z lista na telefonie zapisanych rzeczy i na koniec sprawdzam czy wszystko

    🍀
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 12 maja 2020, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2020, 12:19

    nick nieaktualny, Agawa85 lubią tę wiadomość

  • Susanne Autorytet
    Postów: 2580 3489

    Wysłany: 12 maja 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wycisnijcie tego Paśnika jak cytrynkę!

    Pokaże Wam moje cytrynki! Chcecie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2020, 13:04

    Joan, LILKA, Lalia, nick nieaktualny, ladySiSi, Kamcia lubią tę wiadomość

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 12 maja 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2020, 12:19

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 12 maja 2020, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    homocysteinę dorzuć. Ja mimo, że miałam kwas w normie przy mutacjach to homocysteinę miałam wyjebamą w kosmos. Wysoka homocysteina utrudnia/uniemożliwia zajście w ciążę.

    Ok, to dorzucam do wora 😁

    Joan lubi tę wiadomość

    klz9df9hix7ly771.png
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 12 maja 2020, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2020, 12:19

    Susanne lubi tę wiadomość

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 12 maja 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2020, 12:19

    luthienn, Susanne lubią tę wiadomość

  • Susanne Autorytet
    Postów: 2580 3489

    Wysłany: 12 maja 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, zanim pomyślicie, że chodzi o cycuchy zboczuchy

    b7ac47969120.jpg

    💛

    ZielonaHerbata, nick nieaktualny, Zyzia, Joan, ladySiSi, nick nieaktualny, eszanka lubią tę wiadomość

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
‹‹ 264 265 266 267 268 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ