X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przyrost Beta
Odpowiedz

Przyrost Beta

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gabri Znajoma

Wysłany: 29 lipca, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Nie mogę znaleźć wątku dotyczącego bety.

22.07 1165,50
    25.07 4220,20
    27.07 11281,70
    29.07 19112,40

27.07 byłam na usg, widoczy pęcherzyk ciążowy 8mm wraz z pęcherzykiem żółtkowym.
    Co myślicie o tych przyrostach? Dodam, że przy 3 poprzednich ciążach nie doszliśmy do tak wysokiej bety..
    A teraz zamiast się cieszysz szukam czarnych scenariuszy...
    Dajcie znać co myslicie 🙏

• Babulka Autorytet

Wysłany: 29 lipca, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta wygląda ok ale nie badaj już więcej, bo w tej chwili diagnostyczne jest usg a nie przyrosty.

Lolka997 lubi tę wiadomość

0zCCp2.png
    MbKpp2.png
  • Gabri Znajoma

Wysłany: 29 lipca, 14:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Beta wygląda ok ale nie badaj już więcej, bo w tej chwili diagnostyczne jest usg a nie przyrosty.
    A nie są za wysokie? Już się naczytalam o ciąży zasniadowej i panikuje... 12.08 dopiero kolejna wizyta u gin. Staram się uspokoić moją gin też mówi żeby nie badać bety a ja czuję że chce żeby kontrolować co się dzieję :(

• Mała87 Ekspertka

Wysłany: 29 lipca, 15:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz najważniejsze jest usg :)
    Bety już bym nie badała, najważniejsze że rośnie 😁

• Babulka Autorytet

Wysłany: 29 lipca, 15:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pamiętam jakie są normy dla danego tygodnia ale przy zasniadzie raczej te wartości są dużo wyższe. Rozumiem, że chcesz kontrolować ale niestety prawda jest taka, że nie jesteś w stanie a próbując, stracisz tylko nerwy. Nie masz na to wpływu już. Pozostaje być dobrej myśli i nie wysyłać kropkowi kortyzolu. 😉

0zCCp2.png
    MbKpp2.png
  • Gabri Znajoma

Wysłany: 29 lipca, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała87 wrote:
    Teraz najważniejsze jest usg :)
    Bety już bym nie badała, najważniejsze że rośnie 😁
    No wiem ale właśnie czy nie za szybko 😂

• Gabri Znajoma

Wysłany: 29 lipca, 15:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Nie pamiętam jakie są normy dla danego tygodnia ale przy zasniadzie raczej te wartości są dużo wyższe. Rozumiem, że chcesz kontrolować ale niestety prawda jest taka, że nie jesteś w stanie a próbując, stracisz tylko nerwy. Nie masz na to wpływu już. Pozostaje być dobrej myśli i nie wysyłać kropkowi kortyzolu. 😉
    Okej, chyba nie pozostaje mi nic innego jak wyluzować 😅

Babulka lubi tę wiadomość

• Mała87 Ekspertka

Wysłany: 29 lipca, 15:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, wyluzuj 😁
    Ale doskonale Cię rozumiem, ja też bardzo stresowałam się na początku ciąży :) najpierw testami, potem jak dostałam wynik beta jeszcze przed usg to się bałam że może w złym miejscu się zagnieździł, i pamiętam że pierwsze badania usg dopóki ruchów nie czułam bardzo mnie stresowały czy wszystko jest w porządku, tym bardziej że objawy ciąży miam bardzo ubogie :)

Teraz Twój spokój jest najważniejszy 😁 trzymam kciuki żeby bylo dobrze ❤️
    Bardziej bym rozważała ciążę bliźniaczą niż zaśniad :)

• Gabri Znajoma

Wysłany: 29 lipca, 16:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała87 wrote:
    Dokładnie, wyluzuj 😁
    Ale doskonale Cię rozumiem, ja też bardzo stresowałam się na początku ciąży :) najpierw testami, potem jak dostałam wynik beta jeszcze przed usg to się bałam że może w złym miejscu się zagnieździł, i pamiętam że pierwsze badania usg dopóki ruchów nie czułam bardzo mnie stresowały czy wszystko jest w porządku, tym bardziej że objawy ciąży miam bardzo ubogie :)

Teraz Twój spokój jest najważniejszy 😁 trzymam kciuki żeby bylo dobrze ❤️
    Bardziej bym rozważała ciążę bliźniaczą niż zaśniad :)

Ciążę bliźniaczą już by chyba było widać na USG :) czekamy teraz na bicie serduszka 💜

• Lolka997 Autorytet

Wysłany: 29 lipca, 17:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabri wrote:
    Ciążę bliźniaczą już by chyba było widać na USG :) czekamy teraz na bicie serduszka 💜
    Nieprawda :)
    Na przestrzeni 9 dni z jednego pęcherzyka zrobiły się dwa, także to nie jest takie oczywiste 😉
    Nie badaj więcej bety. Czekaj na usg.
    I z doświadczenia powiem… Zaśniadu nie da się uniknąć, ani przewidzieć. Pamiętaj, że nie masz na to wpływu, a realnie jest to ultra rzadkie powikłanie- dotyczy 1:1300 ciąż.
    Rośnij zdrowo i spokojnie ☺️

Starania o pierwszy cud od 04.2021
    Ja- 25, Leśniowski-Crohn (2 operacje), podejrzenie PCOS, LUF, IO :(
    On- 30, okaz zdrowia...

28.01.2022 II
    14.02.2022 2 Ktośki na pokładzie 🥰
    24.02.2022 Ktosie... 💔😭

05.2022 zaczynam walkę od nowa 💪
    13.05.2022- badanie drożności HyCoSy- OBYDWA DROŻNE 😍
    Maj zakończony 8 cm torbielą..

06.2022- pierwsza stymulacja cyklu- Letrozol, pęcherzyk 23 mm na lewym jajniku ❤
    +Ovitrelle =pęcherzyk pęknięty + 2 cm torbiel krwotoczna
    Czerwiec zakończony betą o wyniku 1

07.2022- Letrozol, pęcherzyk na prawym jajniku, Ovitrelle, po 48h niepęknięty, 2xOvitrelle
    Lipiec zakończony bielą na teście.

08.2022- PIERWSZE PODEJŚCIE DO IUI+hirudoterapia ❤️

Leki:
    3-7 dc- Letrozol, NAC
    do owulacji- dzięgiel chiński
    Ovitrelle
    stale- Euthyrox 25, inozytol, kurkumina
  • Gabri Znajoma

Wysłany: 29 lipca, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka997 wrote:
    Nieprawda :)
    Na przestrzeni 9 dni z jednego pęcherzyka zrobiły się dwa, także to nie jest takie oczywiste 😉
    Nie badaj więcej bety. Czekaj na usg.
    I z doświadczenia powiem… Zaśniadu nie da się uniknąć, ani przewidzieć. Pamiętaj, że nie masz na to wpływu, a realnie jest to ultra rzadkie powikłanie- dotyczy 1:1300 ciąż.
    Rośnij zdrowo i spokojnie ☺️

Z doświadczenia? Możesz mi powiedzieć coś więcej o tym?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ