X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przyrost Beta
Odpowiedz

Przyrost Beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gabri Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 29 lipca 2022, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Nie mogę znaleźć wątku dotyczącego bety.

    22.07 1165,50
    25.07 4220,20
    27.07 11281,70
    29.07 19112,40

    27.07 byłam na usg, widoczy pęcherzyk ciążowy 8mm wraz z pęcherzykiem żółtkowym.
    Co myślicie o tych przyrostach? Dodam, że przy 3 poprzednich ciążach nie doszliśmy do tak wysokiej bety..
    A teraz zamiast się cieszysz szukam czarnych scenariuszy...
    Dajcie znać co myslicie 🙏

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 29 lipca 2022, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta wygląda ok ale nie badaj już więcej, bo w tej chwili diagnostyczne jest usg a nie przyrosty.

    Lolka997 lubi tę wiadomość

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Gabri Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 29 lipca 2022, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Beta wygląda ok ale nie badaj już więcej, bo w tej chwili diagnostyczne jest usg a nie przyrosty.
    A nie są za wysokie? Już się naczytalam o ciąży zasniadowej i panikuje... 12.08 dopiero kolejna wizyta u gin. Staram się uspokoić moją gin też mówi żeby nie badać bety a ja czuję że chce żeby kontrolować co się dzieję :(

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 29 lipca 2022, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz najważniejsze jest usg :)
    Bety już bym nie badała, najważniejsze że rośnie 😁

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 29 lipca 2022, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pamiętam jakie są normy dla danego tygodnia ale przy zasniadzie raczej te wartości są dużo wyższe. Rozumiem, że chcesz kontrolować ale niestety prawda jest taka, że nie jesteś w stanie a próbując, stracisz tylko nerwy. Nie masz na to wpływu już. Pozostaje być dobrej myśli i nie wysyłać kropkowi kortyzolu. 😉

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Gabri Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 29 lipca 2022, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała87 wrote:
    Teraz najważniejsze jest usg :)
    Bety już bym nie badała, najważniejsze że rośnie 😁
    No wiem ale właśnie czy nie za szybko 😂

  • Gabri Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 29 lipca 2022, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Nie pamiętam jakie są normy dla danego tygodnia ale przy zasniadzie raczej te wartości są dużo wyższe. Rozumiem, że chcesz kontrolować ale niestety prawda jest taka, że nie jesteś w stanie a próbując, stracisz tylko nerwy. Nie masz na to wpływu już. Pozostaje być dobrej myśli i nie wysyłać kropkowi kortyzolu. 😉
    Okej, chyba nie pozostaje mi nic innego jak wyluzować 😅

    Babulka lubi tę wiadomość

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 29 lipca 2022, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, wyluzuj 😁
    Ale doskonale Cię rozumiem, ja też bardzo stresowałam się na początku ciąży :) najpierw testami, potem jak dostałam wynik beta jeszcze przed usg to się bałam że może w złym miejscu się zagnieździł, i pamiętam że pierwsze badania usg dopóki ruchów nie czułam bardzo mnie stresowały czy wszystko jest w porządku, tym bardziej że objawy ciąży miam bardzo ubogie :)

    Teraz Twój spokój jest najważniejszy 😁 trzymam kciuki żeby bylo dobrze ❤️
    Bardziej bym rozważała ciążę bliźniaczą niż zaśniad :)

  • Gabri Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 29 lipca 2022, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała87 wrote:
    Dokładnie, wyluzuj 😁
    Ale doskonale Cię rozumiem, ja też bardzo stresowałam się na początku ciąży :) najpierw testami, potem jak dostałam wynik beta jeszcze przed usg to się bałam że może w złym miejscu się zagnieździł, i pamiętam że pierwsze badania usg dopóki ruchów nie czułam bardzo mnie stresowały czy wszystko jest w porządku, tym bardziej że objawy ciąży miam bardzo ubogie :)

    Teraz Twój spokój jest najważniejszy 😁 trzymam kciuki żeby bylo dobrze ❤️
    Bardziej bym rozważała ciążę bliźniaczą niż zaśniad :)

    Ciążę bliźniaczą już by chyba było widać na USG :) czekamy teraz na bicie serduszka 💜

  • Lolka997 Autorytet
    Postów: 1175 2917

    Wysłany: 29 lipca 2022, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabri wrote:
    Ciążę bliźniaczą już by chyba było widać na USG :) czekamy teraz na bicie serduszka 💜
    Nieprawda :)
    Na przestrzeni 9 dni z jednego pęcherzyka zrobiły się dwa, także to nie jest takie oczywiste 😉
    Nie badaj więcej bety. Czekaj na usg.
    I z doświadczenia powiem… Zaśniadu nie da się uniknąć, ani przewidzieć. Pamiętaj, że nie masz na to wpływu, a realnie jest to ultra rzadkie powikłanie- dotyczy 1:1300 ciąż.
    Rośnij zdrowo i spokojnie ☺️

    Starania o pierwszy cud od 04.2021
    Ja- 25, Leśniowski-Crohn (2 operacje), podejrzenie PCOS, LUF, IO :(
    On- 30, okaz zdrowia...

    28.01.2022 II
    14.02.2022 2 Ktośki na pokładzie 🥰
    24.02.2022 Ktosie... 💔😭

    05.2022 zaczynam walkę od nowa 💪
    13.05.2022- badanie drożności HyCoSy- OBYDWA DROŻNE 😍
    Maj zakończony 8 cm torbielą..

    06.2022- pierwsza stymulacja cyklu- Letrozol, pęcherzyk 23 mm na lewym jajniku ❤
    +Ovitrelle =pęcherzyk pęknięty + 2 cm torbiel krwotoczna
    Czerwiec zakończony betą o wyniku 1

    07.2022- Letrozol, pęcherzyk na prawym jajniku, Ovitrelle, po 48h niepęknięty, 2xOvitrelle
    Lipiec zakończony bielą na teście.

    08.2022- PIERWSZE PODEJŚCIE DO IUI+hirudoterapia ❤️

    Leki:
    3-7 dc- Letrozol, NAC
    do owulacji- dzięgiel chiński
    Ovitrelle
    stale- Euthyrox 25, inozytol, kurkumina
  • Gabri Znajoma
    Postów: 26 3

    Wysłany: 29 lipca 2022, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka997 wrote:
    Nieprawda :)
    Na przestrzeni 9 dni z jednego pęcherzyka zrobiły się dwa, także to nie jest takie oczywiste 😉
    Nie badaj więcej bety. Czekaj na usg.
    I z doświadczenia powiem… Zaśniadu nie da się uniknąć, ani przewidzieć. Pamiętaj, że nie masz na to wpływu, a realnie jest to ultra rzadkie powikłanie- dotyczy 1:1300 ciąż.
    Rośnij zdrowo i spokojnie ☺️

    Z doświadczenia? Możesz mi powiedzieć coś więcej o tym?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ