Forum Starając się - ogólne Pusty pecherzyk ciazowy
Odpowiedz

Pusty pecherzyk ciazowy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ananana Przyjaciółka

Wysłany: 9 czerwca 2018, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po badaniach. Pierwsza beta 43,118 dwa dni później 46,591. Słabo rośnie wiec chyba koniec :(

Ananana
    f2w343r80bhcqysk.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 czerwca 2018, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananana wrote:
    Jestem po badaniach. Pierwsza beta 43,118 dwa dni później 46,591. Słabo rośnie wiec chyba koniec :(

Przykro mi znam ten bów :( przytulam mocno :*

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego