Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przygody tytułowej "Bożeny"
Odpowiedz

Przygody tytułowej "Bożeny"

Oceń ten wątek:
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Kurde, mi cały czas pokazują ponad normę. A na krzywych wychodzą takie cuda. Sama już nie wiem o co chodzi.

    Paski trzymam w tym pudełeczku, w którym się kupuje. I mam je w tym takim piorniku z całym glukometrem. Poza tym, że wyciągam je do badania, to nie ruszam wcale 🤔

    Żeby porównać wynik krzywej do tego co badasz w domu to musiałabyś zjeść 75g węgli prostych i wtedy sprawdzić 😉. Ta wypita glukoza to zupełnie co innego niż zwykły posiłek. Ale ja nadal się uczę w tym temacie więc może jeszcze coś mi umyka.

    A kiedy kupiłaś te paski? One tez podobno mają jakiś termin przydatności.

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Kiedy masz wizytę? Bierzesz już heparynę?

    Tak biorę heparynę i dupka, wizyta 17.06. Wcześniej i tak gin nic nie zobaczy.

  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    Ja się pytam starego zawsze jak chory czy już wzywać księdza czy jeszcze poczekać 😂
    To też jest mój stały tekst 🤣🤣🤣🤣

    Joan lubi tę wiadomość

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • ŁAsica Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowe spokojnie, duzo dziewczyn plami a nawet ma lekkie krwawienia i ciaza sie rozwija prawidlowo. A sio zle mysli!

    nick nieaktualny, Lulu83 lubią tę wiadomość

    33lata,starania od 08.2018
    1sze IVF- stymulacja💉 od 28.05.22
    6.06 punkcja, pobrane 7, dojrzałe 4
    4 zapłodnione, 2 padły po 4 dobie
    Transfer blastki 2AA 11.06
    Beta 7dpt -1😓
    Ostatnia ❄️4AA transfer 8.08.22
    Beta 8dpt <1
  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Nie polecam Ci tego gow... A. Mam go i strasznie przekłamuje wyniki :/
    Serio? Mam jeszcze stary,będę kontrolować , dzięki

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowe wrote:
    Tak biorę heparynę i dupka, wizyta 17.06. Wcześniej i tak gin nic nie zobaczy.

    Napisz do niego, może trzeba zwiększyć dupka, dołożyć luteiny, dodać magnez.

    A będziesz powtarzać betę?

    Lulu83 lubi tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Napisz do niego, może trzeba zwiększyć dupka, dołożyć luteiny, dodać magnez.

    A będziesz powtarzać betę?

    Zaraz do niego będę pisać może każe przyjechać. Jutro powtarzam betę.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2020, 09:43

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowe wrote:
    Tak biorę heparynę i dupka, wizyta 17.06. Wcześniej i tak gin nic nie zobaczy.
    Spokojnie ,mi gin wczoraj tłumaczył że plamienia są normalne w terminie miesiączki,sama wczoraj płakałam na fotelu jak widziałam takie mocne plamienia. A dziś już lepiej.

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Żeby porównać wynik krzywej do tego co badasz w domu to musiałabyś zjeść 75g węgli prostych i wtedy sprawdzić 😉. Ta wypita glukoza to zupełnie co innego niż zwykły posiłek. Ale ja nadal się uczę w tym temacie więc może jeszcze coś mi umyka.

    A kiedy kupiłaś te paski? One tez podobno mają jakiś termin przydatności.
    Kurde no w maju, bo właśnie mi się skończyły.

    No nic, dziś już mam nowy glukometr, zobaczymy o co chodzi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    Krew nie wiem. Pani nie umiała powiedzieć. Nie robią na miejscu tylko wysyłają do Synevo. Pewnie ok tygodnia.

    Nasienie dziś max w poniedziałek.
    Posiew zależy czy coś wyjdzie.
    Czekam z niecierpliwością na Twoje wyniki 😍

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulu83 wrote:
    Spokojnie ,mi gin wczoraj tłumaczył że plamienia są normalne w terminie miesiączki,sama wczoraj płakałam na fotelu jak widziałam takie mocne plamienia. A dziś już lepiej.

    Lekarz mi odpisał ze plamienia mogą się zdarzyć i żeby jutro betę powtórzyć.
    Tylko ze ja znam te plamienia...nie pozostaje nic innego jak czekac

  • Lulu83 Autorytet
    Postów: 2948 2285

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowe wrote:
    Lekarz mi odpisał ze plamienia mogą się zdarzyć i żeby jutro betę powtórzyć.
    Tylko ze ja znam te plamienia...nie pozostaje nic innego jak czekac
    Będzie dobrze,połóż się i wypij melisę 😘. ściskam mocno. Gdybyś wczoraj widziała moje plamienia w gabinecie może by ci ulżyło, wyglądało jak miesiączka 1dnia. Tak mi się nogi trzęsły jak to zobaczyłam i w ryk, a lekarz do mnie,,spokojnie kolor nie jest zły,, a ja byłam przerażona.Po tym wszystkim wczoraj też byłam pewna że po wszystkim a jednak dziś już plamienia są brązowe a nie brudno czerwone. Mam nadzieję że u ciebie będzie dobrze i beta ładnie będzie rosnąć.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2015💔
    05.06.2020. 💔5tc
    01.07. 9dpo ⏸️🍀💚
    ❤️Córka ❤️11.03.2021🎀SN.3330g 56cm 🎉
    ♥ Syn ♥ 25.07.2016 👶SN.3180/55cm
    ______________________
    2013.Hashimoto leteox 75
    2018 Insulinooporność
    2021 cukrzyca Avamina 1000 x3
    Ferrytyna 10👀- TardyferonFol 2x
    👩Ona .40
    🧔On ...43l
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulu czekam z Tobą na wynik bety i mocno zaciskam kciuki ❤️💪

    nick nieaktualny, Susanne lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulu🤞🤞🤞

  • ŁAsica Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowe a moze lutke dowcipnie bys mogla skads oganac zeby z tym dupkiem jeszcze brac, progesteronu nigdy nie za wiele😁

    33lata,starania od 08.2018
    1sze IVF- stymulacja💉 od 28.05.22
    6.06 punkcja, pobrane 7, dojrzałe 4
    4 zapłodnione, 2 padły po 4 dobie
    Transfer blastki 2AA 11.06
    Beta 7dpt -1😓
    Ostatnia ❄️4AA transfer 8.08.22
    Beta 8dpt <1
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2020, 09:43

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    Gorzej już chyba być nie może.

    Prawdopodobnie nie będę już się starać.

    Raz, że dzwoniła babka z przychodni że Synevo dało im odp zwrotną, że te badania tylko od poniedziałku do czwartku..... Więc będę musiała jechać jeszcze raz....😠 Poprosiłam Panią żeby zapytała czy mogą zamrozić próbki ale prawdopodobnie nie.

    Sprawa druga są wyniki nasienia i wyszły tragicznie.

    Zatem to chyba koniec. Nie ma sensu już się więcej badać i wydawać kasę.

    Było miło ale się skończyło.
    Joan pokaż te wyniki. Może to przez to, że ta wstrzemięźliwość była za długa. Nie ma sytuacji bez wyjścia. Kochana 😔

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    Gorzej już chyba być nie może.

    Prawdopodobnie nie będę już się starać.

    Raz, że dzwoniła babka z przychodni że Synevo dało im odp zwrotną, że te badania tylko od poniedziałku do czwartku..... Więc będę musiała jechać jeszcze raz....😠 Poprosiłam Panią żeby zapytała czy mogą zamrozić próbki ale prawdopodobnie nie.

    Sprawa druga są wyniki nasienia i wyszły tragicznie.

    Zatem to chyba koniec. Nie ma sensu już się więcej badać i wydawać kasę.

    Było miło ale się skończyło.

    Ale co to znaczy tragiczne ? Pokaz , może nie jest tak zle!

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowe,
    postaraj się nie stresować,odpoczywaj u bądź dobrej myśli,nie wolno przyciągać złych myśli!!

    Lulu,
    Trzymam kciuki za dobry przyrost👍

    Joan,
    Pokazuj szybko te wyniki.Może faktycznie za stare były żołnierzyki😕

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 630 631 632 633 634 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ